Ünlülerin Çocukluk Fotoğrafları - Son Dakika

Ünlülerin Çocukluk Fotoğrafları

29.12.2017 15:41

Kimi anne - babasının izinden gidip ünlü oldu, kimi ise hiç tanınmayan bir ailenin ferdiydi... Gün geldi çocuklar büyüdü... Şimdi her biri kariyerlerinde emin adımlarla ilerliyor... İşte dünün çocukları bugünün yıldızları olan o isimler...

1
Yasemin Özilhan
Yasemin Özilhan
Hemen hemen her gün bir fotoğraf paylaşan Özilhan, çocukluk yıllarına ait bu kareyi ‘Yıl 1992 kardeşlerle' mesajıyla paylaştı.

2
3
Ezgi Mola
Ezgi Mola
"Olm bi çay simit getirin da, diş çıkaracaz Allah'ın izninyle! Dönemimin Ramazan abisiymişim" notuyla çocukluk fotoğrafını paylaşan bu ünlü sizce kim? Bakmayın öyle kendisine "Ramazan abi" dediğine o aslında son yılların en gözde kadın oyuncularından biri. 1984 tarihli o fotoğraftaki çocuk Ezgi Mola'nın ta kendisi. Mola, şu sıralar Maide'nin Altın Günü adlı filmiyle gündemde.

4
5
Acun Ilıcalı
Acun Ilıcalı
Acun Ilıcalı'nın çocukluk fotoğrafı büyük ilgi gördü. Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı çocukluk yıllarına ait bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. Teyzesiyle birlikte yer aldığı fotoğrafı 'Geçenlerde Hülya teyzemle çektirdiğim bir fotoğraf' notuyla yayınlayan Ilıcalı'nın paylaşımı büyük ilgi gördü.

6
7
Sibel Turnagöl
Sibel Turnagöl
Yıllar yıllar önceki haliyle görülen bu ünlü henüz 16 yaşındayken modellik yapmaya başladı. Daha sonra katıldığı mankenler yarışmasında ise kaderi değişti. Önce bir kalem firmasının reklam filmi ardından sinema.... Bir süredir kameraların uzağında daha sakin bir yaşam sürse de Türkiye'de magazin dünyasına damgasını vurdu. Tanıyabildiniz mi bu ünlüyü? Bu fotoğraftaki ünlü Sibel Turnagöl'ün ta kendisi.

8
9
Nilperi Şahinkaya
Nilperi Şahinkaya
Oyuncu Nilperi Şahinkaya, kreş yıllarına ait bir fotoğrafını sosyal medyadan paylaştı.

10
O zamanlar da sınıfın en dikkat çeken ismi olan güzel oyuncuyu arkadaşları şu sözlerle tanıttı: 'İsveçli, cilveli hareketleri ile erkekleri cezbeder, bu yüzden çok ilgi çeker. Hatta ünü sınıf sınırlarını aşmış, diğer 6 yaştan çocukları da kendine hayran bırakmıştır. Kendisi ile yakından ilgilenen annesi onun en büyük şansıdır. Her zaman bugünkü gibi neşeli, canlı ve hareketli ol tatlı Nilperi.' Paylaşımıyla kısa binlerce beğeni alan güzel oyuncunun yıllar içindeki değişimi de dikkatlerden kaçmadı.

11
Demet Özdemir
Demet Özdemir
İlk bakışta tanıyamadığınız bu küçük kız şimdilerde televizyon dünyasının en çok izlenen dizilerinde başrol oynuyor. 1992 doğumlu güzel oyuncu en son 'No 309' dizisiyle ekranlarda boy gösterdi. Şimdilerde uzun saçlarıyla dikkat çeken Demet Özdemir bu fotoğrafını 'Ne çok değişmişim! Seni seviyorum çocuk' mesajıyla sosyal medya hesabından paylaştı.

12
13
Aslı Tandoğan
Aslı Tandoğan
Fotoğraftaki kişi Aslı Tandoğan... Ünlü oyuncu çocukluk yıllarına ait fotoğrafı "Canım Annem... Gölköy bizimken..." notu ile paylaştı.

14
15
Ata Demirer
Ata Demirer
Ata Demirer, yıllar öncesine ait fotoğrafını sosyal medya hesabında takipçileri ile paylaştı. Demirer bu fotoğrafın altına "Bir genconun albümünden çıkmış benimle de paylaştı sağolsun... 80'ler Bursa'sı..Akbıyık Mahallesi... Cami duvarına yaslanıp sırıtan çocuk tanıdık geldi mi" notunu düştü.

16
Ata Demirer
Ata Demirer
17
Çağatay Ulusoy
Çağatay Ulusoy
Henüz 8 yaşındayken yanında köpeği ile objektife gülümseyen bu çocuğu tanıyabildiniz mi?

O ufaklık, en son İçerde dizisi ile ekranlarda fırtınalar Estiren Çağatay Ulusoy'un ta kendisi!

Genç oyuncu 1998 yılına ait fotoğrafı 'Ben ve Coach' notu ile Instagram'da paylaştı.

18
19
Büşra Pekin
Büşra Pekin
Yıllar geçti ama o çok değişmedi, peki siz bu ünlüyü tanıdınız mı? Verdiği kilolarla tüm dikkatleri üzerine çeken Büşra Pekin ilkokul yıllarına ait bir fotoğrafını paylaştı. Yıllar geçmesine rağmen siması hiç değişmeyen Pekin yayınladığı bu kareye, "Neden bu duygusallık minik Büşra... Kendi kendime kestiğim kahküllerim uçuşurken, onun pismanlığı mı acaba?" notunu düştü.Kısa sürede çok sayıda beğeni alan fotoğrafa 'hiç değişmemişsiniz' yorumları yapıldı.

20
21
Kenan Doğulu
Kenan Doğulu
Yurdaer Doğulu'nun Serpil Doğulu ile olan evliliğinden olan Kenan Doğulu...

22

YORUMLAR
500

Son Dakika Ünlülerin Çocukluk Fotoğrafları - Son Dakika


Advertisement