Son Dakika Haberleri: Ünlülerin Mal Varlıkları

Ünlülerin Mal Varlıkları

6 yıl önce

Ekranların popüler isimleri mal varlıklarıyla duyanları hayrete düşürüyor.

1
Ekranların sevilen yüzleri, mal varlıklarıyla dudak uçuklatıyor. İşte popçudan aktöre, arabeskçiden mankene ünlülerin mal varlıkları...
2
Tuba Büyüküstün: 'Baykon Endüstriyel Tartım Sistemleri' ve 'İstron Elektronik Teknolojileri' şirketleri sahibi.
3
Orhan Gencebay: Baltalimanı`nda yalı dairesi, Etiler`de iki daire, Bodrum`da villa, Unkapanı`nda ofis, Etiler`de villa, Mercedes otomobil, Suziki otomobil, bankada hatırı sayılır para.
4
Bülent Ersoy: 2002 model spor Mercedes otomobil, Marmaris`te bir koy, Marmaris`te bir daire, Marmaris`te bir benzin istasyonu, 5 adet inşaat iş makinesine sahip.
5
Ayrıca Ersoy'un , Bodrum`da bir villası, Antalya ve İstanbul`da bir dairesi, Fenerbahçe`de bir saunası, 700 bin TL değerinde mücevher,i Vizon ve Çinçila kürkü de bulunmakta.
6
Türkan Şoray: Etiler-Boğaz sırtlarında bir villa, Beşiktaş`ta bir iş hanı, 2003 model bir otomobil.
7
Çağla Şikel: Ulus`ta bir ev, Range Rover marka cip, bankada hatırı sayılır nakit.
8
Kenan Doğulu: Los Angeles'ta Ken Love Yourself adlı bir giyim mağazası bulunuyor. Sadece patronluk değil aynı zamanda tasarımcılığa da el atan şarkıcı, aynı zamanda bir yapım şirketi sahibi.
9
Sezen Aksu: Sarıyer`de villa, Kanlıca`da villa, Bodrum`da villa, Ankara`da daire, İzmir`de iki daire, iki at, bir cip, İki otomobil, bankada nakit para.
10
Nefise Karatay: Gökçeada`da ev, Erenköy`de daire, Range Rover cip.
11
Erkan Petekkaya: Mest Et kasap dükkanı ile Petekkaya da ticarete atılan ünlüler kervanına katıldı.
12
Gülben Ergen: 50 tane ticari taksi, Feneryolu`nda daire, Antalya`da iki daire, Zekeriyaköy`de villa.
13
Oktay Kaynarca: Pendik'te, Türkiye'nin en büyük outlet alışveriş merkezi olan Via/Port'ta bir oto yıkamacı dükkanı bulunuyor.
14
Sibel Can: İstanbul`da 50 daire, Nakkaştepe`de, Levent`te villa, Bodrum`da 2 villa, Miami`de villa, yarış atı, 1 cip, otomobil, bankada hatırı sayılır nakit.
15
Ozan Güven: Konservatuar yıllarında açtığı ayakkabı dükkanı. Oyunculuğuyla milyonları kendine hayran bırakan Güven, "Hiçbir şey yapmasam ayakkabı satarım." diyor.
16
Hülya Avşar: Sarıyer`de köşk, Ayvalık`ta yazlık, Ayvalık`ta zeytinyağı fabrikası, konfeksiyon fabrikası, Tarabya Nurol Sitesi`nde bir daireye sahip.
17
Avşar kızının Riva`da arazi, Etiler`de daire, Londra`da Docklands Canary Wharf`ta şehrin en yüksek rezidansı `Pan Peninsula Tower 1`de bir daire, iki cip, bir otomobil, bankada yüklü bir nakiti de bulunuyor.
18
Cem Yılmaz: Levent`te bir villa, 1 milyon dolar değerinde bir tekne, Çeşme`de villa, bir benzin istasyonu, Bentley otomobil, 2005 model ve 300 bin euro değerinde, 3 Maxi Scooter motosiklet, 1 Mini Cooper, 1 antika Anadol, 1 cip, 3 Porsche.
19
