Unuttuğu Fotoğraf Makinasındaki 5 Pozuyla Dünyayı Gezen Teyze Aranıyor - Son Dakika

Unuttuğu Fotoğraf Makinasındaki 5 Pozuyla Dünyayı Gezen Teyze Aranıyor

10.12.2016 08:00

1
89 yaşında dünyayı gezen "Büyükanne Lena"dan sonra şimdi bir çılgın teyze de Türkiye'den çıktı. Seyahat etmeyi seven gençlerin oluşturduğu 'Interrail Türkiye' grubu, dünyayı gezen Anadolu kadınını arıyor. Grup üyelerinden Tülin Tezer, Rize Ayder Yaylasında, ayağı burkulduğu için otostop yapan kadını görüp arabaya almış. Teyze de kendisini aşağıda bekleyen turizm aracına götürmelerini rica etmiş fakat dalgın teyzemiz araçta fotoğraf makinesini unutmuş. Günler geçtikten sonra teyzeye ulaşmak isteyen çift; fotoğraf makinesini açınca teyzenin bu 5 fotoğrafına ulaşıyor ve onu bulmak için sosyal medyada seferber oluyor!

2
Emre Tezer'in “Bu yaşta ne işin var teyzeciğim?” sorusuna, “Ben yürümeyi çok severim oğlum” cevabı vermiş. Tezer çifti, kadının İzmir'in Buca ilçesinde yaşadığını ve 2016'nın yaz aylarında bir turizm şirketi ile Karadeniz turuna çıktığını bildiklerini paylaşırken, İtalya, Fransa, İspanya, Bosna ve Hindistan'ı ziyaret eden kadını tanıyan kişilerin Interrail Türkiye grubu ile iletişime geçmesini rica ediyor. Çift, gruplarının Facebook sayfasına, gezgin kadının İtalya'daki Pisa Kulesi, Fransa'daki Eyfel Kulesi ve Hindistan'daki Tac Mahal'i ziyaret ederken çekilmiş fotoğraflarını paylaştı.

3
4
5
6

Son Dakika Unuttuğu Fotoğraf Makinasındaki 5 Pozuyla Dünyayı Gezen Teyze Aranıyor - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Su içmek için nehir kenarına geldi! Muhtemel sonu bekleyen fotoğrafçı olanlar karşısında dondu kaldı Dünyada eşi benzeri yok! 99 kubbeli camii görenleri mest ediyor Ardında öksüz bir çocuk bırakıp intihar etti! Trajik ölümün altından toplu tecavüz çıktı Evli öğretmen, öğrencisiyle ilişkiye girdikten sonra polise teslim oldu Bu halini unutun! MasterChef'in sempatik kızı değişimiyle dudak uçuklattı