Ünlülerin Seks Sırları - Son Dakika

Ünlülerin Seks Sırları

Ünlülerin cinsel yaşam sırları.

1
Beyonce, eşi Jay-Z ile birlikte yaşadıkları hakkında şöyle konuştu; `Biz eşim Jay-Z ile çok seksi siyah bir elbise gibi oluyoruz. Ancak her kadın başka başkadır. Her kadının ayrı ayrı sırları vardır. Yoksa da olması gerekir.` dedi.
2
Britney Spears, kontrolün her zaman kendisinde olduğunu söyledi ve ekledi; `Kontrolü erkeğe vermek her zaman bana çok zor geldi.`
3
Cameron Diaz, yatakta numara yapılmasına katlanamadığını, seksin tadının çıkarılması gerektiği söyledi.
4
Carmen Electra ise sevişmeden önce nerede olursa olsun kesinlikle hazırlandığını belirtti. Bu hazırlık içinde, parfüm sıkmak ve ruj sürmek var.
5
Drew Barrymore, İrlanda'da arabasını kullanırken birden durduğunu ve arabadan dışarı çıkarak tüm kıyafetlerini çıkardığını ve buğday tarlasına koşarak gittiğini açıkladı. Oyuncu, bunun yarattığı özgürlük hissinin tarifsiz olduğunu vurguluyor.
6
Eva Longoria, yatakta en çok kelepçeli oyunları sevdiğini söylüyor. Longoria `Özellikle ipek eşarplarla yatağa bağlanmayı seviyorum. Bence yatakta kontrol erkekte olmalı. Bu inanılmaz hoşuma gidiyor` diyor.
7
Holly Willoughby, erkek arkadaşı ile buluştuğunda sivri topuklu ayakkabı giydiğini ve böylece sevgilisinin daha çok etkilendiğini açıkladı ve ayak fetişi olduğunu da gizlemedi.
8
Jessica Alba, erkekler genellikle görsel olarak uyarılır. Bir kızın tek yapması gereken seksi giysiler giymek diyor.
9
Kate Hudson, cinsel enerji beni gerçekten çılgına çevirir. Annem de tıpkı benim gibi. Ebeveynlerim bana `Seks dünyadaki en iyi şeydir. Bu deneyimi yaşadığında bunu sen de seveceksin` derlerdi.
10
Playboy güzeli Wilkinson, nişanlısı Hank Baskett ile doğaçlama cinsellik yaşamayı sevdiklerini söyledi. Wilkinson `Genellikle arabada ya da merdivende ve olabildiğince hızlı olmayı seviyoruz. Ama en çılgını jet ski ile dolaşırken yaşadığımız deneyimdi. İnanılmazdı` dedi.
11
Lily Allen, okul yıllarında o zamanlar aslında yapmamam gereken şeyler yapardım.
12
Linsay Lohan, `yalnız başıma uyumaktan nefret ediyorum. Farklı ilişkiler içinde olmayı seviyorum. Hatta aynı zamanda bir kaç kişiyle görüşmeyi de seviyorum. Ben bir seks bağımlısı değilim. Sadece ondan keyif alıyorum.`
13
Megan Fox, `Libidom tıpkı yeniyetme bir erkek çocuğununki gibi. Evden dışarı çıkmak yerine bütün zamanımı cinsellik yaşayarak geçirmeyi tercih ederim.
14
Rachel Bilson ise annesinin seks terapisti olduğunu ve bakireliğini ilk kaybettiğinde bunu annesi ile paylaştığını itiraf etti.
15
Scarlett Johansson da arabanın arka koltuğunda sevişmekten çok zevk aldığını itiraf etti.
16
Angelina Jolie’yi güzel yapan en önemli ayrıntısı, pürüzsüz cildi. Yüzünü sabunla yıkayan Jolie, günlük hayatında makyaj yapmıyor. Bunun onu çok seksi gösterdiğini düşünüyor.

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Kıvrak danslarıyla hayran bırakan fenomen gelin adayı Solmaz'ın son hali, takipçilerini hayal kırıklığına uğrattı Depp gözünü kararttı! Eşiyle yasak aşk yaşayan Musk'ı cinsel organını kesmekle tehdit etti Güzel tenisçi Eden Silva, ateşli paylaşımlarıyla modellik ajanslarını peşine taktı Ünlü oyuncu Demi Moore'dan bomba etkisi yaratacak proje! Cinsel ilişki dersleri verecek Eliyle balık tutan kadın neye uğradığını şaşırdı! Balığın içinden küçük balık çıktı