Ünlülerin Kaprisleri - Son Dakika

Ünlülerin Kaprisleri

22.07.2015 14:28

1
Sinema dünyasında kaprisleriyle bilinen başarılı oyuncu Fahriye Evcen, Kıvanç Tatlıtuğ'un dilinden düşmüyor.

2
Birlikte rol aldıkları dizinin reyting kurbanı olmasının ardından hiçbir projelerde yer almayan Kıvanç Tatlıtuğ ve Fahriye Evcen'in aralarının bozuk olduğu öğrenildi.

3
Yakışıklı oyuncu gittiği görüşmelerde yapımcılara sürekli "Ben bir daha Fahriye ile aynı projede kesinlikle yer almam. "

4

"Hayatımda onun kadar kaprisli insan görmedim. Gittiğim her yerde de bunu söylüyorum ve bu söylemlerimin de kulağına gitmesini istiyorum" dediği öğrenildi.

5
Güzel oyuncunun daha önce de rol aldığı dizilerden set ekibinin şikayetci olduğu haberleri yapılmıştı.

6
Meyveli yoğurt istediği için set personelini pervane eden Evcen sevgilisi Özçivit'in film çekimlerinde de hem sevgilisini hem de set ekibini bezdirdiği konuşulmuştu.

7
Fahriye Evcen'in yaptığı kaprisler son dönemde magazin dünyasına bomba gibi düştü. Ünlü oyuncu önce yönetmen Hilal Saral'la, ardından da rol arkadaşı Elçin Sangu'yla tartıştı. Ancak Evcen gibi birçok ünlü oyuncu da kaprisleriyle bir dönem adından söz ettirmişti. İşte Evcen'le yeniden gündeme gelen oyuncu kaprisleri.

8
NAZ ELMAS: 'SET ÇALIŞANLARINA KÖTÜ DAVRANIYOR'

9
MERYEM UZERLİ: 'KOŞU BANDI KAPRİSİ'

10
SANEM ÇELİK: 'HERKESİ CANINDAN BEZDİRDİ'

11
KIVANÇ TATLITUĞ: 'EMEKTAR OYUNCUYU KIZDIRDI'

12
Sanem Çelik, ekrana veda eden 'İnadına Yaşamak' dizisinin setinde kaprisleriyle, yönetmenden oyunculara herkesi canından bezdirmiş!

13
14
Televizyon dünyasında Sanem Çelik'in bitmek tükenmek bilmeyen kaprisleri konuşuluyor.

15
İddialara göre ünlü oyuncu, sette bitmeyen istekleri ve yüksek egosuyla herkesi yıldırmış.

16
Çelik, zaman zaman senaryoya itiraz edip "Söyleyin, bu kısmı değiştirsinler" demiş.

17
Çekimlerde sahnelere bile müdahale ederek yönetmen Serdar Akar'ı çıldırtmış. Garip istekleriyle çalışanları ve arkadaşlarını bezdirmiş.

18
Lale Devri" dizisinin setinde yeni bir dayak krizinin yaşandığı ortaya çıktı.

19
‘Kıyafetleri beğenmedim'Kıyafetleri beğenmeyen Soyder, stilistle tartıştı. Bu sırada oldukça öfkelenen Soyder, araya giren kostüm sorumlusuna vurdu. Kostüm sorumlusu da "Sen bana nasıl vurursun?" diyerek kendisini tartaklayan Soyder'e bağırmaya başladı.

20
Sevgilisi de Aslan'ı itmiştiAralık ayında da bu kez Soyder'in geçen yazdan beri beraber olduğu Tolgahan Sayışman ile üvey annesini canlandıran Hatice Aslan arasında tartışma yaşanmıştı.

21
Bu sırada merdivenin başında duran Aslan, Sayışman'ın kendisini itmesi üzerine düşmemek için kenardaki duvara çarpmıştı. Olay sonrası psikolojisinin bozulduğuna dair sağlık raporu alan ve birkaç gün dinlenen Aslan, Sayışman'ı yapımcıya şikayet etmişti. Olaydan beri Aslan Sayışman ve sevgilisi Soyder'le iş sırasında gerekmedikçe konuşmuyor ve hiç bir araya gelmiyor.

22
Gösteri dünyasının ünlüleri bazen öyle beklenmedik davranışlarda bulunuyorlar ki buna olsa olsa "kapris" denilir. İşte ünlü yıldızların bazıları mütevazı bazıları "bu kadarı da olmaz" dedirten kaprisleri.

23
Gani Müjde'nin yönettiği filmin bir yerinde Nurseli İdiz'in suya girme sahneyi vardı. Ama İdiz, "suya girmeyeceğim" diye diretip geri adım atmadı. Bunun üzerine set ekibi Nurseli İdiz'e "Siz, bugün bu sahnenin çekileceğini biliyordunuz, onay verdiniz, şimdi niye olmaz diyorsunuz" diye İdiz'e soruyorlar.

