Unutulmayan Çocuk Yıldızlar - Son Dakika

Unutulmayan Çocuk Yıldızlar

02.03.2015 08:51

1
Onları henüz küçük birer çocukken gördük ilk kez. Kimi bir dizide ya da filmde önemli bir rol oynadı, kimi yan karakterlerden birini canlandırdı. Bazıları kariyerine oyuncu olarak devam etti, bazılarının serüveni kısa sürdü. Buna rağmen hala hafızalardaki yerlerini koruyorlar... Bugünden geçmişe doğru giderek beyazperdenin ve televizyonun çocuk yıldızlarını hatırlayalım istedik.

2
Bu fotoğraftaki genç adamı hatırladınız mı? Bundan tam 10 yıl önce babası, dedesi ve babaannesiyle yaşadığı serüveni beyazperdede gözyaşları dökerek izlemiştiniz. O küçük çocuk şimdi büyüdü ve 16 yaşında bir delikanlı oldu. Çağan Irmak'ın 2005 tarihli Babam ve Oğlum filminde Deniz rolünü oynayan Ege Tanman, Köstebekgiller filminin Bursa'da yapılan galasına katıldı.

3
Babam ve Oğlum'da oynadığında henüz 7 yaşında olan Ege Tanman, daha önce de Kınalı Kar, Yusufçuk, Kandil gibi dizilerde kamera karşısına geçmişti. Küçük oyuncu olarak ünlenen Ege Tanman, asıl büyü çıkışını Babam ve Oğlum filmiyle yaptı.O filmdeki rolüyle milyonlarca kişiyi gözyaşlarına boğdu.

4
Genç oyuncu daha sonra da Kezban Yenge, Sev Kardeşim, Bez Bebek, Beş Şehir, Leyla ile Mecnun gibi yapımlarda oynadı.

5
Ege Tanman son olarak Ben de Özledim dizisinde kamera karşısına geçti. Ege Tanman şu anda ailesiyle birlikte Bursa'da yaşıyor.

6
7
8
Bu genç kadını tam 32 yıl önce ilk kez nasıl gördüğünüzü hatırlıyor musunuz... Elif İnci henüz 4 yaşındayken Atıf Yılmaz'ın yönettiği Cengiz Aytmatov uyarlaması Selvi Boylum Al Yazmalım filminde Türkan Şoray'ın oğlu Samet'i oynamıştı.

9
1993 yılında Memduh Ün'ün Zıkkımın Kökü filmindeki performansıyla Adana Altın Koza Film Festivali'nde en iyi yandımcı kadın oyuncu ödülünü de kazanan Elif İnci, Deli Yürek, Vizontele Tuuba, Dudaktan Kalbe gibi yapımlarda da oynadı... Elif İnci'nin babası Yeşilçam'ın emektarlarından Bilal İnci, annesi ise yine bir oyuncu olan Perihan Doygun.

10
2013'te yayınlanan Benim Hala Umudum Var dizisindeki yan rollerden birini üstlenen bu genç oyuncu belki de ilk bakışta size hiç tanıdık gelmedi. Ama dikkatli seyirci onun kim olduğunu ve yıllar önce hangi dizide milyonları ağlattığını hemen hatırladı. Kim mi bu genç oyuncu?

11
Yıllar önce "Çocuklarım Olmadan Asla" sloganıyla ekrana gelen Aliye adlı dizinin Arda'sı Ayberk Koçar.

12
2000 yılında dünyaya gelen Koçar, bir kadının eski kocasıyla iki çocuğunun velayeti için yaşadığı mücadeleyi anlatan Aliye dizisinde oynadığında 4 yaşındaydı.

13
O dizi bittikten sonra oyunculuğa devam etti.

14
Pulsar adlı dizi için kamera karşısına geçti.

15
Ardından Son Osmanlı Yandım Ali, Hayde Bre gibi yapımlarda rol aldı. Koçar, şimdi 13 yaşında bir delikanlı ve görünüşe göre oyunculuğu sürdürüyor.

