Ünlülerin Yeni Kazanç Kapısı Sosyal Medya - Son Dakika

Ünlülerin Yeni Kazanç Kapısı Sosyal Medya

07.10.2013 15:35

Birçok ünlü, firmaların kendilerine gönderdiği hediyeleri sosyal medyadan paylaşarak dekorasyondan teknolojik alete kadar çoğu ürünü bedavaya getiriyor.

1
Ebru Şallı ve Pınar Altuğ gibi, firmalar tarafından kendilerine gönderilen hediyeleri sosyal medyada paylaşan isimler böylece ayakkabıdan çantaya kadar hiçbir şeye para vermiyor.
2
Şık giyim tarzlarıyla kadınların gıptayla takip ettiği isimler kıyafetlerine para vermemenin yolunu buldu. Ebru Şallı ve Pınar Altuğ, gelen hediyeleri sosyal medyadan paylaşarak bir kazanç kapısı yarattı.
3
Gönderilen ayakkabı, çanta, bikini ve takıların fotoğraflarını sosyal alemde paylaşan Ebru Şallı ve Pınar Altuğ, birçok firmanın kendilerine armağan yollamasını sağlıyor.
4
Firmalar, 'hediye seven' bu ünlü isimler sayesinde reklam yaparken ünlülerin parası da cebine kalıyor! Bu arada Ebru Gündeş gibi birçok ünlü isim ise firmalardan gelen hediyeleri ya kabul etmiyor ya da armağanları yardıma muhtaç kişilere yolluyor.
5
Ebru Şallı ve Pınar Altuğ yeni kazanç kapısı olarak görülen sosyal medyayı bu şekilde kullanarak dekorasyondan teknolojik alete kadar birçok ürünü bedavaya getiriyor.
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

Son Dakika Ünlülerin Yeni Kazanç Kapısı Sosyal Medya - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

2021'nin ilk bomba ayrılık haberi geldi! Jennifer Lopez, uzatmalı nişanlısı Alex Rodriguez'den ayrıldığını duyurdu Topraktan tabut fışkırdı! Arkeologları şaşırtan içindeki insanlar değil, tabutun şekli oldu Dereden akanı görenler manzara karşısında hayrete düştü Mustafa Üstündağ'ın arabada kucağına oturmuştu! Gelin adayının değişimi dudak uçuklattı Maskeli Sihirbaz hilesini ifşa etti! Yöntemi şeytanın bile aklına gelmez