Son Dakika Haberleri: Ünlülerin Galatasaray - Real Madrid Maçı Tweetleri

Ünlülerin Galatasaray - Real Madrid Maçı Tweetleri

7 yıl önce

Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'nde Real Madrid karşısında aldığı 6-1'lik tarihi yenilgi sonrası ünlü isimler twitter'dan tepkilerini gösterdiler.

1
Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'nde Real Madrid karşısında aldığı 6-1'lik tarihi yenilgi sonrası, ünlü isimler twitter'dan tepkilerini gösterdiler.
2
İbrahim Tatlıses: Arkadaş ne burakmışsın be.
3
Demet Akalın: Ronaldo'nun botokscusu kim acaba güzel dolmuş gözaltları
4
Erol Köse: 6saray Kendi sahasında bu kadar gol yiyorsa ve oyuncuları 3 kişi hariç zaten yabancıysa kimse ultraslan falan demesin mikrokedi oldu GS #otursifir
5
Sacit Aslan: Alay etmeye başladılar 3 gole bak! Bu İş bir koltukta 2 karpuz taşımanın getirdiği kepazeliktir!
6
Zara: Skor maçın önüne geçti..
7
Saba Tümer: Ay bu Ronaldo'nun saçı geçen maçta da hiç bozulmamıştı! Şaka gibi.
8
Kenan Erçetingöz: Maçtan geriye kalan: Demet Akalın "ronaldo'nun gözaltlarını kim yapmış?" Saba Tümer de "ronolda'nın saçı geçen maçta da aynıydı:))
9
Behzat Uygur: Galatasaray bir halatı hep birlikte çekenlerin, hep birlikte ÜZÜLÜP, hep beraber sevinmesini bilenlerin takımıdır. BABA GÜNDÜZ
10
İzzet Çapa: Terim, Eboue'ye fena sinirlendi. Her şeye rağmen bize muhteşem başarılar yaşatan Terim'e çok şey borçluyuz, bunu unutmayalım.İyi günde de kötü günde de seninleyiz İmparator!
11
Rasim Ozan Kütahyalı: "Allah Fatih Terim'in taksiratını affetsin!"
12
13
14
15
16Haber Yayın Tarihi: 18.09.2013 08:12 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Bir zamanlar güzelliğiyle mest ediyordu! Prenses Caroline son haliyle şaşırttı Herkes bilmez! Büyükanıt, totemiyle bakın Fener'i nasıl şampiyon yaptı 83'lük İngiliz'in, emeklilik oyunu! Türkiye'de gününü gün ederken ülkesini dolandırdı Canlı yayında skandal! 74'lük kocasını, 60 yaşındaki adamla duşta aldattı Kuruluş Osman'ın Ayşe Hatun'u Açelya Özcan, yatak pozuyla nefes kesti!