Ünlülerin Çocukluk Fotoğrafları - Son Dakika

Ünlülerin Çocukluk Fotoğrafları

07.10.2017 10:53

Kiminin çocukluk fotoğrafına baktığınızda ne kadar büyük bir değişiklik geçirdiğini düşünecek, kimi için ise hiç değişmemiş diyeceksiniz. İşte çocukluk fotoğraflarıyla ünlü isimler...

1
Güzel oyuncunun bu paylaşımı kısa sürede takipçilerinden çok sayıda beğeni aldı. Peki kim mi bu ünlü oyuncu?

2
O fotoğraftaki bebek Saadet Işıl Aksoy'dan başkası değil. Saadet Işıl Aksoy''un bu paylaşımı şu ana kadar 4 bine yakın beğeni aldı.

3
Gülben Ergen
Gülben Ergen
Gülben Ergen, çocukluk yıllarında bir sahnede elinde mikrofonla çekilen fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı.

4
Gülben Ergen yayınladığı fotoğrafın açıklamasına, "Öhööömss ilkokul gösterisinde mikrofonla havaya girmeler tbt'si. Pembe pantolon pembe gömlek pembe papyon annemin bana aldığı günü hatırlıyorum başucumda uyumuştum. Stiller mitiller bi haller bişeyler." notunu yazdı.

5
Ata Demirer
Ata Demirer

Sosyal medya hesabından paylaştığı mizah içerikli fotoğraflarla dikkat çeken Ata Demirer, bu defa takipçisi tarafından gönderilen bir kareyi yayımladı.

Demirer, 80'li yıllarda çocukken yaşadığı Bursa'da çekilmiş fotoğrafta, arka tarafta şortlu bir şekilde görülüyor.

6
45 yaşındaki oyuncu, bu kareye, "Bir genconun albümünden çıkmış benimle de paylaştı, sağolsun. 80'ler Bursa'sı. Akbıyık mahallesi. Cami duvarına yaslanıp sırıtan çocuk tanıdık geldi mi?" notunu düştü.

7
Behzat Uygur
Behzat Uygur

Behzat Uygur Instagram hesabından çocukluk fotoğrafını paylaştı.

8
Behzat Uygur fotoğrafın yanına şu notu düştü: İzmir Atatürk stadı 1974 Zafer kupası... Babamın oyunu olduğu için yerine gol kralı kupasını Cemil Turana ben vermiştim... Dönemin Efsane İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı İhsan Alyanak, ben, Cemil Abi...

9
Son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde rol alan ve şu sıralar Cingöz Recai filminin heyecanını yaşayan Meryem Uzerli, takipçileriyle küçüklük fotoğrafını paylaştı.

10
İşte Meryem'in küçüklük fotoğrafı.

11
Şebnem Bozoklu
Şebnem Bozoklu
Şebnem Bozoklu, annesiyle birlikte elma yerken çekilmiş bir çocukluk fotoğrafını sosyal medyadan paylaştı.

12
13
Beste Kökdemir
Beste Kökdemir
Metin Hara'nın eski sevgilisi, oyuncu Beste Kökdemir Instagram hesabından çocukluk fotoğrafını paylaştı.

14
Beste Kökdemir'in, "O zaman biraz gülelim. Orta 2'deyim. Saçlarımı kendim kesmiştim. Bence hiç fena değil..." notuyla paylaştığı fotoğrafa 'Hayatının her döneminde güzelmişsin' vb. gibi yorumlar geldi.

15
Birce Akalay
Birce Akalay
Sarp Levendoğlu ile ayrıldıktan sonra imajını yenileyen Birce Akalay, Instagram hesabından çocukluk fotoğrafını paylaştı.

16
İmaj değişikliğiyle ilgili yapılan eleştirilere yıllar öncesine ait bir kareyle yanıt veren güzel oyuncu yayınladığı Küçük Birce'nin altına şu notu düştü; "Bu kızın saçlarına n'oldu yaaa böyle diye ısrarla soran olursa; O doğuştan kırpıktı dersiniz."

