Son Dakika Haberleri: Ünlülerin Özel Hayatları

Ünlülerin Özel Hayatları

8 yıl önce

1
"Özellikle ipek eşarplarla yatağa bağlanmayı seviyorum"
2
Gösteri dünyasının ünlüleri bazen bazı konularda öyle ilginç sözler sarf ediyorlar ki.. İnternetteki sky showbizz sitesi ünlülerin cinsellikle ilgili demeçlerini derledi ve ortaya işte bu sonuç çıktı.Boşanmaya karar verdiği sonra da barışmak için çaba harcadığı eşi Peter Andre ile cinsel yaşamlarını şöyle anlattı Jordan: "Ben uç noktaları severim. Hostel filmini izlediyseniz ne demek istediğimi de anlıyorsunuz demektir. İşte bizim yatak odası hayatımız o film gibiydi."
3
LINDSAY LOHAN"Yalnız başıma uyumaktan nefret ediyorum. Farklı ilişkiler içinde olmayı seviyorum. Hatta aynı zamanda bir kaç kişiyle görüşmeyi de seviyorum. Ben bir bağımlı değilim. Sadece ondan keyif alıyorum."
4
5
6
7
8
STİNGEvet altı saat boyunca ilişkiye girebilirsiniz. Ama bu akşam yemeğini ve belki bir filmi de içerir. Tantra sadece cinsellikle ilgili bir öğreti değil. Bu hayranlığınızı ifade edebilmenizi sağlayan bir ibaret biçimi aynı zamanda. Cinsellik kutsal bir sanat ve inanılmayacak kadar eğlenceli.
9
10
11
EVA LONGORIAGüzel yıldız yatakta en çok kelepçeli oyunları sevdiğini söylüyor. Longoria "Özellikle ipek eşarplarla yatağa bağlanmayı seviyorum. Bence yatakta kontrol erkekte olmalı. Bu inanılmaz hoşuma gidiyor" diyor.
12
13
14
15
16
BEYONCEÜnlü şarkıcı Beyonce, eşi Jay-Z ile birlikte yaşadıkları hakkında şöyle konuştu; "Biz eşim Jay-Z ile çok seksi siyah bir elbise gibi oluyoruz. Ancak her kadın başka başkadır. Her kadının ayrı ayrı sırları vardır. Yoksa da olması gerekir." dedi.
17
18
19
20
21
Türkiye'nin Baş Belası Kene Geri Döndü, İlk Ölüm Haberi Geldi Rus Generalin Cesedinin Yıllardır Neden Bozulmadığı Ortaya Çıktı
Tunceli'de 4 PKK'lının Teslim Olma Anı Askerin Kask Kamerası Tarafından Kaydedildi

1