Ünlülerin İnanılmaz Kaprisleri - Son Dakika

Ünlülerin İnanılmaz Kaprisleri

31.03.2010 14:08

1

Milyonların hayran olduğu dünyaca ünlü sahne ve sinema yıldızlarının, tuhaf huyları, kaprisleri ve "olmazsa olmaz" istekleri...

2
SİBEL CAN Fazla kilolarıyla başı dertten kurtulamayan ünlü şarkıcı Sibel Can yemek konusunda bir türlü kendini firenleyemediği için zayıflayamıyor.

3
SİBEL CAN Sibel Can'ın en büyük takıntısı ise güzel kokması.

4

Hazırlıklarını tamamladıktan sonra bir şişe parfümü vücudunun her yerine sıkıyor ve bitiriyor.

5
Kulisten sağ ayağıyla çıkıyor ve bunun uğuruna inanıyor.

6
Geçen yıl hayata veda eden blues ustasının kulisinde 21 yaşından küçük iki genç kız ve saç kurutma makinesi istediği konuşuluyor.

7
AJDA PEKKAN Çin çayı olmazsa olmazlarından... Titizliği ve işine olan düşkünlüğüyle tanınan Ajda Pekkan, sahne öncesi tüm hazırlıkların eksiksiz olmasını şart koşar.

8
Sürekli Çin çayı içen Pekkan, kuliste Çin çayının yanı sıra, diyet bisküvi ve salatalık bulundurulmasını istiyor.

9
JENNIFER LOPEZ Her yer bembeyaz olacak! İkiz bebekleri ile bol bol vakit geçiren Latin güzeli Jennifer Lopez, sahne arkasındaki dekorasyona çok önem veriyor. Favori rengi ise beyaz. Seksi şarkıcı, mobilyalardan aksesuarlara, mumlardan çiçeklere kadar her şeyin bembeyaz olmasını istiyor.
10
JENNIFER LOPEZ Çekirdeksiz yeşil üzüm, ananas, papaya çikolata parçalı kurabiye, video ve CD çalar sanatçının istedikleri. İstemedikleri ise domates, elma veya üzüm suyu.

11
JENNIFER LOPEZ Kaldığı otelde hiçbir görevlinin kendisiyle konuşmasını istemiyor.

12
JENNIFER LOPEZ Lopez, konsere çıkmadan önce geçeceği koridorların gardenya kokusuyla sulanmasını istiyor.

13
JENNIFER LOPEZ Lopez, odasını beyaz leylaklar ve perdelerle donattırdı.

60 valizle geldiği otelde, tam dört kez oda değiştirdi. Kendisine özel spor salonu kurdurdu.

14
CEM YILMAZ Uykucu Cem! Ünlü komedyen Cem Yılmaz sahneye çıkmadan bir saat önce kulise geliyor.

15
CEM YILMAZ Uyuyor ve gösterisine 5 dakika kala uyanıyor.

16
CEM YILMAZ Kendisi kuliste uyurken çevrede gürültü yapılmamasını şart koşuyor.

17
CEM YILMAZ Cem Yılmaz, zaman zaman yüzünde yastık izleriyle sahneye çıktığını söylüyor.

18
BÜLENT ERSOY Batıl inançları var! Türk Sanat Müziği'nin ünlü sesi Bülent Ersoy, batıl inançlarıyla tanınıyor.

19
BÜLENT ERSOY Oturacağı koltuğa beyaz bir çarşaf serilmesini, sahne öncesi muz yemeyi, duaları ve nazar boncukları, ağzına kadar su dolu bir buz kovası ve kendi bornozunu istiyor.

20
BÜLENT ERSOY Ayın 13'ü ve salı günleri sahne almıyor.

21
BÜLENT ERSOY Sahneye çıkmadan önce yemek servisinin bitmesini istiyor.

22
BÜLENT ERSOY Dua edip, sahneye çıkıyor.

23
MARIAH CAREY Mahzen gibi... İçkiye olan düşkünlüğü ile tanınan Melez şarkıcı Mariah Carey, kulisinde çeşit çeşit yıllanmış şarap istiyor. Özellikle kristal şampanya kadehleri ve taze meyve sepetleri ise Carey'nin vazgeçilmezleri arasında.
24
MARIAH CAREY Pop yıldızı Mariah Carey, soyunma odasında her zaman özel bir hizmetçi bulundurulmasını istiyor. Hizmetçinin tek görevi ise Carey'e havlularını vermek.