24
İdiz'in onlara verdiği cevap ise unutulur gibi değil: "İç çamaşırım marka, ıslatamam, bu şekilde suya giremem." Sorun, İdiz'e yeni ve sıradan bir iç çamaşırı alınmasıyla sona erdi.

25

BEN O KADINLARLA POZ VERMEM

26
Bu açılışa katılmak için 50 bin lira aldığı iddia edilen Tatlıtuğ kendisiyle birlikte aynı görevde yer alan Aysu Baceoğlu ve Şebnem Schaeffer ile de gerilim yaşadı.

27
Açılışta Schaeffer ve Baceoğlu'nun yanına gitmesini istemeyen Tatlıtuğ "O kadınlarla pozverrem. Ben gidince gelsinler" dedi.

28
AFİŞ DEĞİŞTİ

29
Bu krizin Demet Akbağ yüzünden çıktığı ortaya çıktı. İddiaya göre Akbağ afişte genç oyuncu Özge Borak'la kendi fotoğrafının aynı büyüklükte kullanıldığını görünce hemen filmin yapımcısı Necati Akpınar'ı aradı. Akbağ "Ben yılların oyuncusuyum, Özge daha yolun başında. Afiş hazırlanırken lütfen buna dikkat edelim" uyarısında bulununca afiş değiştirildi

30
Yeni tasarlanan afişte Özge Borak'ın kafası photoshop yöntemiyle afişten çıkarıldı. Motorsikletin üzerinde sadece Demirer ve Akbağ kaldı. Filmin internet sitesinde de sadece bu afiş kullanıldı. Ata Demirer 30 Kasım 2010'daki Twitter sayfasından Özge Borak'ın da olduğu bu afişi koydu. Daha sonra Akbağ'ın müdahalesiyle afişten Özge Borak çıkartıldı

31
SENARYODAKİ GELİŞMELERİ BEĞENMEYİNCE

32
Genç yıldız ile ilgili son gelişme de dizinin eski başrol oyuncusu Zuhal Topal'ın kadroya dahil olmasına gösterdiği tepkiydi.

33
Anlatılanlara göre Geniş Aile'de Şukufe rolünü oynayan Topal, dizinin bir bölümünde konuk oyuncu olarak yer aldı. Senaryoda Topal'ın diziye konuk olacağının yazmadığını söyleyen Demirer, sete geldiğinde karşısında Topal'ı görünce sinir küpü oldu. Ancak Topal'ın dizideki varlığı geçici oldu.

34
HÜRREM KOŞU BANDI İSTEYİNCE

35
İddialara göre kilolarıyla başı dertte olan Uzerli, kaldığı otelde bitmek tükenmek bilmeyen istekleriyle herkesi bunalttı. Düzenli olarak her gün spor salonuna giden oyuncu burada müşterilerin ilgisiyle karşılaşınca sıkıldı.

36
Otel görevlilerinden koşu bandını her gün odasına çıkartmasını isteyen Uzerli, sonunda çalışanları isyan ettirdi. Otel yönetiminden red cevabı alınca çılgına dönen güzel oyuncunun imdadına sonunda dizinin yapımcısı yetişti. Yapımcı, Uzerli için 4 bin TL'lik bir koşu bandı alarak odasına yerleştirdi. Ancak Meryem Uzerli, herkesin içinde spor yapmaktan çekindiği için böyle bir istekte bulunduğunu söylemişti.

37
HAYRAN İLGİSİNDEN BUNALINCA

38
İddialara göre kendisini görmek için dizinin setini ziyaret eden hayranlarına hiç yüz vermedi Büyüküstün

39
Hatta hayranları güzel yıldızın bu tavrına öyle çok kızmış ki Büyüküstün'ü alkışlarıyla protesto etmişler

40
MAĞAZADA OLAY ÇIKTI

41
Ancak aynı isteği bir kez daha tekrarlayınca basına yansıyan ve uzun süre konuşulan bir olay yaşandı. Mağazaya giden oyuncu Ebru Akel uzun süre giydiği kıyafetlerin değiştirilmesini talep etti

42
Sürekli aynı durumla karşı karşıya gelen mağaza çalışanları bu duruma defalarca göz yummuş ancak dün akşamki olay bardağı taşıran son damla olmuş. Kıyafetlerin iade edilmesini talep eden güzel oyuncu bu kez amacına ulaşamayınca mağaza çalışanlarıyla tartıştığı iddia edildi

43
YAKINDA KONUK BULAMAYACAKSIN

44
Güzel yıldızın programına çağırdığı konuklarla hiç ilgilenmediği bu yüzden de bir kez programa katılanların bir daha çağrıldıklarında daveti geri çevirdikleri konuşulmuştu

