Unutulmayan Canlı Yayın Kazaları - Son Dakika

Unutulmayan Canlı Yayın Kazaları

9 yıl önce

1
2010'un unutulmayan canlı yayın kazaları internette tık rekorları kırdı.
2
Avustralya'da İş arkadaşının canlı yayında televizyon kamerasına faiz oranlarını verdiğini farketmeyen adam, posta kutusundaki Miranda Kerr'in fotoğraflarına bakarken yüzbinlerce izleyiciye ulaştı. .
3
Ünlü süpermodelin GQ dergisine verdiği pozlara bakan bankacı, canlı yayın süresince kamerada olduğunu farketmedi ancak tam yayın sonra ererken durumun farkına varıp kameraya doğru bir bakış attı, böylece yüzünü de gösterdi.

4
Avusturalya'daki güzellik yarışmasının sunucusu Sarah Murdoch, Kelsey Martinovich isimli modelin seyircilerden gelen oylarla birinci olduğunu açıkladı.
5
Yarışmanın sunucusu Sarah Murdoch'a kulaklığından bir bilgi ile donup kalırken, "Kendimi çok kötü hissediyorum, gerçekten çok üzgünüm. Çok büyük bir yanlışlık oldu" dedi

6
Ardından yarışmanın asıl galibinin 18 yaşındaki Amanda Ware olduğunu açıkladı.Birinciliği yaklaşık 1 dakika süren Martinovich ise sakin bir şekilde, "Sorun değil, bu tür hatalar olabilir" diye konuştu.


7
BBC televizyonunda canlı yayınlanan haber bülteni sırasında spiker Simon McCoy, hava durumunu sunan Tomasz Schafernaker'den hava raporunu anlatmasını isterken arkadaşının havayı tahmin etme güçlerini alaya aldı.
8
Bu sırada kameranın kendisine döndüğünden habersiz Schafernaker orta parmağı ile Simon McCoy'a küfür anlamına gelen bir el hareketiyle karşılık verdi.Kameranın kendisini çektiğini farkeden hava durumu spikeri parmaklarını hemen başka şekillere sokmaya çalıştı.YORUMLAR


Diğer Galeriler

Güzel sporcu işi abarttı! Eşiyle birlikte karantinada çıplak antrenman yaptı Avustralya'da Müslüman hayır dernekleri, kimsesiz yaşlılara yardımda bulunuyor Victoria's Secret'ın kızıl saçlı meleği koronavirüse yakalandı Süper Lig kulüplerinden, Milli Dayanışma Kampanyası'na büyük destek Star Wars'un yıldızı Andrew Jack koronavirüsten hayatını kaybetti