Deniz Akkaya: Bebek`te yalı dairesi, Audi Q7 cip.
20
Ata Demirer: Bir tekne, Bozcaada'da bir üzüm bağı, bir bağ evi.
21
Bir dönem spor kompleksi satın alan ardından burayı elden çıkaran Emrah'ın 100'e yakın gayrimenkulü olduğu tahmin ediliyor.
22
Sertab Erener: Şarkıcı Sertab Erener ve sevgilisi Demir Demirkan'ın mortgage (ipoteğe dayalı uzun vadeli gayrimenkul satın alma sistemi) danışmanlığı ve inşaat alanında faaliyet gösteren bir şirketi var.
23
'Demirkan Yatırım İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret' adını verdikleri şirketlerinin sermayesi 100 bin TL. Son kurdukları şirketleriyle birlikte toplam beş şirketleri olan ikilinin, yatırım şirketinin merkezi Cihangir Sıraselviler Caddesi'nde bulunuyor.
24
İbrahim Tatlıses: Seyrantepe`de iş hanı, Seyrantepe`de market, Seyrantepe`de mağaza, Seyrantepe`de kebapçı, Seyrantepe`de 120 kişinin çalıştığı konfeksiyon fabrikası, Cevahir Alışveriş Merkezi`nde bir mağazası bulunuyor.
25
İmparatorun , Cevahir Alışveriş Merkezi`nde solaryum salonu, Bodrum ve Kuşadası`nda otel, Bodrum`da gece kulübü, uçak taksi şirketi, Bodrum`da lüks yazlık site, Zekeriyaköy ve Levent'te villa, Tatlıses TV, Adana`da yerel TV kanalı, 1 yarış atı var.
26
Ayrıca, Almanya Hamburg`ta yoğurt, ayran ve peynir fabrikası, bir cip, iki Mercedes otomobil, bankada nakit parası da bulunuyor.
27
Tarkan: Beykoz Öğümce Köyü`nde çiftlik, Tarabya Sümer Korusu`nda 2.1 milyon YTL değerinde villa, Arnavutköy`de tarihi köşk, Newyork`ta daire (Manhattan`da 1999 yılında `mortgage` sistemiyle 450 bin dolara aldığı dairenin değeri 4 milyon dolara ulaştı.
28
Sanatçı yüzde 5 gibi düşük bir faiz oranıyla satın aldığı dairenin borcunu toplam 24 yılda ödeyecek), Los Angeles`ta studio daire, iki cip, bir otomobili de bulunuyor.
29
Bayhan: 2003 yılında düzenlenen Popstar yarışmasıyla ünlenen Bayhan Gürhan iki albümden sonra ilk işi olan çiğköfteciliği de unutmadı.
30
Şimdilerde STV'nin Kendimize Doğru dizisinde oynayan şarkıcının şirin dükkanı Ortaköy'de B.Ç adı altında çiğköfte severlere hizmet veriyor.
31
Ferdi Tayfur: 2003 model Suzuki marka otomobil, Eşinin kullandığı Hyundai minübüs, Marmaris`te bir yarımada, Marmaris`te benzin istasyonu, Adana`da 50 daire, İstanbul Emirgan`da 6 villa, Sarıyer`de bir daire,Tarabya`da bir daire, Tarabya`da 4 katlı bir villa, bankada bir miktar nakit.
32
Mustafa Sandal: Bodrum'da bir otel açarak ticarete soyunmuştu. Bodrum'da ortağı Cüneyt Kurt ile 'Mandal' adında otel işleten Sandal, verdiği bir röportajda, 'Otele bir müşteri gibi geliyorum. İmza atıyorum, çekiliyorum köşeme' açıklamasında bulunmuştu.
33
Ancak ünlü popçunun hayalleri kısa sürdü. Sözleşme ikinci yılda fesh edildi.
34
Sema Şimşek: Maltepe`de eşi Burak Hakkı ile ortak aldığı bir ev, Peugeot 406 araba.
35
