'Ünlülerin Kasabası' Cayır Cayır Yanıyor! - Son Dakika

'Ünlülerin Kasabası' Cayır Cayır Yanıyor!

05.06.2016 15:08

1
California'nin güneyindeki Calabasas kentinde çalılık alanda başlayan yangın büyüyünce beş bin kişi tahliye edildi. ABD'de şöhret dünyasından birçok isme ev sahipliği yapan Los Angeles şehrine bağlı Calabasas kasabasasında başlayan yangın kasaba halkına korku dolu günler yaşattı.

2

Çalılarda başlayan yangının büyümesi sebebiyle üç bin evden yaklaşık 5 bin kişi tahliye edildi.

3
Kanye West, Kim Kardashian, Jennifer Lopez, Kylie Jenner ve Jessica Simpson gibi birçok ünlünün evinin de bulunduğu kasabadaki yangını söndürmek için yüzlerce itfaiye görevlisi çalışıyor.

4
Dailymail'in haberine göre yangının çıktığı alan, Kim'in kardeşleri Khloe ile Kourtney Kardashian, Katie Holmes ve Mariah Carey gibi daha birçok ünlünün evine çok yakın bir noktada bulunuyor.

5
Ünlü dünyasından birçok isim de sosyal medyada yangınla ilgili paylaşımlarda bulundu.

6
ABD'li ünlü komedyen Ellen DeGeneres, Calabasas'taki tehlikeli yangını söndürmeye çalışan tüm itfaiye ekibine teşekkür etti.

7
8
9
10

Son Dakika 'Ünlülerin Kasabası' Cayır Cayır Yanıyor! - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Maskeyi ağzına değil göğüslerine taktı! 52'lik yıldız çılgın akıma gecikmeli katıldı Böyle işi kim sevmez! Yaptıkları paylaşımla saniyeler içinde milyonlarca lira kazanıyorlar Ermeni askerler cephede kaçacak delik ararken, yavru Paşinyan keyifte! Sosyal medyayı sallıyor 'Kel çoban' efsanesiyle adı duyuldu! Bu mağaraya gelenlerin tek bir ortak özelliği var Taraftarların aklını başından aldı! 48'lik oyuncu Anna Falchi, takımının zaferini soyunarak kutladı