Ünlülerin İçini Döktükleri Samimi İtirafları - Son Dakika

Ünlülerin İçini Döktükleri Samimi İtirafları

25.09.2016 15:15

1

Bazı ünlüler özel hayatlarıyla ilgili ayrıntıları gözlerden uzak tutmaya çalışırken bazıları da en özel kişisel sırlarını bile açıklar. İşte ünlü isimler ve yıllar sonra açıkladıkları çarpıcı itirafları...

2
Emily Ratajkowski
Emily Ratajkowski

Ailemin tek çocuğuydum. 8. sınıftayken disiplin müdürü, diğer öğretmenlerin ve herkesin gözü önünde sütyen askımı pat diye kopardı. Bunu, sütyen askısı üzerimdeki askılı tişörtten görünüyor olduğu için yaptığını söyledi. Okulun kurallarına uymuyormuş!

3

13 yaşındayken, yakın bir aile dostumuz bir tiyatro oyunumu izlemeye geldi. Hafif yanmış, ilk kez ruj sürmüş ve şık giyinmiştim. İlk kez kendimi güzel hissetmiştim. Aile dostumuz akşam yemeğinden sonra annemi kenara çekip nasıl göründüğüm konusunda endişeli olduğunu söylemişti. Kim olduğum nasıl giyindiğimmiş! Kendimi erkeklerden korumam gerekiyormuş.

4

Yine aynı sene, ailem evde bir akşam yemeği vermişti. Çok neşeliydim, pek çok hikaye anlatmış ve şakalar yapmıştım. Tek çocuk olduğum için hikayelerimi yetişkinlerle paylaşmakta sakınca görmezdim. O gün de yaşlı bir aile üyesi beni bir kenara çekti ve "Senin gibi bir kızın bu kadar dikkat çekmemesi gerekir." demişti. Ne demekse! Kadın olduğum için sürekli utanç duymak ve sessiz özürler içinde yaşamayı reddediyorum. Hayat başkalarının bakış açısını bize dikte ettirmeleri üzerinden yaşanmaz.

5
Adile Naşit
Adile Naşit

Evde ekmek olmazdı, komşuya giderdim çocuk köfte istiyor biraz bayat ekmek varsa alabilir miyim diye. Halbuki evde yiyeceğimiz bir lokma ekmeğimiz olmazdı.

6
Kemal Sunal
Kemal Sunal

Türkiye'nin okuyan insana ihtiyacı var okumayana değil… Bunu bildiğim için üniversiteyi 27 senede bitirdim. Aslen 10 Kasım doğumluyum. Ama Atam'ın vefat ettiği günde doğum günü kutlayamam, sevinemem, gülemem. 11 Kasım doğum günümdür.

7
Ekrem Bora
Ekrem Bora

Şöyle düşünüyorum, belki isyankarlık etmiş olacağım ama keşke bir devlet memuru olsaydım da normal olarak maaşımı alsaydım her ay diye düşünüyorum. Yani ne demek istiyorum anladınız mı? Keşke bu işi yapmamış olsaydım diyorum... Bana isimden başka bir şey bırakmadı sinema.

8
Hulusi Kentmen
Hulusi Kentmen

Yıllarca hep zengin, fabrikatör baba rolünü oynadım. İşin en acıklı kısmı ise bütün gün zengin baba rolünü oynayıp çekim bitiminde eve gitmek için soğukta, köşedeki durakta dolmuş beklemem olmuştur.

9
Johnny Deep
Johnny Deep

Şöhretten nefret eden bir paranoyağım, şöhretten kaçmak için her şeyi yaptım ama o yakamdan düşmeyen bir kadın gibi. Ben demode bir erkeğim. Bıyık bırakmak, göbek yapmak ve yaşlanınca bir deniz kıyısında yaşamak istiyorum.

10
Amir Khan
Amir Khan

Sadece 12. sınıfa kadar eğitim aldım çünkü okuldan hemen sonra filmlere verdim kendimi. Bu yüzden ortalığı sallayan bir üniversite hayatım olmadı. Fakat 3 Idiots'un çekimleri sırasında öğrenci hayatını yaşadım ve çok hoşuma gitti.

11
Münir Özkul
Münir Özkul

Annem beni paşa oğlum diye severdi. Ben 15 yaşına kadar paşa olacağım diye yetiştim. Fakat bu sinema ve tiyatro merakı başlayınca olamayacağımı anladım maalesef. Annemi razı etmek çok zor oldu. İleride çok çok bunalımlara düştüm bu yüzden. Çünkü annem başarımı görmeden vefat etti.

