Unutulmaz Öpücükler - Son Dakika

Unutulmaz Öpücükler

10.05.2013 17:01

Hafızalara kazınmış unutulmayan Öpüşme sahneleri

1
Bazen şov dünyasında ödül alırken, yada bir sinema filminde, bazende bir dünya savaşının bitiminde duyulan sevinçle olmuş akıllara kazınan öpüşme sahneleri vardır. İş o akıllardan çıkmayan öpüşme sahneleri;
2
Aktör Adrien Brody 2003 yılında Oscar ödülleri gecesinde ödülünü aldıktan sonra oyuncu Halle Berry'i milyonların önünde böyle öptü.
3
Hollywood'un ünlü çifti Ben Affleck ve Jennifer Garner'ın beraber rol aldıkları 'Daredevil' adlı filmdeki öpüşme sahnesi çok konuşuldu.
4
'The Notebook' adlı filmde Ryan Gosling ve Rachel McAdams'ın unutulmaz sahnesi.
5
'Splash' adlı filmin başrol oyuncusu Tom Hanks'in Daryl Hannah'yı denizin altında öptüğü bu sahne sinema severlerin favorilerinden.
6
2003 MTV Müzik Ödülleri gecesinde Queen Latifah oyuncu arkadaşı Adrien Brody'i kameraların önünde öperken.
7
İngiltere Prensi Charles ile Prenses Diana'nın düğün gününde verdikleri bu görüntü hafızalara kazınmıştı.
8
2003 MTV Müzik Ödülleri gecesinde dünyaca ünlü şarkıcılar Madonna ve Britney Spears'in milyonların önünde yaptığı öpücük şov uzun süre gündemi meşgul etti.
9
'Örümcek Adam' filminde ünlü oyuncular Kirsten Dunst ve Tobey Maguire'ın unutulmaz öpüşme sahnesi.
10
Pop yıldızı Michael Jackson 1994 yılında MTV Müzik ödülleri gecesinde o dönemde evli olduğu Lisa Marie Presley'i sahnede böyle öptü.
11
1945 yılında New York'ta çekilen bu fotoğraf o günlerin nostaljik aşklarını hatırlatan en popüler posterlerden biri oldu.
12
Başrollerinde Demi Moore ve Patrick Swayze'nin yer aldığı 'Hayalet' filmindeki unutulmaz öpüşme sahnesi.
13
1953 yapımı 'From Here to Eternity' adlı filmin unutulmaz plaj sahnesi.
14
'E.T' filmindeki bu sahne hafızalara kazındı.
15
'Brokeback Mountain' filminde Heath Ladger ve Jack Gyllenhaal'ın unutulmaz öpüşme sahnesi de efsaneler arasına girenlerden.

Son Dakika Unutulmaz Öpücükler - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bayram paylaşımları art arda geldi! Tarkan ve Cem Yılmaz'ın pozlarına beğeni yağıyor Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu Dünya sustu o susmadı! Çocukların öldüğü savaşa Rihanna'dan tepki İsrail'in hain saldırılarına direnen Mescid-i Aksa'da tekbirler göğü inletti! 100 binler bayram sabahı kıyama durdu 16 karısı, 151 çocuğu var! Ailesini genişletmek isteyen yaşlı adam her gece dört eşiyle ilişkiye giriyor
Advertisement