17
Türkan Şoray
Türkan Şoray
Yeşilçam'ın 'Sultan' lakaplı usta oyuncusu Türkan Şoray Instagram hesabından çocukluk fotoğrafını paylaştı.

18
72 yaşındaki Türkan Şoray fotoğrafın altına ise "Türkan bir yaşında..." notunu düştü.

19
Didem Soydan
Didem Soydan
Model Didem Soydan Instagram'dan çocukluk fotoğrafını paylaştı.

20
Didem Soydan, fotoğrafının altına; "İşte bunlar hep POZ. (annem lady diana hayranıydı dolayısı ile bir dönem evde ,okulda bu saçla gezdim, üzerimdeki kombin anneme ait.) yazdı.

21
Özge Özpirinçi
Özge Özpirinçi
Özge Özpirinçi, ilkokul yıllarına ait fotoğrafı Instagram'da takipçileriyle paylaştı. Güzel oyuncu fotoğrafın altına şu notu düştü:

22
"İlkokul 1'in ilk günü! Akademik hayata karşı tavrım o günden itibaren çok netti! Stresten yanağımda çıkan ucuğun izi durur hala! Hey gidi günler... Saçlarımı o kadar kısa kestirmişler ki (kesin bitlenmişimdir) ilkokul formamı almaya gittiğimde satış elemanı hanımefendi babama ve bana bakıp erkek üniformalarına yönlendirmişti bizi. Çok üzülmüştüm ama şimdi gülüyorum tabi. Anlatacak hikayelerden biri işte..."

23
Ezgi Mola
Ezgi Mola
Oyuncu Ezgi Mola Instagram'dan çocukluk fotoğrafını paylaştı.

24
Ezgi Mola, paylaştığı fotoğrafın altına, "Kabul ediyorum çocukken gerçek bir belaydım ama şu ortada yavrusunu kucağına alan o kadın hep kulağıma "sana çok inanıyorum" derdi. Hayatta bir şey olup olamayacağımı bilmiyordum ama bunu duymak iyi geliyordu, sevdiklerinize onları sevdiğinizi hissettirin lütfen, çünkü en çok ihtiyacımız olan şey sevgi. Seni çok seviyorum. İyi ki doğmuşsun..." notunu düştü.

25
Çağla Şıkel
Çağla Şıkel
26
27
Meryem Uzerli
Meryem Uzerli
Oyuncu Meryem Uzerli, okul yıllarında çekilmiş bir fotoğrafını Instagram hesabından paylaşıp, takipçilerine "Beni tanıyabildiniz mi"? diye sordu.

28
29
Gülse Birsel
Gülse Birsel
Gülse Birsel sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafla çocukluğuna döndü.

30
Birsel çocukluk fotoğrafını paylaşıp altına "tbt vakti geldi mi?" notunu yazdı.

( TBT, geçmişten bir güne, eskilere dair fotoğraf yüklemek isteyenlerin kullandığı bir etiket)

Birsel'in fotoğrafının altına ise "bakışlar hep aynı" yorumları yağdı.

31
Ceyhun Yılmaz
Ceyhun Yılmaz
1976 doğumlu komedyen Ceyhun Yılmaz, 12 yaşındayken 1988 yılında komşularının evinde çekilen fotoğrafı Instagram hesabından paylaştı.

32
Yılmaz paylaşımına, "Size son kez söylüyorum Patron benim...! 1988 ve Sezen Aksu çalıyor altta. Bahçelievler Bora Apartmanı, komşumuz Saniye Abla'nın evi." notunu düştü.

33
Nusret Gökçe
Nusret Gökçe
Sosyal medya paylaşımlarıyla Türkiye'nin hatta dünyanın dikkatini çeken restoranlar zincirinin sahibi Nusret Gökçe'nin çocukluk fotoğrafı ortaya çıktı.

34
Son olarak Dubai'deki restoranında Oscar ödüllü oyuncu Leonardo DiCaprio'yu ağırlayan Nusret sosyal medyada kısa sürede 5,5 milyon takipçiye ulaştı.

YORUMLAR
500

Son Dakika Ünlülerin Çocukluk Fotoğrafları - Son Dakika Magazin


Advertisement