Son Dakika Haberleri: Unutulmaz Reklam Yüzlerinin Son Halini Görenler Tanıyamıyor

Unutulmaz Reklam Yüzlerinin Son Halini Görenler Tanıyamıyor

3 yıl önce

Reklamlarda yer alan ya da bir markanın yüzü olan isimleri her zaman marka kampanyasındaki yüzleriyle hatırlıyoruz. Fakat yıllar onlara da acımasız davranıyor. İşte herkesin bildiği reklam yüzlerinin son hali...

1
Kinder Chocolate
Kinder Chocolate
1973'ten 2005'e kadar Kinder Chocolate'ın yüzü olan Gunter Euringer 52 yaşında ve kameraman. Euringer'in aynı zamanda The Chocolate Boy isimli bir otobiyografisi de bulunuyor.

2
Kinder Chocolate
Kinder Chocolate
Markanın 2005'teki yüzü olan Josh Bateson Londra'da okuyor ve aynı zamanda model olarak çalışıyor.

3
KFC
KFC
KFC'ye gitmiş veya gitmemiş birçok kişinin bu yaşlı adamı görse hala tanıyacağı kesin. Ancak birçok insan, bu logonun aslında gerçek bir insana ait olduğunu bilmiyor. Firmanın kurucusu ve özel tarifi yaratan Albay Sanders.

4
Fruko
Fruko
5 yaşındayken oynadığı Fruko reklamında, "on yüzbin milyon baloncuk" sloganıyla ünlenen küçük kız, 20 küsür yıl sonra yeniden kamera karşısına geçti, aynı rolü tekrar canlandırdı.

5
Pepsi
Pepsi
90'ların sonu ve 2000'lerin başında yayınlanan Pepsi'nin reklamındaki kıvırcık saçlı kız şimdi 24 yaşında ve oyunculukla uğraşıyor. Aynı zamanda yetenekli oyuncu Jesse Eisenberg'in kardeşi olan Hallie Eisenberg, Broadway'de de sahne alıyor.

6
Lego
Lego
1981 yılında örgülü saçlarıyla Lego için poz veren Rachel Giordano 2014 yılında 37 yaşındayken benzer pozu The Huffington Post için vermiş. Giordano şu an doktor.

7
Life
Life
John Gilchrist 1972 yılında Life isimli kahvaltılık gevrek markasının reklamında yer almış ve sonrasındaki 12 yıl boyunca 200'den fazla reklamın yüzü olmuş. Ancak Gilchrist'in en popüler rolü Michael isimli çocuğu canlandırdığı kahvaltılık gevrek reklamı olmuş. New York'ta yaşayan eski reklam yıldızı şimdi de reklam sektöründe çalışıyormuş.

8
Gerber
Gerber
Anna Terner 5 yaşındayken fotoğrafı bir yarışmaya gönderilmiş ve bunun sonucunda Terner, Gerber bebek yemeği şirketinin logosu haline gelmiş. Yıllarca markanın reklam yüzü olan Terner, İngilizce öğretmenliği yapmış ve emekli olunca da fantastik kitaplar yazmaya başlamış.Haber Yayın Tarihi: 04.04.2017 11:44 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

İnternetten sipariş verdiği batarya çalışmayınca içini açtı! Çıkanlar şoke etti 'Aşk ile çalışan yorulmaz!' diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, bakın günde kaç saat uyuyor! Uçakta mide bulandıran görüntü! Islak çoraplarını pencereye astı Deprem Kahini'nden korkutan uyarı! Bu kez tarih verdi Cüce striptizci, sevgilisini başka kadınla basınca dehşeti yaşatmıştı! Şimdi başı belada