Usta Sanatçı Yakup Yavru Hayatını Kaybetti! İşte, 25 Yıllık Sanatçının Yer Aldığı Yapımlar - Son Dakika

Usta Sanatçı Yakup Yavru Hayatını Kaybetti! İşte, 25 Yıllık Sanatçının Yer Aldığı Yapımlar

Adana Film Festivali'nde '25. Yıl Emek Ödülü'nü almak için Adana'da bulunan oyuncu Yakup Yavru, dün geçirdiği ani kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetti. 66 yaşındaki oyuncu, sabah saat 05:00 hayata gözlerini yumarak sevenlerini yasa boğdu. İşte, Sanata 25 yılını adayan usta oyuncunun yer aldığı yapımlar..

1
Yakup Yavru, Öğretmen Okulu'ndan mezun olduktan sonra görevi gereği pek çok şehirde çalışmıştır. Öğrencilik yıllarında da tiyatroyla ilgilenne ünlü oyuncu sinema ve televizyon dünyasında birçok yapımda yer almıştır.
2
Yakup Yavru, son olarak çekimi yeniden gerçekleştirilen 2018 yapımı Keloğlan filminin kadrosunda yer almıştı. İşte, usta sanatçının yer aldığı filmlerden fotoğraflar..
3
''Bizim Uşaklar'', “İkinci Bahar”, “Marziye”, “Unutabilsem”, “En Son Babalar Duyar”, “Kınalı Kar”, “Mihriban”, “Geniş Aile”, “Papatyam” gibi televizyon yapımlarında yer alan Yavru birçok reklam filminde de yer aldı. Yakup Yavru ayrıca; “Babam ve Oğlum”, “Kutsal Damacana”, “Recep İvedik”, “Destere”. “Ceberrut”, “Baş Belası”, “Benzersiz”, “Aşka Geldik”, “Kiraz Mevsimi” gibi filmlerde de rol alan usta sanatçı, 25 yıllık kariyerine pek çok dizi ve sinema projesi sığdırdı.
4
Yakup Yavru bir proje gereği yamaç paraşütü de yapmıştı.
5
6
7
8
9
10
11
12
13

YORUMLAR

Diğer Galeriler

48'lik Defne, derin göğüs dekolteli pozuyla ağızları açık bıraktı Şarkıcı Nez, dördüncü kez evlilik yolunda! Müjdeyi 'Bir yıl sonra ilk tanıştığımız yerde' notuyla verdi İşte Danıştay'ın Ayasofya için gerekçeli kararı 46 yaşındaki ünlü sunucu Songül Karlı'dan bikinili poz! Fit vücuduyla hayran bıraktı Eğlence kabusa döndü! Para var zannedip açtıkları bavulun içinden insan parçaları çıktı