Müslüm Gürses: Passat 2005 model otomobil, Bakırköy`de bir daire, Beylikdüzü`nde iki adet 150`şer metrekare daire, Şişli`de bir daire, bankada 350 bin YTL ve 300 bin euro nakit.
36
Muazzez Abacı: Tuzla`da villa, Kuzguncuk`ta daire, Sişli`de daire, bankada nakit, bir otomobil, bir cip.
37
Emel Sayın: Wolksvagen turbo jeep, Demirciköy`de bir villa, Datça`da bir yazlık, Nişantaşı`nda bir dükkan, bankada bir miktar para, altın takı seti.
38
Seren Serengil: Üç sene önce bir cam atölyesi hayali kuran ve dünyanın en pahalı tabaklarını üretmeyi hedeflediğini belirten güzel sanatçı, süsleme konusunda markalaşmayı hedefliyordu.
39
Serengil, 'Üreteceğim tabaklar koleksiyon parçaları olup dünyada sadece 100 ailede olacak. Bunları çok önemli bir markanın adı altında satışa sunacağım' demişti. Ve bu hayali gerçek oldu.
40
Kayahan: Acar sitesinde villa, Gömeç`te villa, Etiler`de daire, bir cip, bir otomobil, bankada hatırı sayılır nakit.
41
Esin Moralıoğlu: Seba sitesinde 3 ev, Ulus`ta bir ev, Maslak Mashattan`dan bir ev, Cabrio bir araba, Kuşadası`nda yazlık.
42
Serdar Ortaç: Birçok şarkıcı gibi iş hayatında da başarılı olmak için kolları sıvayan Serdar Ortaç, kalıp atölyesi satın aldı. Gençliğinde babasının torna atölyesinde çalışan sanatçı, 1979'da kurulan ve plastik enjeksiyon alanında faaliyet gösteren 'Sertaç Kalıp Atölyesi'ni satın aldı.
43
Ortaç işiyle ilgili, 'Babamın atölyesinde torna tesviyecilik yaptım. Şimdi de bildiğim bir işe atılmak istedim. Ben hem müzik dünyasında hem de ticarette tornacıyım. Tarkan müzik dünyasının ne kadar 'Megastar'ı ise ben de tornacısıyım!' açıklamasında bulunmuştu.
44
Sinan Çetin: Usta yönetmen Zeki Ökten'in asistanı olarak başladığı kariyerinde başarılı işlere imza atan Çetin'in, bir zamanlar kendi yapım şirketi Plato Film'in de bulunduğu Cihangir semtinde çok sayıda gayrimenkul sahibi oldu.
45
Ünlü yönetmen aynı zamanda akademisyen-yazar Atilla Yayla ile birlikte kurdukları bir yayınevinin de sahibi.
46
Yağmur Atacan: Bir kız babası olan ünlü oyuncu Yağmur Atacan da oyunculuğun yanı sıra dış ticaretle uğraşıyor.
47
Cihan Uzunhekim ile kurduğu YC Dış Ticaret adlı şirkette bu alanda çalışmaya başlayan Atacan'ın şirketinin ismi ortakların baş harfiyle başlıyor. Yağmur Atacan artık elektronik eşya ithalat ve ihracat işi de yapacak.
48
Azra Akın: Kemer Country`de ev, 2006 Audi araç, bankada nakit.
49
Suzuki bir motosiklet, 1999 model cip, Antalya`da bir milyon TL değerinde 13 dönüm çiflik, İstanbul`da villa, bankada hatırı sayılır nakit.

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Kimse Gerçek Yaşına İnanmıyor! Yaşlılık Hastalığı Yüzünden Adım Adım Ölüme Gidiyor Cinsel İçerikli Film Yıldızıydı, Aşkı Uğruna Mesleği Bıraktı! Ünlü Şefle Evleniyor Av Tüfeğiyle Vurulan Köpeğin Röntgeninde Şoke Eden Detay! Dünyayı Gelinlik ve Damatlıklarıyla Gezen Harika Çift! Genç Kız, Sakallarını Uzatma Kararı Alarak, 'Beni Böyle Kabul Edin' Dedi