Ünlülerin İlginç Hayat Felsefeleri - Son Dakika

Ünlülerin İlginç Hayat Felsefeleri

05.06.2014 09:41

1
Birçok insan gibi ünlü isimler de yaşantılarını inandıkları hayat felsefelerine göre şekillendiriyor.

İşte ünlülerin ilginç hayat felsefeleri...

2
SEDA BAKAN -

UMUTLU OL HAYATA GÜLÜMSE -

Be­nim ha­yat fel­se­fem umut­lu ol­mak­tan ge­çi­yor. Ümitz­siz­li­ğe düş­tü­ğü­nüz an­da tüm dün­ya­nız ka­ra­rır. Ha­ya­ta hep iyi yö­nün­den bak­mak la­zım.

3
PINAR ALTUĞ -

HA­YAT­TA HİÇ­BİR ŞEY NE­DEN­SİZ DE­ĞİL­DİR -

Ba­şı­nı­za ge­len iyi ya­ da kö­tü şey­le­rin mut­la­ka se­be­bi var­dır. Ben bu­na ina­nı­yo­rum. Ha­yat­ta hiç­bir şey ne­den­siz de­ğil­dir.

4
EMİNA SANDAL -

HER DURUMDA AYAKTA DURMAK -

Benim hayat felsefem, her durumda pozitif olmak ve ayakta durmak. Başımıza gün içersinde üzücü olaylar gelebiliyor. Ancak biz de olumsuzlukla yaklaşırsak işin içinden çıkamayız. Ama pozitif olmak insanı hem ruhsal açıdan iyi hissettiriyor hem de olayların çözümünü kolaylaştırıyor.

5
YASEMİN ERGENE -

ANIN KIYMETİNİ BİLEREK YAŞAMAK GEREKİYOR -

Ben son yaşanan Soma faciasından sonra, ölümün her an herkesi, her yerde bulabileceğine inanıyorum. Bugün varız ama yarın ne olacağımız belli değil. Bu sebeple yarınları düşünmeden, anın kıymetini bilerek yaşamak gerekiyor.

6
ALARA KOÇİBEY -

MUTLULUK VERİRSEN, MUTLULUK ALIRSIN -

Mutluluk verirsen, mutluluk alırsın. Her şeyin amacı bu olmalı. Ben yaptığım işimde, aile ve arkadaşlarımla olan ilişkilerimde hep buna inanırım. İnsanları mutlu edersen, geri dönüşünde hep sen mutlu olursun. Hayat bunun üzerine kurulu.

7
CANSU DERE -

İYİ KARARLAR, DENEYİMLER SONUCU OLUŞUR -

Bu hayatta tecrübe her şeydir. İyi kararlar, deneyimler sonucu oluşur. Deneyimlerse verilmiş kötü kararların sonucudur.

8
9

Son Dakika Ünlülerin İlginç Hayat Felsefeleri - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yeri şimdilik gizli tutuluyor! Bu izlerin 5 bin yıllık olduğu tespit edildi Mucize Doktor'un Açelyası isyan etti! "Bedenimi istediğim gibi kullanırım" deyip yatak pozunu paylaştı İki kez tecavüze uğrayan kadın orduya katıldı! Verdiği silahlı pozlarla kadınlara çağrıda bulundu Çocuğu yaşındaki zihinsel engelli kızla evlenen 55 yaşındaki adama tepki yağdı Elektrikçiler, kabloların yerini değiştirmek için yaptıkları kazıda yanlışlıkla orta çağdan kalma gizli bir tünel keşfetti