Uyuşturucu Hayatını Mahvetti - Son Dakika

Uyuşturucu Hayatını Mahvetti

18.02.2012 12:47

1
ABD'de yaşayan Carlos Rodriguez, uyuşturucu aldıktan sonra direksiyon başına geçti.

2
Ancak yola çıktıktan kısa süre sonra direksiyonun hakimiyetini kaybeden Rodriguez başka bir araca çarptı.
3
Kazada kafatasının ve beyninin bir bölümünü kaybeden Rodriguez şimdi internetten gençleri uyuşturucunun zararlarına karşı uyarıyor.
4
Çektiği videoyu yayınlayan Rodriguez, nam-ı diğer "Yarım Kafa" gençlere "Uyuşturucu kullanırsanız sonunuz benim gibi olur" uyarısı yapıyor ve kaza sırasında otomobilin rüzgarlığının tamamen kafasına indiğini ve yine beyninin bir bölümünü kazada kaybettiğini anlatıyor.

5
Korkunç kazanın ardından hastaneye kaldırılan ve tedavi olan Rodriguez, o zamana kadar her gün esrar tükettiğini, uyuşturucu hap ve alkol kullandığını belirtti.

Son Dakika Uyuşturucu Hayatını Mahvetti - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Görüntüler Palandöken'de çekildi! Rus turistler kayak pistine çıkıp bir anda bornozlarını çıkardılar Çıplak fotoğraflarını cinsel içerikli sitede satışa çıkaran anne, çocuklarının başını yaktı 18 yıl önceki fotoğraf, "Estetiğim yok" diyen Özge Ulusoy'u yalancı çıkardı Hamile kaldığı sevgilisiyle evlenmesine izin vermeyen ailesini katleden kadın idam edilecek Yılan gibi kıvrılıyor! Doğu'nun zorlu geçidine giden yoldan geçmek yürek istiyor