16
O Türkiye'nin en uzun süre ekranda kalan dizilerinden birinin yıldızıydı.. Kamera karşısına geçtiğinde henüz küçücük bir çocuktu. Milyonlarca kişi onu dizide canlandırdığı Duygu karakteriyle tanıdı. Büyük olasılıkla bu genç kızı artık tanıdınız...

17
Çocuklar Duymasın'ın Duygu'su Ayşecan Tatari, uzun bir aradan sonra Türkiye'ye döndü ve objektif karşısına geçti.

18
InStyle dergisi için poz veren Tatari, geçirdiği fiziksel değişimle de herkesi şaşırttı.

19
Artık 23 yaşında bir genç kız olan Tatari, Çocuklar Duymasın bittikten sonra ABD'ye gidip New York'ta Stella Adler Acting'de oyunculuk eğitimi aldı.

20
Dönüşte de DOT'ta Sarı Ay adlı oyunla sahneye çıktı. Tatari, ABD serüvenini dergiye verdiği söyleşide şöyle anlatmıştı:

21
"Amerika serüvenim oldukça keyifliydi. Başka bir ülkede tek başına yaşamayı başarabilmek, herhalde hayatta herkesin bir kere yapması gereken bir şey. Orada bir sürü duvarım yıkıldı, çok fazla kendimle kaldım, büyüdüm.”

22
Ayşecan Tatari, Çocuklar Duymasın'da oynadığı yıllarda küçük bir çocuktu.

23
Ailenin kızı Duygu'yu canlandırıyordu Tatari. Ama dizi bittikten sonra ABD'nin yolunu tuttu ve öğrenimine devam etti.

24
Simge ve Sinem Taşkan kardeşler ise yıllarca Bizimkiler dizisinde Kapıcı Cafer ve Gülsüm'ün kızlarını oynadılar. Mine Teber ve Ercan Yazgan'ın oynadığı bu iki karakterin kızı Yeşim ve Banu olarak tanıdı Türkiye onları. O diziden sonra da oyunculuğa devam etmediler.

25
O zamanlar annesiyle birlikte küçücük bir odaya kısılıp kalmıştı. Üstelik hastaydı ve yardıma ihtiyacı vardı.

26
Bu güzel genç kızı ilk kez ne zaman ve nasıl gördüğünüzü hatırlıyor musunuz? 1987 doğumlu Burçin Abdullah, bundan yıllar önce 1998'de yayın hayatına başlayan Üvey Baba dizisinde Lamia karakterini canlandırıyordu. Kemalettin Tuğcu'nun aynı adlı romanından uyarlanan dizi 2003 yılına kadar Star TV'de aynı yıl da Flash TV'de yayınlandı.

27
Burçin Abdullah, dizide acılar içindeki küçük bir kızı oynuyordu. Örgülü saçları, mavi gözleriyle hayata tutunmaya çalışıyordu. Şemsi İnkaya, Betül Aşçıoğlu, Tunca Yönder gibi tecrübeli yıldızlarla birlikte kamera karşısına geçti Abdullah.

28
Marmara Üniversitesi İngilizce İktisat bölümünü bitiren Burçin Abdullah daha sonra Beşinci Boyut, Büyük Buluşma, Kara İnci, Kollama gibi yapımlarda oynadı. Sonra Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam dizisi için kamera karşısına geçti.

29
Furkan Göksel, Arka Sokaklar dizisinde oynamaya başladığında 12 yaşındaydı. Göksel, 2006 yılında yayınlanmaya başlayan dizide Hüsnü karakterinin büyük oğlu Metin'i canlandırıyor.

30
Zaman zaman kardeşi Tekin ile atışmasıyla zaman zaman da annesi ya da babasıyla yaptığı tartışmalarla seyirciyi gülümsetiyor Metin karakteri.

31
Furkan Göksel dizi başlarken küçük bir çocuktu.

32
Şimdi ise 18 yaşına girdi.

33
O zamanlar uzun ve düz olan saçlarını zaman geçtikçe kısalttırdı.

34
Yaşıtları arasında geniş bir hayran kitlesi var Göksel'in. Furkan Göksel, milyonlarca seyircinin gözleri önünde büyüdü; serpildi, boy attı.

