Unutulmayan Canlı Yayın Kazaları - Son Dakika

Unutulmayan Canlı Yayın Kazaları

21.07.2011 17:36

1
2010'un unutulmayan canlı yayın kazaları internette tık rekorları kırdı.
2
Avustralya'da İş arkadaşının canlı yayında televizyon kamerasına faiz oranlarını verdiğini farketmeyen adam, posta kutusundaki Miranda Kerr'in fotoğraflarına bakarken yüzbinlerce izleyiciye ulaştı. .
3
Ünlü süpermodelin GQ dergisine verdiği pozlara bakan bankacı, canlı yayın süresince kamerada olduğunu farketmedi ancak tam yayın sonra ererken durumun farkına varıp kameraya doğru bir bakış attı, böylece yüzünü de gösterdi.

4
Avusturalya'daki güzellik yarışmasının sunucusu Sarah Murdoch, Kelsey Martinovich isimli modelin seyircilerden gelen oylarla birinci olduğunu açıkladı.
5
Yarışmanın sunucusu Sarah Murdoch'a kulaklığından bir bilgi ile donup kalırken, "Kendimi çok kötü hissediyorum, gerçekten çok üzgünüm. Çok büyük bir yanlışlık oldu" dedi

6
Ardından yarışmanın asıl galibinin 18 yaşındaki Amanda Ware olduğunu açıkladı.Birinciliği yaklaşık 1 dakika süren Martinovich ise sakin bir şekilde, "Sorun değil, bu tür hatalar olabilir" diye konuştu.

7
BBC televizyonunda canlı yayınlanan haber bülteni sırasında spiker Simon McCoy, hava durumunu sunan Tomasz Schafernaker'den hava raporunu anlatmasını isterken arkadaşının havayı tahmin etme güçlerini alaya aldı.
8
Bu sırada kameranın kendisine döndüğünden habersiz Schafernaker orta parmağı ile Simon McCoy'a küfür anlamına gelen bir el hareketiyle karşılık verdi.Kameranın kendisini çektiğini farkeden hava durumu spikeri parmaklarını hemen başka şekillere sokmaya çalıştı.

Son Dakika Unutulmayan Canlı Yayın Kazaları - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Metin Yüncü'nün eski eşi, gizemli mesajı yıllar sonra ifşa etti: Kocan seni Songül Karlı ile aldatıyor Alemin Kralı Oben, sabahlığının düğmesini açıp pembe iç çamaşırıyla poz verdi Çobanın dağda bulduğu taş, bölgede tek bir şeyin varlığına işaret ediyor Muhteşem kamuflaj! Fotoğraftaki yılanı kimse göremiyor Boşanma öncesi sınırları yıktı geçti! Kim Kardashian bu kez tamamen soyundu