Utancından dışarıya çıkamaz oldu! Meğer sebebi en sevdiği yiyecekmiş - Son Dakika

Utancından dışarıya çıkamaz oldu! Meğer sebebi en sevdiği yiyecekmiş

26.10.2020 17:14

Ukrayna'nın Kiev şehrinde yaşayan 23 yaşındaki turizm öğrencisi Mariia Bilenka, yediği şeker ve çikolatadan yüzünün tamamı sivilce ile kaplanınca artık dışarı çıkamaz oldu.

1
10 yıl boyunca yüzünün sivilceler ile kaplı olmasının ana sebebi evde yaşadığı stres ve aşırı derecede tükettiği şekerli yiyecekler ve şeker olduğunu söyleyen Bilenka, ergenlik çağına erişince yüzündeki sivilcelerin hızla çoğaldığını ve tüm yüzünü kapladığını söyledi.
2
Genç kadın, buna rağmen günde paketlerce çikolata yediğini ama sivilcelerin yüzünden utancından dışarı çıkmamaya başladığını söyledi.
3
Kendine güveni kalmayan ve kimsenin kendisini sevmeyeceğini düşünen Bilenka'ya, gittiği bir çok dermotolog farklı ilaçlar verdi ama ilaçlar hiç bir işe yaramadı.
4
En son gittiği bir güzellik uzmanının tavsiyesi üzerine çikolata ve şekerli yiyecek tüketimini kesen Bilenka'nın yüzündeki sivilceler bir yıl içinde inanılmaz bir şekilde kurumaya başladı.
5
6
7
8
9
10

Son Dakika Utancından dışarıya çıkamaz oldu! Meğer sebebi en sevdiği yiyecekmiş - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Duyunca bir yaşınıza daha gireceksiniz! Erkeklik organı "küçük" olanlar için site kurdular 18 yaşındaki modele sahte ajans şoku! Kamera karşısında soyunmasını istediler Katıldığı programı terk etmesiyle gündem olan Şevval Şahin'in estetiksiz hali yeniden dillere düştü Milyonların içinde yüzen Ronaldo'nun kız arkadaşı geçmişiyle yürek burktu: İnsanlara yemek almaları için yalvardım