35
Arka Sokaklar, genç oyuncunun şu ana kadar rol aldığı tek yapım. Bundan sonra kariyerini nasıl şekillendireceğini ise zaman gösterecek.

36
Onur Bay da yine Arka Sokaklar'ın küçük oyuncularından.

37
Dizide Metin'in kardeşi Tekin'i canlandırıyor.

38
1996 doğumlu Bay, ilk oyunculuk deneyimini 2005 yılında Köpek adlı diziyle yaptı.

39
Hemen ardından da Arka Sokaklar'da oynamaya başladı.

40
Bu arada 2010 yılında da Çakallarla Dans filminde oynadı. Onur Bay, dizide yaramaz bir çocuğu canlandırıyor.

41
Bay da zaman içinde büyüdü, görünüşü değişti. Diziye başlarken 10 yaşındaydı. Şimdi ise 16 yaşında bir delikanlı.

42
Bu sarışın, uzun boylu güzel genç kızı ilk kez nerede gördüğünüzü hatırlıyor musunuz. O genç kız, yani Dilara Kavadar 2006 ile 2009 yılları arasında Türkiye'de izlenme rekorları kıran bir dizinin kadrosuna son sezonda katıldı.

43
İki yıl boyunca dizide Liliput adıyla anılan Nilüfer karakterini canlandırdı. Kavadar, işlediği konu nedeniyle daha ilk bölümünde büyük tartışmalara yol açan ve çok konuluşan Binbir Gece dizisinde 2008 ile 2009 arasında rol aldı.

44
Bu onun ilk oyunculuk deneyimiydi. Dizide Halit Ergenç'in oynadığı Onur karakterinin eski bir ilişkisinden doğan kızını canlandıran Kavadar, daha sonra reklam filmlerinde oynadı. Ama Binbir Gece'nin Liliput'u olarak hafızalarda yer etti.

45
Bugün 14 yaşında olan Kavadar, 175 cm boyunda ve Neşe Erberk Ajans'a bağlı olarak modellik yapıyor.

46
Şebnem Ceceli, Yaprak Dökümü dizisinde ailenin en küçük kızı Ayşe'yi oynuyordu. Diziye katıldığında küçücük bir kız olan Şebnem, kameralar önünde büyüdü. Ceceli, Karaali'den devraldığı Ayşe rolünü 2009 ve 2010 sezonunda canlandırdı.

47
Henüz 16 yaşındaki İlayda Alişan da 2011-2012 yıllarında yayınlanan Bir Çocuk Sevdim dizisinde Merve karakterini canlandırdı. Bülent İnal'ın oynadığı Timur karakterinin kızı rolünde Alişan. Oynadığı karakter babasının yeniden evlenmesine öfkeli ve için için üvey annesine kin duyuyor. Hatta ona kötülük yapmak için eline geçen hiçbir fırsatı kaçırmıyor.

48
Kim bilir kaç kuşak için Zeze denilince akla ilk gelen Şeker Portakalı kitabının kahramanı olur. 2002 doğumlu Serena Yapaöz de TV ekranlarının Zeze'si olarak hafızalarda yer etti.

49
Yapaöz, Kapalıçarşı dizisindeki rolüyle dikkat çekti. Ardından reklam filmlerinde oynadı.

50
Yapaöz son olarak Küçük Hanımefendi dizisinde rol aldı.

51
Şu sıralar 8 yaşında olan bu küçük kızı bundan 4 yıl önce bir dizide kimi zaman gülerek kimi zaman da gözyaşlarıyla izliyorduk. Onu hatırlayabildiniz mi?

52
Ekranın son dönemde tanınan küçük yıldızlarından Karina Selin Gükrer, ilk kez 4 yaşındayken rol aldığı Hatırla Sevgili dizisiyle tanındı. Orada Beren Saat'in canlandırdığı Yasemin karakterinin kızı Rüya rolündeydi. Diziye 16'ncı bölümde katıldı ve 35'inci bölüme kadar oynadı. Daha sonra Yalancısın Sen adlı dizi için kamera karşına geçti.