25
MARIAH CAREY Hiçbir yerde en büyük rakibi Christina Aguilera'nın posterini görmek istemeyen Carey'nin kaldığı otel odalarına parke döşettiği de gelen haberler arasında...

26
MARIAH CAREY İşte seksi yıldızın diğer genel istekleri: 1 şişe şampanya, iki şişe Camus beyaz şarap, sekiz kişilik çay servisi, bir kavanoz bal, şekersiz sakız çeşitleri, diyet peynir tabağı, dört şampanya kadehi, dört şarap kadehi, iki adet hava nemlendirici mekanizma, iki adet hava temizleyici mekanizma, bir büyük boy ayna, 12 adet yumuşak banyo havlusu ve üç kutu mendil.

27
CHRISTINA AGUILERA Sakız bağımlısı! 10 şişe ılık su, 6 kutu kola, bir Nesquik, mozarella ve çedar peyniri ünlü sanatcının istekleri arasında...

CHRISTINA AGUILERA Elbette Aguilera gibi bir yıldızın istekleri bununla sınırlı değil tabi...

28

CHRISTINA AGUILERA Organik meyve tabağı, C vitamini katkılı bir şişe Flinstones vitamin hapı, ortaya karışık sakız, Knudsen veya Clover marka peynir ve çikolatalı kurabiye.

29
SHAKIRA Ev yapımı tatlı Kalacağı odanın camlarının karartılmasını istiyor. Odada mutlaka DVD çalar ve nem makinesi olması gerekiyor.

30
SHAKIRA Su ve diyet kolanın yanısıra USA Today, New York Times ve bulunduğu ülkenin gazetelerinin eksik edilmemesini istiyor.

31
SHAKIRA Bunun yanısıra otel odasında ve kuliste, avokado, papaya, mango, muz, bögürtlen, yaban mersini gibi meyveler ile ev yapımı tatlılar da sanatçının istekleri arasında.

32
LILY ALLEN Alkolsüz olmaz! Bir şişe Jack Daniel's ve dört şişe şampanyasız yapamıyor.

33
CHER Peruk odası istiyor Bir kase M&M, bir kase ceviz, 1 şişe kırmızı şarap,1 şişe beyaz şarap, 4 kutu kola, 4 kutu diyet kola, 2 adet A&W bira, iki kutu kağıt mendil, büyük bir çiçek aranjmanı (leylak ya da gardenya olacak) ve en önemlisi bir adet peruk odası...

34
CHARLOTTE CHURCH Kuliste ütü yapıyor En ilginç isteğin ütü ve ütü masası olması lazım sanırım. Buharlanmış sebze meyveler de isteklerinden bazıları...

35

BRITNEY SPEARS Telefon çalmasına dayanamıyor! Boğazına düşkünlüğüyle tanınan "pop turtası" Britney Spears ise şovlarından önce soyunma odasında mutlaka "Doritos"cips ve "Altoids" şeker bulundurulmasını istiyor.otel odasında telefon çalarsa, organizatör kendisine 5 bin dolar ceza ödüyor.

36
ELTON JOHN Romantik bir aşk koltuğu İki metrelik kanepe, aşk koltuğu, iki adet rahat koltuk, dört büyük saksı bitki, büyük bir çiçek sepeti sanatçının istekleri arasında.

37
ELTON JOHN John kulisinde ayrıca su ısıtıcısı ve çay çeşitleri, kesilmemiş limon da istiyor.

38
ELTON JOHN Kesinlikle plastik olmayan 6 kişilik çay takımı, çatal bıçak takımı ve 12 adet su bardağı da istiyor.

Son Dakika Ünlülerin İnanılmaz Kaprisleri - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Çöpçatanlık sitesinde tanıştığı adamı fantezi yalanıyla kandırıp cinsel oyuncakla boğarak öldürdü Sahneye şeffaf kıyafetle çıkan şarkıcı Noah Cyrus isyan etti: Bacak aramı sansürlediğiniz için teşekkürler 638 yıldır dönüyor! Yıldırım'ın asırlara meydan okuyan emanetini görenler hayrete düşüyor İtalya'nın yasaklı cinsel ilişki adası, karanlık tarihi ile ürkütüyor Küçük kıza cinsel istismarda bulunup öldüren caniyi halk maket bıçağı ile delik deşik etti