Son Dakika Haberleri: Uyuşturucu Bağımlısı Genç Çift Çöp Evde Ölü Bulundu

Uyuşturucu Bağımlısı Genç Çift Çöp Evde Ölü Bulundu

3 yıl önce

1
ABD'nin Pensilvanya eyaletinde geçtiğimiz günlerde akılalmaz bir olay yaşandı. Yedi yaşındaki bir kız çocuğu sabah okula gitmek için uyandığında, anne ve babasını ölü halde buldu.
2
Yedi yaşındaki bir kız çocuğu sabah okula gitmek için uyandığında, anne ve babasını ölü halde buldu. Gelen bir ihbar üzerine ailenin yaşadığı eve giden ABD polisi, gördüğü manzara karşısında neye uğradığını şaşırdı.
3
Çöp evi andıran dairede Christopher Dilly ( 26) ve Jessica Lally'yi (25) ölü halde bulan polisin ifadesine göre, çiftin ölüm sebebi aşırı dozda uyuşturucu kullanımı.
4
Yetkililerin kanaatine göre, çiftin ölümü birkaç gün önce gerçekleşmiş olabilir.
5
Uyuşturucudan hayatını kaybeden genç çiftin yedi yaşındaki kızları dışında, dokuz aylık bir kızları ve 3 yaşında bir oğulları da var.
6
Polisin ifadesine göre, eve vardıklarında üç küçük çocuk da ölü anne babalarıyla birlikte kir pas içindeki dairede bulunuyordu.
7
Yaşadıkları olayın şokuyla büyük bir travma geçiren çocuklar, hastaneye götürülerek bir dizi psikiyatrik ve fiziksel testten geçirildi.
8
Ailenin trajik ölümünden önce, Jessica Lally'nin kız kardeşi, çöp evin fotoğraflarını kendi Facebook'undan paylaşarak uyuşturucu bağımlısı ailenin yaşadığı pislik içindeki daireyi gözler önüne sermişti.
9
10
11


Haber Yayın Tarihi: 07.10.2016 04:04 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Erkekleri domuza çevirip koleksiyon yapan büyücünün adası bulundu Aşk Adası'yla fenomen olmuştu, sokak ortasında uygunsuz görüntülendi Kim inanır 50 yaşında olduğuna! Kusursuz vücuduyla genç kızlara taş çıkarttı Balığın yanında sakın roka yemeyin! İşte asla birlikte tüketmemeniz gereken besinler Doğumdan sonra aldığı kilolarla olay olan Evcen'den, eleştirilere yanıt gibi paylaşım!