53
Karina Selin Gükrer ile Beren Saat'in yolu yıllar sonra bu kez Gecenin Kanatları filminde yeniden kesişti. Gükrer bu filmde de Saat'in canlandırdığı karakterin küçüklüğünü oynadı.

54
Daha sonra diziye aynı karakterin biraz daha büyümüş halini canlandırmak için Asena Taşkın katıldı.

55
Dizinin ilerleyen bölümlerinde Rüya karakterinin genç kızlığını Ezgi Asaroğlu canlandırdı. Asena Taşkın son olarak Arka Sıradakiler dizisinde rol almıştı.

56
Eğer sıkı bir dizi takipçisiyseniz bu küçük oyuncu size de tanıdık geliyor büyük olasılıkla. 1990 doğumlu bu genç oyuncu, önce Çocuklar Duymasın ve Nehir dizilerinde ekrana geldi.

57
Ardından da Gümüş dizisinde oynadı. Ama onu TV seyircisine tanıtan dizi İki Aile oldu. O dizide Ceren rolünü canlandırıyordu. 2006 yılında yayınlanmaya başlayan İki Aile'de rol almaya başladığı sırada henüz 16 yaşında bir genç kızdı. Aradan tam 5 yıl geçti ve o küçük kız büyüyüp bir diziye başrol oyuncusu oldu. Kim mi bu genç oyuncu?

58
Firar adlı diziyle ilk başrolünü üstlendi Ece Ceşmioğlu.

59
Genç oyuncunun ilk başrol serüveni çok uzun sürmedi. Dizi reyting canavarına yenik düştü.

60
Ve ekrana erken veda etti.

61
Ancak Çeşmioğlu bu kötü tecrübenin ardından ekrandan fazla uzak kalmadı. Son olarak Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde Ayça karakterine hayat verdi.

62
En son Küçük Sırlar dizisinde rol alan 1992 doğumlu Ecem Uzun küçük yaştan beri kamera karşısında... Uzun, seyirciyle Aliye dizisinde tanıştı.

63
1994 İstanbul doğumlu olan Elit İşçen, kamera karşısında büyüyen yeni kuşak oyunculardan. Son olarak Küçük Kadınlar dizisinde rol aldı ama ondan önce de iddialı sinema filmlerinde rol aldı. İşçen, yönetmenliğini Reha Erdem'in üstlendiği Beş Vakit filmiyle sinemaya adım attı. Bu filmle ulusal ve uluslararası film festivallerine katılma imkanı buldu.

64
Umutsuz Ev Kadınları dizisinde rol alan bu delikanlı da büyük olasılıkla size tanıdık geliyor. "Tanıdık" diyoruz çünkü sadece bir kaç yıl içinde o kadar serpildi ki.

65
1997 doğumlu Batuhan Karacakaya kelimenin tam anlamıyla milyonların gözü önünde büyüdü.. Seyircinin dikkatini Bıçak Sırtı dizisinde çekti..

Daha sonra Aşk-ı Memnu'da rol aldı.

66
Bir zamanların en çok izlenen dizilerinden Bizimkiler'in Ali'si Atılay Uluışık kameralar önünde büyüdü. En son nikah töreninde görüntülendi.

67
Trafik kurallarını, karşıdan karşıya nasıl geçeceğimizi ondan öğrendik. Doğru Ahmet ile Bay Yanlış'ta Doğru Ahmet'i oynayan Mesut Çakarlı, 80'lerin küçük yıldızlarından biriydi. "Memo" serisiyle çok tanınsa da ilerleyen yıllarda bu şöhreti kaybetti. Daha sonra şansını müzik dünyasında denese de hiçbir şey eskisi gibi olmadı.

68
Mine Çayıroğlu şimdi kendisi anne oldu ama bir zamanların en çok sevilen küçük yıldızlarından biriydi. Seyirci onu Çalıkuşu'ndaki oyunculuğuyla tanıdı. Daha sonra Yeniden Doğmak ve Berdel filmleri ile çocuk yaşta büyük deneyim kazandı.