12
Jared Leto
Jared Leto

Hayranlarımdan bir tanesi bir kulağını kesip bana gönderdi. Bu Van Gogh aksiyonu oldukça tuhaftı.Dışarıda bir yerlerde kulağı olmadan yaşayan biri dolanıyor.

13
Meryl Streep

Meryl Streep</p><p>

20 yaşımdayken para kazanmakta zorlanıyordum. Yeterli para kazanamadığım bir gece, Londra'daki Green Park'ta açıkta yatmak zorunda kaldım. Karşımda Ritz Hotel manzarası vardı. Günün birinde orada kalacağıma dair yemin ettim. Ve bu yeminimi yerine getirdim.

14
Keira Knightley
Keira Knightley

Twitter hesabı açtığımda sadece 12 saat dayanabildim. Sanki bir okul bahçesinin ortasında duruyormuşum gibi hissettim. Hayatımın bana özel kalmasını seviyorum.

15
Shailene Woodley

Shailene Woodley</p><p>

Bende skolyoz(omurganın göğüs veya bel bölgelerinde görülebilen, yana doğru eğriliği) var ve insanlar her zaman bu konu yüzünden benim için üzüldüklerini söylüyorlar ama bence bu çok güzel bir şey.

16
George Clooney
George Clooney

Hayatta kalmak için Kentucky'de tütün kestim. Bu zor bir işti. Kapı kapı sigorta sattım. Bu da zor bir işti. Oyunculuk ise zor bir iş değil. Böyle bir masada oturacak kadar şanslıysanız hayatınız boyunca şanslı olmuşsunuzdur. Başarıyı bir yerde bir şekilde yakalarsınız.

17
Jennifer Lawrence

Jennifer Lawrence</p><p>

Bir gün doktora gittim. Göğsümden akciğer grafisi çekilmesi gerekiyordu fakat o sırada göğüslerimin eşit boyutta olmadığını fark ettiler.

18
Russell Crowe
Russell Crowe

1991 yılındaki Cannes Film Festivali'nde ilk kez kırmızı halıda yürümüştüm. O gün yağmur yağıyordu ve her adımda ayakkabım daha fazla su alıyordu. Film başladığında lavaboya gittim ve çorabımın suyunu sıktım. Bu benim için bir tecrübeydi. Hayat, kendisine merak içinde yaklaşan insanlara her zaman beklenmedik sürprizler sunuyor.

19
Clark Gable

Clark Gable</p><p>

Ben aktör değilim ve asla da olamadım. İnsanların ekranda gördüğü şey benim. Ben sadece doğru yerde ve doğru zamanda olan Ohio'dan şanslı bir pasaklıyım.

20
Marlon Brando

Marlon Brando</p><p>

New York'a geldiğimde çoraplarım ve aklım delikti. İçki içer, kaldırımda yatıp uyuyakalırdım. Kimse beni rahatsız etmezdi. Eğer Hollywood'daysam bunun sebebi parayı geri çevirecek ahlaki cesaretimin olmaması.

21
Catherine Zeta-Jones

Catherine Zeta-Jones</p><p>

Bipolar, milyonlarca insanı etkileyen bir davranış bozukluğu. Ben de onlardan biriyim. Eğer bu açıklamam, tek bir kişiye bile profesyonel yardım alma cesareti verirse çok mutlu olacağım. Ne sessizce acı çekmeye ne de yardım istemekten utanmaya gerek var.

22
Ryan Gosling

Ryan Gosling</p><p>

Bir gün rahatlamak için bir Türk hamamına gittim. Tellak bana masaj yaparken bir anda ağzıma tanımlanamayan bir şeyin değdiğini hissettim. Daha sonra ağzıma değen şeyin masörün kıllı göbeği olduğunu fark ettim. Bu, travmatik bir andı.

23
Tom Cruise

Tom Cruise</p><p>

Çocukken çevremde bir şeyleri paylaşabileceğim ve güvenebileceğim bir tane bile samimi arkadaşım olmadı. Daima yanlış aksanla konuşan, yanlış davranışlarda bulunan yeni çocuktum. Babam bizi iş bulamadığı için oradan oraya sürükledi. 12 yıllık ilköğretim yılımı 15 farklı okulda geçirmek zorunda kaldım.

24
Leonardo DiCaprio

Leonardo DiCaprio</p><p>

Titanic sonrası beklenmeyen şöhret beni mahvetti. Altında ezildim. Kendimi bir bok sandım. İnsanları çok kırdım. Aileme, yakınlarıma posta koydum. Psikolojik travma geçirdim. Küfürbazdım, kavgacıydım, yalancıydım, pisliktim. Çok şükür o günler geride kaldı. Titanic ile barışık değilim.

Son Dakika Ünlülerin İçini Döktükleri Samimi İtirafları - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
Advertisement