Ünlülerin Zayıflama Sırrı - Son Dakika

Ünlülerin Zayıflama Sırrı

26.12.2013 14:43

Her zaman fit görünmek isteyen gösteri dünyasının ünlülerinin her biri farklı zayıflama sırrı ve yöntemiyle olduklarından genç ve güzel görünmeyi başarıyor.

1
Buldukları her fırsatta zayıf, hatta en zayıf olmaya çalışan ünlülerin her birinin sırrı ve yöntemi diğerinden farklı. İşte kısa sürede zayıflama mucizesi yaratan ünlüler...
2
MTV ekranlarında yayınlanan Geordie Shore ile adını duyuran Vicky Pattison bir mucizeye imza attı. Daha birkaç ay önce fazla kilolarıyla herkesin dikkatini çeken 25 yaşındaki Pattison 46 bedenden 36 bedene indi.
3
İki yıllık eşi Sedat Doğan'dan boşandıktan sonra hayatında yeni bir sayfa açmak isteyen ünlü şarkıcı, işe fazla kilolarından kurtulmakla başladı.
4
Yaşam koçu Ayşe Yıldız'ın tavsiyesiyle denize yakın bir eve taşınan ve her gün düzenli olarak sahile inip yürüyüş yapan Karaca, toplamda 22 kilo verdi.
5
Yeni görüntüsüyle objektiflere zafer işareti yapan Karaca, “Yaşam koçum ‘İlk iş olarak sahile taşın' dedi, tavsiyesini dinledim." dedi.
6
Daha geçen yıl aldığı aşırı kilolar yüzünden eleştiri konusu olan ünlü şarkıcı Christina Aguilera, kilo verdikten sonra ilk iş olarak objektif karşısına geçti ve yeni görüntüsünü gözler önüne serdi.
7
32 yaşındaki Aguilera, 9 kilo verdikten sonra Maxim dergisinin ABD baskısına kapak kızı oldu.
8
Dergiye güzel ve seksi görünmenin ipuçlarını da açıklayan Aguilera "Seksi görünmek için aşırı çaba harcamak bir kadının yapacağı en büyük hata" diye konuştu.
9
Ünlü şarkıcı geçen yıl katıldığı bir ödül töreninde, aldığı aşırı kilolar nedeniyle elbisesine bile zor soğan ünlü şarkıcı şimdi yine herkesi şaşırttı. Ama bu defa incecik görüntüsüyle.
10
Aguilera başka bir etkinlikteyse yeni incecik görüntüsüyle herkesin bakışlarını üzerinde topladı.

11
Basında son olarak yer aldığında fazla kilolarından kurtulmak için kan ter içinde spor yapan BBG ünlüsü son görüntüsüyle herkesi şoke etti.
12
İngiltere'de yayınlanan Big Brother (Biri Bizi Gözetliyor) programıyla ünlenen Josie Gibson, kendinden yepyeni bir kadın yarattı.
13
Hamilelik kilolarından kurtulduktan sonra kendini formda kalmak için egzersize "adayan" Jennifer Nicole Lee, Miami'de, sağlıklı yaşam programının tanıtımı için kamera karşısına geçti.
14
"Formda kalma gurusu" olarak tanınan Lee, Batman desenli bikinisiyle dikkat çekti.
15
Önce havuzun içinde poz veren Jennifer Nicole Lee daha sonra da kırmızı bir elbiseyle kamera karşısına geçti.

Son Dakika Ünlülerin Zayıflama Sırrı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
Advertisement