45
Sever bu yüzden "dikkat et, bir daha programına katılacak konuk bulamayacaksın" diye eleştirilmişti

46
38 BEDEN GİYİYORUM DEDİ 42 BEDEN ELBİSEYE BİLE SIĞMADI

47
Dizinin kamera arkasına ekibine 38 beden giydiğini söyleyen Seki'nin 42 bedene bile sığmadığı, bu yüzden kostüm tasarımcılarıyla kavga ettiği ileri sürülmüştü. Ünlü şarkıcının dizinin makyözü ve kuaförünü beğenmediği de konuşulmuştu. Seki'nin çekimlere de katılmadığını ileri süren yapımcı ünlü şarkıcı hakkında dava açacağını açıklamıştı

48

Dizinin yapımcısı Seki'nin sete daha çekimlerin ilk günü geç geldiğini, buna rağmen kapris yapmaya devam ettiğini söyleyerek gelişmeleri şöyle anlatmıştı: Ekip, yine alttan aldı. Tam çekim başlayacak, düştü, bayıldı. Apar topar hastaneye götürdük. Doktor iki gün çalışamayacağını söyledi, rapor alındı. Olabilir, hastalıktır. Biz de doğal olarak sete ara verdik. Fakat aradan zaman geçti, Deniz Hanım'dan ses yok. Bizim de ilk bölümü çekip, kanala yetiştirmemiz gerek. Yine kendisine 3 gün süre verdik, dinlensin dedik. Sonrasında da aramadı. Mecburen çekimlere başladık. Kendisiyle haftanın 4 günü çalışacağımıza dair bir anlaşma yapmıştık. Çekim yapmamız gerek, set hazır, yine Deniz Hanım ortada yok. Konserleri olduğunu söylüyor. Hasta olan biri nasıl sahneye çıkar, onu da anlamış değilim. 4 gün boyunca set koyduk, kendisi gelmedi. Biz de sete gelmediğini noter huzurunda tespit ettirdik ve k

49

"BENİM BASINA İHTİYACIM YOK" DEDİ VE...

50
Yakınlarına "Benim magazin basınına ihtiyacım yok. Onlarla konuşmayacağım" demesi üzerine muhabirlerin protestosuyla karşılaştı

51
Akalın, bir gece arkadaşı Meltem Ören ile birlikte bardan çıkarken kötü bir sürprizle karşılaştı. Kameralarını ve fotoğraf makinelerini yere bırakan haberciler şarkıcıya sırtlarını döndü. Akalın neye uğradığını şaşırdı.

52
"HAFTAYA SENİ ÖLDÜRÜYORUZ" DİYE HABER YOLLADILAR

53
İddiaya göre Demiratar, sevgilisi Mehmet Akif Alakurt ile başrolü paylaşmasının da etkisiyle sette sürekli kapris yapmaya başladı. Sabah akşam suşi ve kebap isteyen, 03.00'te özellikle bir pizza zincirinden pizza talep eden, çekim yerlerini beğenmeyen, istenen performansı da gösteremeyen Demiratar, yapım ekibinin sinirlerini fazla zorlayınca konu yapımcı çift Ali ve İnci Gündoğdu'ya intikal etti

54

Demiratar'ı iki kez karşılarına alıp konuşan çift, sonuç alamadı. Bunun üzerine Gündoğdu çifti, Demiratar'a "Haftaya seni öldürüyoruz" diye haber yolladı. Yapımcılardan özür dileyen ve benzer durumları tekrarlamayacağını söyleyen Demiratar'ın isteği kabul edilmedi ve diziye veda etmek zorunda kaldı

55
SETTE YEMEK BEĞENMİYOR

56
Elmas'ın sette çıkan yemekleri beğenmediği kimi zaman set çalışanlarına kötü davrandığı bu yüzden de çok sevilmediği iddia ediliyor

57
Elmas son olarak Özcan Deniz'in yönettiği Ya Sonra filmiyle beyazperdede görünmüştü

58
KAMERA ARKASINDA KÜS, KAMERA ÖNÜNDE SEVGİLİ

59
Dere'nin dizi setine sık sık geç kaldığı ve bir ara Alakurt'un bu duruma öfkelenip tepki gösterdiği konuşulmuştu

60
Hatta dizinin ikili arasındaki bu sürtüşme yüzünden erken bittiği iddiaları da ortaya atılmıştı

61
ÖPÜŞMEM, SEVİŞMEM KAPRİSİ

62
İddialara göre bu sahnelerde oynamayı reddetmek kapristen başka bir şey değil.

63
Çünkü Kobal diziye başlarken senaryoda böyle sahneler olacağını biliyordu. Ama sonrüa sevgilis Arda Turan'ı kızdırmamak için bu tür sahnelerde oynamayı reddetmeye başladı

Son Dakika Ünlülerin Kaprisleri - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
Advertisement