Son Dakika Haberleri: Ünlülerin Kirli Sırları!

Ünlülerin Kirli Sırları!

8 yıl önce

1
FUNDA ÖNCÜ Bir dönem Kadir İnanır'la yaşadığı aşkla gündeme gelen manken Öncü, ectasy hap kullandığı için yakalandı ve bir süre cezaevinde yattı (1995).
2

ZÜMRE Gerçek adı Ayşe Sarıkavak olan ünlü dansöz Zümre, kokain kullanmaktan yakalanmıştı. Daha sonra televizyon programına çıkan Zümre, şu açıklamayı yapmıştı: “Arkadaşlarımın kurbanı oldum. Ama bu olaydan sonra eve gidip abdestimi aldım, Yasin-i Şerif okuyup tövbe ettim” (2001).
3
NİRAN ÜNSAL Şarkıcı eski eşi Peker Açıkalın'ın da uyuşturucu kullandığını, “Peker'in suratına bakın, uyuşturucu kullanıp kullanmadığını anlarsınız” diyerek açıklamıştı.
4
YILDIZ TİLBE 1996 yılında esrar kullandığı için gözaltına alındı. Tilbe, Balıklı Rum Hastanesi'nde esrardan kurtulmak için tedavi gördüğünü açıkladı.
5
DENİZ SEKİ 2009'un başında, uyuşturucu kullandığı ve temin ettiği gerekçesiyle tutuklanarak cezaevine sevk edildi. Mahkemedeki ifadesinde, “Son dönemde yaşadığım sıkıntılardan dolayı uyuşturucu madde kullandım. Çok pişmanım. Bir sanatçı olarak bu durumda olmaktan dolayı üzüntü duyuyorum. Suçum uyuşturucu kullanmaktan ibarettir. Ben kimseye uyuşturucu temin etmedim” dedi.
6

ÖZLEM TEKİN Polisin düzenlediği uyuşturucu operasyonunda Özlem Tekin'le beraber gözaltına alınanlar arasında Sevda Demirel, Sinem Üretmen, Ferhat Şirin ve Sibel Gökçe vardı (1997).
7

CAMERON DIAZ Güzel oyuncu Cameron Diaz, tatil yaptıkları Hawaii'de esrarlı sigara içerken gazetecilere yakalandı. Diaz istifini bile bozmadan sigarasından nefes almaya devam etti.
8
SEDA AKMAN, DURUL BAZAN Eski manken Seda Akman'a ait olan villaya jandarma baskın düzenledi. Akman'ın kız kardeşi Eda Akman ile oyuncu Durul Bazan'ın da aralarında bulunduğu 15 kişi kokain alemi yaptıkları gerekçesiyle gözaltına alındı (2005).
9
LEYLA ADALI Ünlü dansözün kokain kullandığını, bir dönem birlikte yaşadığı futbolcu sevgilisi açıkladı. Adalı da bunu inkar etmedi, bu alışkanlığı sevgilisi yüzünden kazandığını söyledi. Adalı, daha sonra uyuşturucu hap kullandığı iddiasıyla gözaltına alındı. Onunla birlikte manken Esin Yücel, Semra Türel'in oğlu Murat Türel ve Ebru Şimşek de gözaltına alınanlar arasındaydı (1996).
10

KATE MOSS Podyum dünyasının ünlü mankeni Kate Moss, kokain kullanırken çekilen fotoğraflarının yayınlanmasıyla hayranlarını şoke etmişti. Bu olaydan sonra Moss, Arizona'daki bir klinikte tedavi görmeye başlamıştı.
11

GÖZDE TAN Narkotik tarafından gözaltına alınan ve mahkemede tutuksuz yargılanan manken Gözde Tan'ın itirafları, eğlence sektöründe ve sosyetede uyuşturucu konusunun derinliğini göstermişti. Polise verdiği ifadesinde eroinle Amerika'da tanıştığını, sosyetenin ünlü isimleriniyle birlikte kokain partilerine katıldığını açıklamıştı (1995).
12

AFİFE JALE Türk tiyatrosunun ilk Türk kadın oyuncusu olan Afife Jale, sanat hayatı boyunca uyuşturucudan kurtulamadı. Evlilik yaşadığı bestekar Selahattin Pınar da kurtaramadı onu. Ve ünlü sanatçı kokain yüzünden öldü (1941).
13

AZER BÜLBÜL Şarkıcı Azer Bülbül de bir zamanlar uyuşturucunun pençesindeydi. Hatta komaya girmişti. Ancak Bülbül, tedavi gördükten sonra yaptığı açıklamada “Uyuşturucuya tövbe ettim” dedi.
14

JESSICA SIMPSON Rolling Stones dergisinin muhabirinin sorularını marihuana içerken yanıtlayan Jessica Simpson, bu haliyle hayranlarını düş kırıklığına uğratmış oldu.
15

KENAN KALAV Sinema oyuncusu Kenan Kalav, İspanya'da uyuşturucu kuryeliği yaptığı ve uyuşturucu kullandığı için yakalanarak hapse atıldı (1991). Bu olayda Seren Serengil'le annesinin de adı geçti.
16

