Son Dakika Haberleri: Ünlülerin Kaprisleri Şaşırttı

Ünlülerin Kaprisleri Şaşırttı

6 yıl önce

Ünlülerin beklenmedik zamanlardaki istekleri ya da davranışları duyanları şaşırtıyor.

1
Ünlüler bazen öyle beklenmedik davranışlarda bulunuyorlar ki buna olsa olsa "kapris" denir. İşte ünlü yıldızların "bu kadarı da olmaz" dedirten kaprisleri...
2
Nurseli İdiz'in Kahpe Bizans filminin bir sahnesinde suya girmesi gerekirken 'girmem' diye diretmesi tüm ekibi şaşırttı.
3
İdiz suya girmeme sebebini ise şöyle açıkladı: "İç çamaşırım marka, ıslatamam, bu şekilde suya giremem."
4
Sorun, İdiz'e yeni ve sıradan bir iç çamaşırı alınmasıyla sona erdi.
5
Kıvanç Tatlıtuğ, Kıbrıs'ta bir eğlence merkezinin açılışında kendisiyle birlikte aynı görevde yer alan Aysu Baceoğlu ve Şebnem Schaeffer ile gerilim yaşadı.
6
Açılışta Schaeffer ve Baceoğlu'nun yanında yürümesini istemeyen Tatlıtuğ, "O kadınlarla poz vermem. Ben gidince gelsinler" dedi.
7
Ata Demirer Eyvah Eyvah 2 filminin afişini Twitter'da sevenleriyle paylaşınca yapımcısı Necati Akpınar'dan ‘hemen kaldır' uyarısı almıştı.
8
Bu krizin Demet Akbağ yüzünden çıktığı ortaya çıktı. Akbağ afişte Özge Borak'la kendi fotoğrafının aynı büyüklükte kullanıldığını görünce değiştirilmesini istedi.
9
Rojda Demirer, Geniş Aile dizisinin setinde kaprisleri yüzünden tepki çekti.
10
Genç yıldız, Zuhal Topal'ın kadroya dahil olmasına çok tepki gösterdi ve dizi ekibinin uyarısıyla karşı karşıya kaldı.
11
Rol aldığı Muhteşem Yüzyıl dizisiyle bir anda yıldızı parlayan Meryem Uzerli'nin, 'koşu bandı kaprisi' yaptığı bir dönem basına yansımıştı.
12
Kaldığı otelde her gün spor salonuna giden oyuncu burada müşterilerin ilgisiyle karşılaşınca koşu bandının her gün odasına çıkartmasını istedi.
13
Otel yönetiminden red cevabı alınca çılgına dönen güzel oyuncunun imdadına dizinin yapımcısı yetişti. Yapımcı, Uzerli için 4 bin TL'lik bir koşu bandı alarak odasına yerleştirdi.
14
Asi dizisiyle hayran kitlesini genişleten Tuba Büyüküstün, fazla ilgiden bunalınca 'kapris yapmakla' eleştirilmişti.
15
İddialara göre, güzel oyuncu kendisini görmek için dizi setini ziyaret eden hayranlarına hiç yüz vermedi.
16
Hayranları da güzel yıldızın bu tavrına kızıp Büyüküstün'ü alkışlarıyla protesto etmişlerdi.
17
Küçük Sırlar dizisinde stilist bir anneyi canlandıran sunucu ve oyuncu Ebru Akel'in bir mağazada yaptıkları "kapris" olarak nitelendirilmişti.
18
Akel dünyaca ünlü bir mağazadan aldığı kıyafetleri birkaç ay giyip diğer sezona geçerken mağazaya götürüp değiştirilmesini talep etti.
19
Kıyafetlerin iade edilmesini talep eden güzel oyuncu amacına ulaşamayınca mağaza çalışanlarıyla tartıştı.
Haber Yayın Tarihi : 17.10.2013 09:00 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Cinsel İçerikli Film Yıldızıydı, Yeni Mesleği Tartışma Yarattı! Ağaçta Uyuyan Mükemmel Kamufle Baykuşu Görebiliyor musunuz? Acun'dan Boşanan Şeyma, Cesur Pozlarıyla Mest Ediyor! Ateşli Model, Miami Sahillerinde Fırtına Gibi Esti! Tarih Tekerrür Etti! 50 Yıl Önce İnönü de Yaşadı