Son Dakika Haberleri: Unuttuğu Fotoğraf Makinasındaki 5 Pozuyla Dünyayı Gezen Teyze Aranıyor

Unuttuğu Fotoğraf Makinasındaki 5 Pozuyla Dünyayı Gezen Teyze Aranıyor

3 yıl önce

1
89 yaşında dünyayı gezen "Büyükanne Lena"dan sonra şimdi bir çılgın teyze de Türkiye'den çıktı. Seyahat etmeyi seven gençlerin oluşturduğu 'Interrail Türkiye' grubu, dünyayı gezen Anadolu kadınını arıyor. Grup üyelerinden Tülin Tezer, Rize Ayder Yaylasında, ayağı burkulduğu için otostop yapan kadını görüp arabaya almış. Teyze de kendisini aşağıda bekleyen turizm aracına götürmelerini rica etmiş fakat dalgın teyzemiz araçta fotoğraf makinesini unutmuş. Günler geçtikten sonra teyzeye ulaşmak isteyen çift; fotoğraf makinesini açınca teyzenin bu 5 fotoğrafına ulaşıyor ve onu bulmak için sosyal medyada seferber oluyor!

2
Emre Tezer'in “Bu yaşta ne işin var teyzeciğim?” sorusuna, “Ben yürümeyi çok severim oğlum” cevabı vermiş. Tezer çifti, kadının İzmir'in Buca ilçesinde yaşadığını ve 2016'nın yaz aylarında bir turizm şirketi ile Karadeniz turuna çıktığını bildiklerini paylaşırken, İtalya, Fransa, İspanya, Bosna ve Hindistan'ı ziyaret eden kadını tanıyan kişilerin Interrail Türkiye grubu ile iletişime geçmesini rica ediyor. Çift, gruplarının Facebook sayfasına, gezgin kadının İtalya'daki Pisa Kulesi, Fransa'daki Eyfel Kulesi ve Hindistan'daki Tac Mahal'i ziyaret ederken çekilmiş fotoğraflarını paylaştı.

3
4
5
6Haber Yayın Tarihi: 10.12.2016 08:00 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Milyoner'de ilginç anlar! 'Yusuf Miroğlu' sorusu için yardım istedi, İmirzalıoğlu'nun yanıtı olay oldu Instagram'ın Playboy'u Dan Bilzerian, ABD başkanlığına aday olacak! Survivor Hikmet Tuğsuz son haliyle hayal kırıklığı yarattı! Fit görüntüsünden eser yok Ateşli model Kendall Jenner'a Türk dokunuşu! Güzelliğiyle mest etti 10 yaşındayken okyanusa bırakmıştı! 9 sene sonra gelen cevapla şoke oldu