Ünlülerin Yatak Odası Sırları - Son Dakika

Ünlülerin Yatak Odası Sırları

18.03.2013 15:35

Beyonce'dan Britney Spears'a işte dünyaca ünlü yıldızların bilinmeyen yatak odası sırları..

1
Şov dünyasının ünlü isimleri bilinen yaşantılarının yanında bilinmeyen mahrem yatak odası fantezileriyle de olay yaratıyorlar. İşte o sırlar:
2
BEYONCE: Ünlü şarkıcı Beyonce, eşi Jay-Z ile birlikte yaşadıkları hakkında şöyle konuşuyor: "Biz eşim ile çok seksi siyah bir elbise gibi oluyoruz. Ancak her kadın başka başkadır. Her kadının ayrı ayrı sırları vardır. Yoksa da olması gerekir."
3
BRİTNEY SPEARS: Skandallarıyla ünlü şarkıcı Spears, kontrolün her zaman kendisinde olduğunu söyledi ve ekledi; "Kontrolü erkeğe vermek her zaman bana çok zor geldi."

4
CAMERON DIAZ: 37 yaşındaki Hollywood yıldızı, en son Playboy dergisine verdiği röportajda seks hayatıyla ilgili pek çok gerçeği ifşa etti. Ünlü oyuncu, “Seksi, ilkellik derecesinde çılgınca yaşamayı severim” diyor. Fiziksel temastan hoşlandığını belirterek, “Sevdiğim insana her zaman dokunmak zorundayımdır. Bu, isteğe bağlı değil, zorunluluktur benim için” diyor. Yüzü masum görünse de yatakta biraz haşin olduğunu anlatmak istiyor Cameron.
5
DEMİ MORE: 47 yaşındaki Hollywood yıldızı Demi, kendisinden , genç biriyle cinsel hayatın onu olduğundan daha genç hissettirdiğini ve genç kalmasına yardım ettirdiğini söylüyor. En son Sunday Mirror'a verdiği röportajda, “Seks daha çok endorfin salgılamanıza yardımcı oluyor kesinlikle” diyor.
6
Seksi Dita ilişki yaşadığı Marilyn Manson'ın en çok çorap ve kemerlerinden şikayetçi. Doğru çorap ve kemeri tercih etse her şey daha yolunda gidecek diyor.

7
EVA LONGORİA: “Haftada 3-4 gün çalışıyorum, sonra Teksas'a Tony ile uzun bir hafta sonu geçirmek için uçuyorum”
8
JACK NİCHOLSON: Dünyaca ünlü aktör Jack Nicholson hakkında ise Ursula Auburn açıklama yaptı. Şimdiye kadar pek çok ünlü isimle birlikte olduğunu söyleyen Ursula, en iyisinin Nicholson olduğunu ve Nicholson'un yatakta küfür ettiğini söyledi.
9
KATY PERRY: Popun prensesi, 25 yaşındaki Katy, eski nişanlısı Lothario Russell Brand'i evcilleştirdiğini söylüyor. Mesela ilk dışarıda buluşmalarından sonra hemen yatağa atlamadıklarını anlatıyor Katy. “Her istediğini istediği anda yapmaya alışmış birinin nasıl berbat hissettiğini düşünebiliyor musunuz?” diyor Esquire dergisine verdiği son röportajında.
10
KİRSTEN DUNTS: Güzel yıldız Dunst, yaşadığı ilişkilerde genellikle yatak odasını tercih etmediğini söylüyor. Yatak odası hariç aklınıza gelebilecek her yer onun için uygun.

11
MARİAH CAREY: Seksi şarkıcı Mariah Carey, ilişkilerinde en çok telefonda konuşmayı sevdiğini söylüyor.
12
MEGAN FOX: Anketlerde çoğu zaman “en seksi kadın” seçilen 24 yaşındaki aktris, şaşırtıcı bir şekilde bu zamana kadar hayatına sadece iki erkek girdiğini söylüyor. “Bütün hayatım boyunca yalnızca iki kişiyle birlikte oldum: Biri çocukluk aşkım, diğeri de eşim Brian Austin Green” diye açıklıyor Esquire dergisine. “Hiçbir zaman sevmediğim biriyle seks yapmadım. Bu düşünce bile benim midemi bulandırıyor” diyor.
13
TERİ HATCHER: Aktrist Teri Hatcher, yaşadıkları hakkında o kadar çok şey var ki hangisini anlatayım diyor.

14
VİCTORİA BECKHAM: 36 yaşındaki Victoria, Allure dergisinin yönelttiği “Uyumayı mı seksi mi tercih edersiniz?” sorusuna, “Seksi tercih ederim! Her gece yatağa David Beckham'la giriyorum. Eğer size ‘uyumayı' deseydim bu, bir yerde bir şeylerin yanlış gittiğini gösterirdi” diye yanıt vermiş.
15
Beckham'ların yatak odasına dair bir başka ayrıntı ise Bayan Beckham, yatağa çıplak girmeyi tercih ederken, Bay Beckham onu, favori iç giyim markası Agent Provocateur'den seksi iç çamaşırlarıyla görmeyi tercih ediyor.

Son Dakika Ünlülerin Yatak Odası Sırları - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
Advertisement