Ünlülerin İlk Aşkları - Son Dakika

Ünlülerin İlk Aşkları

20.09.2011 18:27

Her yaptığı olay olan ünlü isimlerin hafızalara kazınan ilk medyatik aşkları...

1
Onlar şöhret kapılarını söyledikleri bir şarkı, katıldıkları bir yarışma ya da oynadıkları bir dizi ile araladılar... İşte her yaptığı olay olan ünlü isimlerin hafızalara kazınan ilk medyatik aşkları...
2
Şarkıcı Alişan her ne kadar ilk medyatik aşkını Gülşen ile yaşamış olsa da, hafızalarda yer eden asıl birlikteliği şovmen Mehmet Ali Erbil'in kızı Sezin ile olan aşkı.
3
Manken Aysun Kayacı ilk medyatik aşkını futbolcu Emre Aşık ile yaşadı.

4
Manken - futbolcu aşkının en güzel örneği olarak gösterilen beraberlik, Aysun Kayacı'nın adının Fatih Aksoy ile aşk dedikodularına karışmasının ardından noktalandı.
5

Ayrılığın ardından adı bir çok kişiyle anılan Aysun Kayacı son olarak Ozan Sevindik ile birlikte oldu.

6
Şarkıcı Burak Kut ilk albümü "Benimle Oynama" sayesinde sadece şöhretin kapılarını aralamakla kalmadı, kendisini medyatik bir aşkın da içinde buldu.
7
Burak Kut 1993 yılında, oyuncu Meltem Cumbul ile aşk yaşamaya başladı. Çift birlikte geçen 4 yılın ardından 1997 yılında ilişkilerini noktaladı.
8
Sanat aleminin kahkaha makinası Cem Yılmaz ilk medyatik ilişkisini Zeynep Tümerdem ile yaşadı.
9
Üç yıl boyunca bir dargın bir barışık ilerleyen aşk sonunda ayrılığa yenildi ve çift yollarını kesin olarak ayırdı.
10
Aşk defterinde Sema Şimşek, Meltem Hakarar, Demet Şener, Selin Toktay gibi güzellerin yazılı olduğu Cem Yılmaz, 4 yıl birlikte olduğu Cansu Dere ilede yollarını ayırmıştı.
11
Şarkıcı Deniz Seki'nin ilk medyatik aşkı Ömer Seval ile olan birlikteliğiydi. Uzun süren ilişkinin ardından Seki ve Seval yollarını ayırdı.
12
Adı Okan Bayülgen ile aşk dedikodularına karışan Deniz Seki, son olarak evli ve iki çocuk babası Hüsnü Şenlendirici ile aşk yaşadı.
13
Tiyatrocu Rutkay Aziz'in kızı Doğa Rutkay'ın kameralar önüne elele çıktığı ilk sevgilisi Mehmet Ali Alabora'ydı.
14
4 yıl boyunca düzeyli bir ilişki yaşayan ve birbirlerini bir an olsun yalnız bırakmayan çift, basın kuruluşlarına gönderdikleri açıklama ile ayrıldıklarını duyurdu.
15
Doğa Rutkay, son olarak Şahan Gökbakar ile aşk yaşadı ancak bu ilişkiside mutlu sona ulaşmadı.

16
Kenan Doğulu, ilk medyatik aşkını kendisinden 12 yaş büyük olan Billur Kalkavan ile yaşadı. Ancak uzun süre magazin gündemini meşgul eden ilişki nihayete eremedi ve ikili yollarını ayırdı.
17
Ayrılığın ardından Kenan Doğulu, başta Ebru Akel olmak üzere birçok güzelle aşk yaşadı. Doğulu'nun son olarak birlikte olduğu isim ise manken Tuğçe Kazaz'dı.

18
Kıvanç Tatlıtuğ'un adı 2002 Best Model Of The World yarışmasında birinci seçildikten sonra birçok güzelle anıldı.
19
Tatlıtuğ, çıkan dedikoduların ardından 2002 Miss World güzellik yarışması birincisi Azra Akın ile aşk yaşadığını açıkladı. Sayısız projede birlikte yer alan çift uzun süren ilişkinin ardından ayrılığı tercih etti.

20
Mehmet Ali Erbil'in ilk medyatik aşkı Muhsine Kamiloğlu'ydu. Bu aşk öyle büyüktü ki, Erbil kısa sürede nikah masasına oturdu. Çiftin bu evlilikten Sezin ismini verdikleri bir kızları oldu.
21

Fakat sihir bozuldu ve ikili şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşandı. Aynı yıl bir kez daha nikah masasına oturan çiftin bu denemesi de başarısızlıkla sonuçlandı.

22
Son olarak Tuğba Erbil ile nikah masasına oturan ve bu evlilikte de aradığı mutluluğu bulamayan Erbil'in son evliliğinden Ali Sadi adını verdiği bir oğlu oldu.

23
Oyuncu Merve Sevi, ilk medyatik aşkını henüz 17 yaşındayken kendisi gibi oyuncu olan Paşhan Yılmazel ile yaşadı. Kıskançlık krizlerini sebep gösteren çift, yollarını ayırdı.

24
Yıllar sonra ikilinin yolları yeniden kesişti. Doktorlar dizisinde tanıştıkları sanılan Merve Sevi ve Paşhan Yılmazel'in aslında birbirlerinin ilk aşkları olduğu, Yılmazel'in verdiği röportajda ortaya çıktı.
25
Balet Tan Sağtürk ile model Duygu Dikmenoğlu, ilk kez bir dergi çekiminde karşı karşıya geldiler.

26
Birbirlerine ilk görüşte aşık olan çift kısa süre sonra ilişkilerini medyayla paylaştı. 4 yıl boyunca dolu dizgin bir ilişki yaşayan çift, Duygu Dikmenoğlu'ndan gelen ayrılık isteği ile yollarını ayırdı.

27
Ayrılığın ardından Ceyda Düvenci, Ece Özbek ve Bergüzar Korel ile ilişki yaşayan Tan Sağtürk, şimdilerde Alone Ataberk ile evli ve bir kızları var.

28
Popçu Mustafa Sandal'ın bilinen en medyatik aşkı manken Tuba Ünsal ile yaşadığı birliktelikti.

29
Bir yıl boyunca ilişki yaşayan ve albüm çalışmalarının ardından evleneceklerini söyleyen çift ani bir şekilde yollarını ayırdı.
30
Uzun süre adı kimseyle anılmayan Mustafa Sandal ise hayatına yeni bir sayfa açtı. Sandal şimdilerde, Emina Turkcan ile evli ve bir çocuk babası.

31
Emel Müftüoğlu'nun klibinde tanışan Bozok Gören ve manken Çağla Şikel'de ilk görüşte aşktan nasibini alanlardan.

32
Henüz 20 yaşındayken aşk yaşamaya başlayan ikili geçen 2,5 yılın sonunda "aradaki saygının bitmesini" gerekçe göstererek yollarını ayırdı.

33
"Bozok'tan sonra hiç kimseyi sevemem" diyen Şikel, şimdilerde Emre Altuğ ile evli ve çiftin bir oğulları var.

34
Şöhret kapılarını "Meleğim" şarkısı ile aralayan Özcan Deniz, başarısının yanı sıra 1997 yılında Esin Moralıoğlu ile yaşadığı aşkla da adından söz ettirdi.

35
Evleneceklerine kesin gözüyle bakılan çift sürpriz bir şekilde yollarını ayırdı.

36
Özcan Deniz, şimdilerde Yaprak Dökümü'nün Nejla'sı Fahriye Evcen ile birlikte.

Son Dakika Ünlülerin İlk Aşkları - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor