Ünlülerin İnanılmaz Değişimi - Son Dakika

Ünlülerin İnanılmaz Değişimi

05.06.2015 09:45

1
Neydiler ne oldular? Milyonlarca hayranı olan ünlüler bakın yıllar içinde nasıl değişti.

2
10 yaşındayken 1990'ların fenomen dizisi ‘Üvey Baba'daki ‘Lamia' karakteriyle hayatımıza girdi.

3
Şimdilerde TV8'deki ‘Bana Baba Dedi' dizisinde ‘Canan'ı canlandırıyor.

4
Tempo dergisine verdiği pozlarda bambaşka bir tiple karşımıza çıkan Burçin Abdullah “Oyunculukta kırmızı çizgim yok. Karakterin senaryodaki sınırı benim de sınırımdır” diyor.

5
Kanal D'nin sunuculuğunu Nazlı Ilıcak'ın yaptığı “Pazar Gezmesi” programının bu haftaki konuğu usta oyuncu Selçuk Yöntem oldu.

6
Çocukluk ve okul yıllarına ait bir çok fotoğrafını izleyicilerle paylaşan Yöntem'in yıllar içindeki değişimi dikkatlerden kaçmadı.

7
İşte Selçuk Yöntem'in yılar içindeki değişimi…

8
Üniversite yıllarında uzun saçları ve bıyıklarıyla dikkat çeken Yöntem, o döneme ait her fotoğrafın kendisi için ayrı bir öneme sahip olduğunu söyledi .

9
İŞTE MİNİK SERÇE!Emel Müftüoğlu, Sezen Aksu'nun 14 yaşındaki fotoğrafını paylaştı.

10
Emel Müftüoğlu, Sezen Aksu'nun 1968'de çekilen fotoğrafını Instagram hesabında, “İşte bu da sürpriz. 1968, İzmir ve Sezen Aksu'm 14 yaşında. Daha da üstüme gelmeyin” notuyla paylaştı.

11
Müftüoğlu, Aksu'nun 1983'te boşandığı Sinan Özer'le fotoğrafına da şunu yazdı: “Evlenip evinin kadını olmuş şarkıcı kadın.”

12
13
14
Bu fotoğraftaki ünlü isim bir Tv programıyla üne kavuştu.

15
Sevilen isim daha önce dans yarışmalarına katılmıştı. Ancak o zaman yıldızı bu kadar parlamamıştı.

16
O isim Survivor Turabi'den başkası değil.

17
18
19
20
21
22
23
24
Yotube'da 2014 yılının en çok dinleneni olan İrem Derici'nin eski hali görenleri şaşırtıyor.

25
2011 yılında katıldığı "O Ses Türkiye" yarışmasına katılarak ünlenen şarkıcı yarışmadan sonra başarısı devam ettirdi.

26
Burnunun eski yapısından hoşlanmayan burnunu yaptırdı. Beyaz Show'da yaptığı "Estetiksiz bütün fotoğraflarımı yakıp yıktım" açıklamasıyla dikkat çekmişti.

27
İşte İrem Derici'nin değişimi.

28
29
30
31
32
33
34
Gülriz Sururi'den sonra şimdi de Füsun Onal: Kısa bir süre önce 86 yaşındaki usta tiyatro sanatçısı Gülriz Sururi'nin bikinili pozları bir hayli konuşulmuştu.

35
Sururi'nin ardından şimdi de pop müziğin ünlü ismi Füsun Önal'ın Instagram'da paylaştığı bikinili fotoğrafı konuşuluyor.

36
67 yaşındaki sanatçı yaz sezonunu Bodrum'da geçiriyor.

37
Gözlerden uzak bir tatil geçiren sanatçı, bikinili pozuyla genç mankenlere meydan okudu.

38
39
40
41
86 yaşındaki Gülriz Sururi bikinisiyle şov yaptı. Bodrum'da tatil yapan 86 yaşındaki tiyatro oyuncusu Gülriz Sururi, arkadaşına bikinili fotoğraflarını çektirdi.

42
Türk tiyatrosunun tanınmış isimlerinden 86 yaşındaki Gülriz Sururi bikinili bir fotoğrafını Facebook'ta paylaştı.

43
Bodrum Torba'daki yazlığında tatil yapan Sururi, bikiniyle arkadaşına verdiği pozları kişisel Facebook sayfasında "Gülriz Sururi 2014" başlığıyla yayınladı.

44
45
Hababam Sınıfı'nda Bacaksız lâkaplı, devamlı gülen acayip duruşlu öğrenci rolünü üstlenen Tuncay Akça'nın son hali görenleri şaşırttı.

46
Tuncay Akça bir döneme "Abi siz neden her sabah tek ayak üzerinde duruyorsunuz?" sorusu ile damga vurmuştu.

47
48
49
50
51
52
53
Bir zamalar türkülere getirdiği yorumla müzik piyasasına damgasını vuran Hatice.

54
Önceleri kısa ve koyu renk saçlarıyla mütavazı bir görünüm sergiliyordu Hatice.

55
Ama sonra saçlarını uzatıp sarıya boyattı ve albüm tanıtımlarında daha iddialı pozlar vermeye başladı.

56
Bu da Ebru Yaşar'ın müzik piyasasına ilk adım attıı dönemdeki görüntüsü.

57
Ebru Yaşar, müziğe duyduğu ilgi sayesinde küçük yaşlarda sahne hayatı ile tanışan ünlülerden… 1995 yılında yakınlarının teşvik etmesi ile ‘Bu Sahilde' isimli ilk albümü çıkardı. Albümü ile aynı ismi taşıyan şarkısı bir anda Top 10 listelerinde zirvenin sahibi oldu.

58
Gün geçtikçe yıldızı parlayan şarkıcı İDOBAY Müzik Yapım'a transfer oldu. İdobay Etiketi ile çıkardığı Seni Anan Benim İçin Doğurmuş albümü ile müzik dünyasında bir kez daha fırtınalar estirdi.

59
Ebru Yaşar da zaman içinde sık sık görüntüsünü değiştirdi.

60
Hatta bir ara saç rengini açtırdı.

61
Ancak bu birliktelik uzun sürmedi. Uzun süren sessizliğini İsmail YK ile düet yaptığı ve albüme de adını veren ‘Seviyorum Seni' şarkısı ile bozan Yaşar, geçen zamanda sadece şarkılarını değil görüntüsünü de baştan sona yeniledi.

62
Bu da Yaşar'ın son hali.

63
64
Aşkın Nur Yengi, ilk olarak Sezen Aksu'nun güzel sesli vokalisti olarak adını duyurdu. 1986 yılında Harun Kolçak'la birlikte 'Haydi söyle' adlı şarkıyla Eurovizyon Şarkı Yarışması'nın Türkiye elemelerine katıldı. 1987 Kuşadası Altın Güvercin Şarkı Yarışması'nda 'Yeniden', 1988 Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde 'Portakal çiçeği', 1989 Çeşme Müzik Festivali'nde 'Artık Hiç Ağlama' adlı şarkılarla uluslararası platformlarda birincilik ödülleri kazandı. 1990 yılında Sevgiliye adlı ilk abümü ile iki milyon tiraj yaparak, son dönemde çıkan ilk başarılı genç sanatçı olarak adını duyurdu.

65
Sonraki yıllarda Hesap ver, Sıramı bekliyorum, Karaçiçeğim, Haberci, Aşk kazası, Rafet El Roman ile Peşindeyim single'ı, Aşkın Nur Yengi 2002 ve son olarak Yasemin Yağmurları adlı abümleri yaptı. Almanya, Belçika, İngiltere, İsviçre, İsveç, Hollanda, ABD gibi birçok ülkede sayısız turneye çıktı. Malta ve İngiltere'de klipler çekti. Son olarakta 2007 yılının ilk 4 albümü 'Sevgiliye Hesap Ver, Sıramı Bekliyorum, Karaçiceğim' albümlerinden seçilmiş 13 şarkılık Best of Aşk'ın Şarkıları albümünü yapmıştır. Başarılı albümleriyle sürdürdüğü müzik kariyerinin yanısıra değişik projelerde de yer aldı. 1980'li yıllardan bu yana birçok reklam müziği seslendirdi. Kurtuluş adlı belgeselde Atatürk'ün akrabası Fikriye hanımı canlandırdı ve jenerik müziğini yorumladı.

66
2001 yılında Levent Kırca ve ekibiyle birlikte Kadıncıklar adlı oyunda tiyatro sahnesiyle tanıştı. Aynı yıl yine Levent Kırca ve ekibiyle birlikte Olacak O Kadar Televizyonu adlı güldürü programında rol aldı ve programın müzik direktörlüğünü üstlendi. Cesur Kuşku ve Bayanlar Baylar adlı dizilerde, Zeki Alasya, Mehmet Ali Erbil gibi oyuncularla birlikte Ömerçip filminde rol aldı. Rafet El Roman'la pek çok yerde konser verdi. Sezen Aksu'nun en değerli öğrencilerinden biridir. Bu yüzden zamanında çok başarılı olmuş, Türk Pop Müziği'nin ihtiyaç duyduğu yeni kan olarak büyük hayranlık topladı. 38 yaşında olan Yengi, ünlü aktör Haluk Bilginer'in eşi ve minik Nazlı'nın annesi.

67
1990 sonrası pop müzikteki patlamanın ardından bugüne kalan birkaç isimden biri Bendeniz.

68
İlk olarak “Ya Sen Ya Hiç” şarkısı ile adını duyuran sanatçı, sonrasında Harun Kolçak ile yaptığı düetlerle adından söz ettirdi.

69
Uzun süren sessizliğini ‘Olsun' albümü ile bozan Bendeniz, hem şarkılarını hem de tarzını yeniledi.

70
Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik Bölümü'nde okurken radyoculuğa merak saran Beyaz, Number 1 FM'deki programı ile şöhret kapısını araladı.

71
İstanbul'da ulusal bir kanaldan aldığı teklif ile mesleğe profesyonel giriş yaptı. Çeşitli televizyon kanallarında sunuculuk yaparak yıldızını parlatan Beyaz sonrasında Kanal D'de kendi ismi ile sov programı yapmaya başladı.

72
O şimdi Türkiye'nin en büyük şovmenlerinden biri…

73
Bu genç adam TV ekranlarının en çok secilen ve en çok güldüren yüzlerinden biri.. Onu tanıdınız mı?

74
Bu da Günaydın'ın bugünkü görüntüsü.

75
Şüphesiz Türkiye'nin en komik adamı olan Cem Yılmaz'ın yıldızı Leman Kültür'de başladığı stand-up serüveni ile parladı.

76
Tek kişilik gösterileri ile izleyicileri gülme krizine sokan Cem Yılmaz, bir çok komedi filmine de imzasını attı.

77
Çevirdiği reklam filmleri ile ekranların gülümseten adamı Cem Yılmaz daha uzun yıllar adından söz ettirecek gibi.

78
Ceylan, küçük yaşında şöhretle tanışan ünlülerden biri. İlk kez sahneye 7 yaşında ve Almanya'da çıktı. 1983 yılında katıldığı müzik yarışmasında birinci oldu.

79
Ceylan, küçük yaşında şöhretle tanışan ünlülerden biri. İlk kez sahneye 7 yaşında ve Almanya'da çıktı. 1983 yılında

80
Ancak bu evlilik mutlu sonla bitmedi. Ceylan ardı ardına çıkardığı albümleri ve çalkantılı aşk ilişkileri ile adından söz ettirdi. Şimdilerde kendi isminde şov programı sunuyor.

81
Ceylan, müzik dünyasının görüntüsünü en sık değiştiren ünlülerinden.

82
Demet Akalın 1990 sonrasında Mayo güzeli seçilerek şöhret kapısını araladı. Sesinin güzelliğini fark eden Akalın, mankenliğin yanı sıra sahne çalışmaları yapmaya başladı. Sebebim adlı ilk albümünü çıkarttıktan sonra mankenliği bırakarak profesyonel müzik yaşamına adım attı.

83
Demet Akalın hem şarkıları hem de İbrahim Kutluay ile yaşadığı aşkla magazin gündemini uzun süre meşkul etti. 4 yıllık ilişkisini noktaladıktan sonra adı bir çok isimle aşk dedikodularına karışan Demet Akalın, Oğuz Kayhan ile sürpriz bir şekilde nikah masasına oturdu.

84
Bu ilişkisinde de mutluluğu bulamayan güzel şarkıcı, şimdilerde ise Akalın'ın mutlu bir evliliği var.

85
Klarnet ustası Hüsnü Şenlendirici ile yaşadığı aşkla magazin gündeminin birinci sırasına yerleşen Deniz Seki, tesadüfler sonucu Melih Kibar ile tanıştı ve reklam filmlerini seslendirmeye başladı. Daha sonra Kenan Doğulu, Zuhal Olcay ve Yaşar başta olmak üzere bir çok şarkıcıya vokalistlik yaparak yoluna devam etti.

86
Baştan sona kendi şarkılarından oluşan albüm, Deniz Seki'nin besteci kimliğini de ortaya çıkardı. Meslek hayatı boyunca bir çok albüm ve şarkıya imza atan Seki, şu sıralar uyuşturucu kullanmak ve temin etmek suçundan cezaevinde.

87
Deniz Seki, kendisini şarkı söylemeye hazır hissettiği anda, POP-SHOW 95 Şarkı yarışmasına katıldı ve kendi yazdığı şarkı sözü ile 1. oldu. 1997 yılında çıkarttığı ‘Hiç Kimse Değilim' albümü ile müzik dünyasında tanınan bir isim haline geldi.

88
1974 doğumlu Ebru Gündeş, geçimini konfeksiyonda çalışarak sağlıyordu. Bir gün Neşe Demirkat tarafından keşfedildi. Sahne çalışmalarına başlamadan önce Emel Sayın'a vokalistlik yaptı. 1993 yılında prodüktörlüğünü Selçuk Tekay'ın, aranjörlüğünü ise Özkan Turgay'ın yaptığı ilk albümü ‘Tanrı Misafiri'ni çıkardı.

89
Bu albümle yakaladığı başarı tanınmasının yanı sıra bir çok ödülünde sahibi olmasını sağladı. Ebru Gündeş, sonraki yıllarda çıkardığı albümleri ile de satış rekorlarını zorladı. 2000 yılında Dön Ne Olur albümünün tanıtımı sırasında basın mensuplarının karşısında beyin kanaması geçiren Gündeş, sahnelerden bir süre uzak kaldı.

90
Popstar Alaturka yarışmasında jüri üyeliği yapan Ebru Gündeş, programın yapımcısı ve sunucu Osman Tan ile aşk yaşadı. İlişkisinde mutluluğu bulamayan sanatçı, şimdi son albümü ile gündemde.

91

İlk bestesini 16 yaşında yapan Gülşen, liseyi bitirdikten sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği Bölümü'ne girdi. Konservatuara eş zamanlı olarak İstanbul'da çeşitli gece kulüplerde sahne aldı. Bir akşam Özkan Turgay tarafından keşfedildi ve albüm teklifi aldı.

92
1996 yılında ilk albümü ‘Be Adam'ı çıkardı. İyi bir çıkış yakalayan Gülşen, müziğe üç yıl ara verdikten sonra 1999 yılında Erkeksen, isimli ikinci albümünü yayınladı. ‘Of Of' albümü ile adeta yeniden doğan Gülşen'in, önce Erol Köse, sonrasında Reha Muhtar ile yaşadığı çalkantılı ilişkiler magazin gündemine bomba gibi düştü.

93
Özel hayatı hakkında suskun kamayı tercih eden sanatçının son albümü ilgi görmemiş olsa da öncelerde yaptığı iddialı albüm ve şarkılar Gülşen'i ayakta tutmaya yetiyor.

Son Dakika Ünlülerin İnanılmaz Değişimi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
Advertisement