İBRAHİM TATLISES Uyuşturucu kullandığı sık sık gündeme gelen İbrahim Tatlıses, bir televizyon programında geçmişte bunu denediğini, gençlerin kesinlikle uzak durması gerektiğini kendisi açıkladı.
17
OKAN KARACAN İsmi uyuşturucu ile anılan ünlüler kervanına Okan Karacan da katıldı. Polis, Karacan'ı uyuşturucu madde kullanımını teşvik etmekten ve müşteri bulmaktan gözaltına aldı. Yakalandıktan sonra sağlık ocağına elleri kelepçeli olarak götürülen Karacan, daha sonra serbest bırakılmıştı.
18

MÜNİR ÖZKUL Türk tiyatrosunun duayenlerinden Münir Özkul, esrardan eroine tüm uyuşturucuları denedi. Özkul “Kendimi arıyordum galiba. Meğer ben buradaymışım” diyordu o günleri anlatırken.
19
HÜSEYİN PAYDA Türk sinemasında klasikler arasında yer alan ‘Mezarımı Taştan Oyun' adlı unutulmaz bir film yapmış olan Hüseyin Peyda'nın kokain kullandığını onunla yıllar yılı birlikte çalışmış olan Atıf Yılmaz, 1996 yılında yayınladığı kitabındaki anılarında açıkladı. Bu olay büyük yankılar yarattı.
20
MELEK AYBERK 1974 Sinema Güzeli Melek Ayberk'in dramını bilmeyen yoktur. Sanat yaşamını, kariyerini, güzelliğini bu uğurda heba eden Ayberk, 21 Aralık 1980 tarihinde uyuşturucu nedeniyle yakalandı ve hapse atıldı. Ayberk, 1994 yılında bu illet nedeniyle hayatını kaybetti.
21
BURHAN BAYAR olayından yıllar sonra uyuşturucu kullandığı sık sık gündeme gelen İbrahim Tatlıses, bir televizyon programında geçmişte bunu denediğini, gençlerin kesinlikle uzak durması gerektiğini kendisi açıkladı. Besteci ve plak şirketi sahibi Burhan Bayar, 1981 yılında esrar içen bir grubun arasında İzmir Fuarı'nda yakalandı.
22

CANER KURTARAN ‘Yaprak Dökümü' dizisinin Şevket'i Caner Kurtaran, geçen yıl kokain yüzünden rahatsızlanınca hastaneye kaldırılmıştı. İki yıla kadar hapis istemiyle yargılanan Kurtaran'ın davası sürerken, geçtiğimiz günlerde kokainden ikinci kez hastanelik olduğu ortaya çıktı.
23

SÜHA KUTLU Bir dönem işletmecilik yapan, sanat ve sosyete dünyasının yakından tanıdığı bir isim olan manken Cavidan Akyol'un eşi Süha Kutlu, bir otel odasında iki kadınla birlikte yaptığı kokain aleminin sonunda hayatını kaybetti (1996).
24

JACK NICHOLSON Katıldığı bir ödül töreninde sahneye burnunda kokain artıklarıyla çıkan Jack Nicholson, uyuşturucu kullandığını böylece herkese ilan etmişti.
25


WHITNEY HOUSTON
Yıllar öncee permalı saçlarıyla zıplayarak şarkı söyleyen, ‘Bodyguard' filmiyle ününün ve performansının zirvesine ulaşan billur sesli Whitney Houston, uyuşturucudan bir türlü kurtulamadı, uzun süre tedavi gördü.
26

KRISTEN DUNST ‘Örümcek Adam' filmleriyle gündeme gelen Hollywood'un genç yıldızlarından Kirsten Dunst, uyuşturucu kullandığını söyleyerek hayranlarını şaşırtmıştı. The Sun gazetesine konuşan genç aktris, “Bazı dönemler uyuşturucu kullandığım bir gerçek. Etrafımda da kullanan çok isim var” diyerek Hollywood'da birçok ünlünün uyuşturucu müptelası olduğuna dikkat çekmişti.
27
ROBBIE WILLIAMS 1990'larda kokain kullanan, üzerinden yedi yıl geçtikten sonra alkol bağımlısı olan İngiliz şarkıcı Robbie Williams, bir merkezde tedavi olmaya başlamıştı.

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Uğruna Mezarlıkta Yattı, Cezaevine Bile Girdi! Şimdi Herkese Sesleniyor: Allah Rızası İçin Bırakın Cinsel İlişki Adasında 1 Gün Bakın Nasıl Geçiyor! Ünlü Yönetmenin Eski Sevgilisinden Skandal İtiraf: Üçlü İlişki Yaşıyorduk Teknolojiyi Israrla Reddeden Mennonitler'in Sır Gibi Sakladıkları Yaşamları Görüntülendi Bizim Hikaye'nin Tülay'ı Derin Bacak Yırtmacıyla Adeta Mest Etti