69
Culkin bugün 30'lu yaşlarının başında. Ama o da büyüdükçe eski parlak günlerini geride bıraktı.

70
Macaulay Culkin "Evde Tek Başına" kalınca bütün dünya onu tanıdı.

71
72
73
74
75
76
Beş yaşındaki bir çocuğun gözüyle kadınlar hapishanesinin anlatıldığı "Uçurtmayı Vurmasınlar" adlı sinema filmindeki rolüyle tanındı Ozan Bilen. O kadar başarılı oldu ki daha 5 yaşında 'Altın Portakal Jüri Özel Ödülü'ne layık görüldü.

77
Parla Şenol Yeşilçam'ın ilk çocuk yıldızlarından. Büyümüş de küçülmüş tavırlarıyla milyonların kalbini fethetti Şenol.

78
80'li yılların başında Boğaziçi Üniversiteden mezun olduktan sonra oyunculuk yerine turist rehberliği” ve “seslendirme sanatçılığı” yaptı. Hala zaman zaman kameralar karşısına çıkıyor.

79
Ömercik'in değişmez rol arkadaşı ve kuzeni Zeynep Değirmencioğlu ya da tanınan adıyla Ayşecik.

80
Babası senarist Hamdi Değirmencioğlu sayesinde henüz 2 yaşındayken Papatya adlı filmle sinemaya adım attı ve 20 yaşına gelinceye kadar da çok sayıda filmde rol aldı. Ayşecik erken sayılabilecek bir dönemde evlenip sinemadan uzaklaştı.

81
Yeşilçam'ın en hüzünlü öykülerine sahip yıldızlarından biri... Ayşecik'in babası senarist Hamdi Değirmencioğlu'nun da yeğeni olan Ömercik, Ses dergisinin düzenlediği yarışmada ikinci olunca oyunculuğa başladı. 17 yaşına gelinceye kadar en parlak dönemini yaşadı... Daha sonra onun için zor günler başladı...

Ama bu parlak günler sanıldığından da kısa sürdü. Takvimler 1970'li yılları gösterirken Ömercik de artık ergenlik çağına ulaşmıştı. Görüntüsü değişmeye başlar hatta sesi bile.

82
Geçirdiği kaza da kariyerinin sonunu getiren adımlardan biri oldu. Aile maddi olarak da krize girdi bir süre sonra. Ömercik'in parlak dönemlerinde satın alınan taksiler birer birer satıldı. Bir ara Avşa'da büfe işletti Türk sinemasının küçük dev oyuncusu. Bir ara Zeynep Değirmencioğlu'nun emlak ofisinde çalıştı. Onu en son bundan yıllar önce İkinci Bahar adlı dizide yan rollerden birinde izledi seyirci. Ondan sonra da bir daha kamera karşısına geçmedi.

83
Yeşilçam'ın efsane yapımcılarından Türker İnanoğlu ile Türk sinemasının en zarif yıldızı Filiz AKın'ın oğlu İlker İnanoğlu'nun sinemadan uzak durması elbette beklenemezdi. O beyazperdede Yumurcak adıyla ünlendi. Tıpkı kuzeni Sezer İnanoğlu gibi masum yüzüyle 70'li yıllarda Türk sinemasının aranan çocuk yıldızlarında biri oldu.

84
İlker İnanoğlu son olarak " Arka Sokaklar" adlı rol alıyordu.

85
Hülya Koçyiğit'in kızı olan Gülşah Alkoçlar küçük yaşta kamera karşısına geçti.. Ama sinema serüveni kısa sürdü.

86
Genç yaşında evlenmeyi tercih etti.. Şimdi 40 yaşında ve sinemadan uzak..

87
Küçük Ceylan, 80'li yıllarda Emrah'ın rakibiydi. Ardı ardına filmler çekti albümler çıkardı. Ama para ve şöhret ona mutluluk getirmedi. Küçük yaşta evlendi, sonra hemen anne oldu.

