Ünlülerin GS-Madrid Tahminleri! - Son Dakika

Ünlülerin GS-Madrid Tahminleri!

03.04.2013 15:04

1
Galatasaray, Şampiyonlar Ligi çeyrek final elemeleri için bu akşam Real Madrid ile karşı karşıya gelecek. Ünlü isimler de bu maçla ilgili tahminlerini paylaştı.
2
SUAT SUNA: Galatasaray'ımıza muhtemelen en az 1 milyar insanın izleyeceği bu geceki maçta, sonsuz başarı diliyorum. Real Madrid'le oynamak özel bir şey!
3
NİHAT DOĞAN: 2000 ve 2001'de yediğimiz Zidan'lı, Carlos'lu, Raul'lü vs. Real Madrid bugünküne 5 atar. Galatasaray'ın olduğu yerde mucizeye yer yoktur.
4
PINAR ALTUĞ ATACAN: Bugün günlerden Galatasaray
5
İBRAHİM TATLISES: Hadi Galatasaray heyecan ve telaş yapma. Relax evladım relax. Merak etme alacaksın parayı.
6
ŞAHAN GÖKBAKAR: İçimden çok zor bir skor geçiyor neden bilmiyorum. Normalde çok olası tahminler yaparım ama.. Bu sefer aklımda dönüp duran skor: 1-3
7
BUSE TERİM: Bugünü hiç yaşamasak, saati ileriye alsak. Hemen uyusak, maç saati uyansak.
8
MEHMET ASLAN: Allah yar ve yardımcımız olsun.. Dualarınızı eksik etmeyin. Sonsuza kadar GALATASARAY!
9
ORYANTAL DİDEM: Bugün günlerden GALATASARAY arkadaşlar. Tüm Türkiye nefeslerimizi tuttuk maç saatini bekliyoruz. Tarih yazacağız inanıyorum.

Son Dakika Ünlülerin GS-Madrid Tahminleri! - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Kleopatra'nın arılarla fantezisinden, Nil Nehri'ne karşı toplu cinsel tatmine! İşte Antik Mısır'ın sapkınlıkları Tek kelimeyle iğrenç! Hastane görevlisi tarafından tecavüze uğrayan yaşlı kadın kan kaybından öldü Bir zamanların ünlü modeli Loni Willison, çöpten aldığı pizzayı yedi Savaş uçağı, denizde yüzen insanların arasına düştü Aylık 10 bin TL gıda masrafı olan 11 çocuklu anne ısrarından vazgeçmiyor: Yine doğuracağım
Advertisement