Ünlülerle cinsel ilişkiye girdiğini iddia eden Instagram'ın 'Kara Dul'u tutuklandı - Son Dakika

Ünlülerle cinsel ilişkiye girdiğini iddia eden Instagram'ın 'Kara Dul'u tutuklandı

14.03.2021 09:39

16 yaşından beri başı yasalarla sürekli derde giren "Kara Dul" lakaplı Instagram modeli Celina Powell, polis tarafından direksiyon başında yakalanır yakalanmaz cezaevine gönderildi. Celina Powell birden fazla kez ehliyetsiz araba kullanmak suçundan tutuklandı.

1
Sosyal medya fenomeni, Instagram modeli ve OnlyFans yıldızı Celina Powell'ın başı beladan kurtulmuyor. "Kara dul" lakaplı modelin daha önce de ehliyetine el konulmuştu.

2
Adı sık sık skandallara karışan model, Florida eyaletine bağlı Miami'de ehliyetini kaybetmesine rağmen bir kez daha direksiyon başında yakalandı. Gözaltına alınan Celina, yerel bir cezaevine gönderildi.

3
Gözaltına alınırken güldüğü iddia edilen Celina Powell, cezaevine gönderildiğini sosyal medya hesabından duyurdu ve "Mekan edenler için, yine hapse atıdım" ifadelerini kullandı.

4
Miami Herald gazetesinin aktardığına göre Celina, daha önce de Colorado'da bir trafik kontrolünde polisler ekipleri tarafından durdurulmuş ve ehliyetine el konulmuştu.
5
16 yaşından beri yasalarla başı sürekli derde giren model, böylece şartlı tahliye koşullarını bir ihlal etmiş oldu ve hapse gönderildi. Celina'nın ne zaman mahkemeye çıkarılacağına dair açıklama henüz yapılmadı.
6
YouTube kanalı olan Celina, ünlü şarkıcılarla yaşadığı "yasak aşk"ları ve ilişkileri buradan anlatıyor. Powell, Daha önce ünlü rap'çi Offset ile ilişki yaşadığını ve hamile kaldığını iddia etmişti.
7
Ancak Celina'nın bu iddialarının gerçeği yansıtmadığı ortaya çıkmıştı ve model özür dilemek zorunda kalmıştı. Hip hop yıldızlarıyla yaşadığı ilişkileri anlatan kadın, bu şekilde "Kara Dul" lakabını almıştı.
8
1995 Denver doğumlu model, ünlü olmak için Amerikalı ünlü rap'çi Snoop Dog'la ilgili iddialarda da bulunmuştu. Snoop Dog, karısını Celina ile aldattığı iddiaları jet hızıyla yalanlamış, model yine özür dilemek zorunda kalmıştı. İngiliz gazetesi Daily Star'ın aktardığına göre, Celina'nın 2020 ve 2019 yıllarından da cezaları bulunuyor.

Son Dakika Ünlülerle cinsel ilişkiye girdiğini iddia eden Instagram'ın 'Kara Dul'u tutuklandı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bu manzara ancak tek bir ülkede görülür! Binlerce kişi yarım saat boyunca birbirine inek gübresi fırlattı Gözümüzün önünde öyle bir değişti ki! Güldür Güldür'ün Naime'si şimdi tam bir afet Romantik komedilerin biricik güzeli, hamileliğinde cinsel ilişkiden soğuduğunu itiraf etti Dağlık alanda kaybolan adamı, paylaştığı son fotoğraf karesi kurtardı! Sır bacaklarındaki is izlerindeydi Sony 2021 Dünya Fotoğraf Ödülleri'ni kazananlar belli oldu! Birinciliği "Afrikalı Viktoryen" portresi aldı