88
İlerleyen yıllarla birlikte yaptığı 4 evliliği ve estetik operasyonlarıyla anılmaya başlandı. Son yıllarda ise özellikle magazin programlarında erkek arkadaşından yediği tokat ile çok konuşuldu.

89
Daha 13 yaşındayken çıkardığı albümle küçük şarkıcı furyasının en önemli ismi oldu Küçük Emrah.Yaralı, Boynu Bükükler ve Ayrılamam albümleri satış rekorları kırdı. Döneminde çektiği acıklı filmlerdeki replikleriyle neredeyse 'kült' haline geldi. Hep ezilen, altta kalan, annesi kötü yola düşen gururlu ve yardımsever çocuğu oynadı.

90
Lindsay Lohan Disney yıldızı olarak ünlendi.

91
92
93
94
Mary Kate ve Ashley Olsen bugünlerde daha çok özel hayatlarıyla gündeme geliyorlar ama onlar bir zamanlar küçük birer yıldızdı.

95
Tüm dünya onları Full House adlı diziyle tanıdı.

96
Dunst, günümüzün aranan oyuncularından.

97
Kirsten Dunst, henüz küçük bir çocukken Vampirle Görüşme'nin de aralarında bulunduğu bir dizi filmle adını duyurdu.

98
Geçen hafta hayata veda edeh sinemanın 'menekşe gözlü' yıldızı da kariyerine çocuk yıldız olarak başladı..

99
Taylor geride unutulmaz filmler bıraktı.

100
Steven Spielberg'in Güneş İmparatorluğu filmini izleyip de "Anne yok, baba yok, viski soda yok" diyen 13 yaşındaki Christian Bale'i unutabilen yoktur büyük olasılıkla.

101
The Fighther adlı filmle en iyi yardımcı erkek oyunu dalında Oscar kazanan Bale bugün 34 yaşında ve hala oyunculuk kariyerini sürdürüyor.

102
Abigail Breslin, Hollywood'un genç kuşak çocuk yıldızlarından biri. En büyük çıkışını ise Little Miss Sunshine adlı filmle yaptı.

103
1996 doğumlu Breslin son olarak Jodie Foster ile birlikte Macera Adası'nda rol aldı.

104
1994 doğumlu genç yıldız Dakota Fanning, o kadar hızlı bir şekilde büyüdü ki inanmak zor. Bir zamanların sarı saçlı mavi gözlü sevimli oyuncusu bugün artık 16 yaşında ve iddialı bir rol için bambaşka bir görünümle kamera karşısına geçti..

Fanning The Runaways adlı filmde artık bir çocuk değil yetişkin rolünde. Fanning, 1970'li yılların ünlü rock grubu The Runaways'in solisti Cherie Currie'yi oynadı bu filmde... Üstelik de Currie'nin seks ve uyuşturucu üzerine kurulu sıradışı yaşamını 16 yaşından beklenmeyecek bir başarıyla canlandırıyor.

105
Fanning daha bir- iki yıl öncesine kadar çocuk rolleriyle kamera karşısına geçiyordu. Dünyalar Savaşı filmindeki rol arkadaşı da Tom Cruise'du.

106
Anna Paquin, henüz 11 yaşındayken rol aldığı Piano filmiyle yardımcı kadın oyuncu Oscar'ı kazanan en genç yıldızlardan biri olarak tarihe geçti.

107
Paquin bugün 26 yaşında ve hala oyunculuk kariyerini sürdürüyor.

108
10 yaşında Oscar ödülü kazanıp tarihe geçti.

109
Zaman zaman uyuşturucuyla başı derde giren yıldız bugün 40'lı yaşlarında ve en son uyuşturucu yüzünden başı belaya girince haber olmuştu.

110
Haley Joel Osment, kariyerinin en büyük çıkışını Altıncı His adlı filmle yaptı.

111
Kariyerini sürdürüyor.

112
Drew Barrymore'u sinemaseverler Spielberg'ün E.T. adlı filmiyle hatırlayacak.

113
Barrymore bugün 30'lu yaşlarında ve oyunculuk kariyerini sürdürüyor.

114
İnsanın annesi ve babası işin içinde olunca onun da oyuncu ya da yönetmen olması kaçınılmaz elbette. Tıpkı Gael Garcia Bernal gibi. İlk olarak annesi Patricia ile kamera karşısına geçen Bernal, 11 yaşındayken Salma Hayek ile birlikte Tereza adlı TV dizisinde oynadı. Şimdi ise 30 yaşına yeni girdi ama özellikle İspanyolca konuşulan tüm iyi filmlerde onu görmek mümkün.

115
Bernal, bugün sinemanın aranılan aktörlerinden biri..

116
Bir dönem ülkemizde Küçük Ev adıyla yayınlanan dizinin küçük yıldızı Melissa Gilbert bugün artık 40'lı yaşlarında..

117
Siyah Kuğu ile bu yıl Oscar ödülünü kucaklayan Natalie Portman, küçük bir kızken kamera karşısına geçmişti.

118
Harry Potter serisinin yıldızları Daniel Radcliffe, Emma Watson ve Rupert Grint ilk filmde çocuktu.

119
Yıllar içinde onlar da büyüdü.

120
Christina Ricci de küçücük bir kızken oyunculuğa adım attı.

121
Bugün 83 yaşında olan Shirley Temple, sinemanın ilk çocuk yıldızlarından.

122
Bir zamanlar sarı bukleleri, mavi gözleri ve sevimli gülümsemesiyle aranılan bir yıldızdı.

123
Hollywood'un efsane aktörlerinden Mickey Rooney de kariyerine çocuk yıldız olarak başladı.

124
Rooney, bugün artık emektar bir aktör.

125
Brooke Shields henüz 13 yaşındayken Pretty Baby filmi için kamera karşısına geçti.

126
Daha sonra da uzun yıllar Hollywood'un gözde yıldızlarından biri olarak kariyerini sürdürdü.

127
Genç yıldızın rol aldığı yapımlar arasında Jurassic Park, Telefonda ki Yabancı, MÖ 10,000, The Quiet da bulunuyor.

128
Scarlett Johansson bugün efsane sarışın Marilyn Monroe'nun tahtına aday gösterilen bir yıldız.

129
İnci Küpeli Kız filmindeki rolüyle de o zamana kadar adını bile duymayan insanlara kendini tanıttı.

130
Ama aslında o çocukluğundan beri kamera karşısında. İlk kez Atlara Fısıldayan Adam adlı film ile dikkat çekmişti.

131
O da küçük yaşlarından bu yana kamera karşısında.

132
Brezilyalı moda tasarımcısı bir anne ile inşaat işleriyle uğraşıp bir yandan da bestecilik yapan bir babanın kızı olan Camille Belle 1986 doğumlu.

133
Belle, henüz 9 aylık bir bebekken bir reklam filminde rol aldı. Yani kariyerine kundakta bir bebekken başladı.

Beş yaşına geldiğinde Trapped Beneath the Earth adlı filmde rol aldı. İlk başrol deneyimini ise 2000 yılında Rip Girls adlı filmde yaşadı.

134
1987 doğumlu Evan Rachel Wood, bugün hem mesleki kariyeri hem de özel yaşamıyla dikkat çeken bir genç yıldız.

135
Şöhret basamaklarını tırmanmaya 1990'ların ikinci yarısında başladı.

Son Dakika Unutulmayan Çocuk Yıldızlar - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yeri şimdilik gizli tutuluyor! Bu izlerin 5 bin yıllık olduğu tespit edildi Mucize Doktor'un Açelyası isyan etti! "Bedenimi istediğim gibi kullanırım" deyip yatak pozunu paylaştı İki kez tecavüze uğrayan kadın orduya katıldı! Verdiği silahlı pozlarla kadınlara çağrıda bulundu Çocuğu yaşındaki zihinsel engelli kızla evlenen 55 yaşındaki adama tepki yağdı Elektrikçiler, kabloların yerini değiştirmek için yaptıkları kazıda yanlışlıkla orta çağdan kalma gizli bir tünel keşfetti