Uyuşturucu madde kullandığı için acile getirilen genç kız, kusmaya başlayınca hastaneden atıldı - Son Dakika

Uyuşturucu madde kullandığı için acile getirilen genç kız, kusmaya başlayınca hastaneden atıldı

Avustralya Melbourne'de 18 yaşındaki Khaliyha McKellar isimli kadın, aşırı dozda uyuşturucu madde alınca arkadaşı tarafından Vincent hastanesine kaldırıldı. Genç kadın, acil serviste tedavisi devam ederken kusmaya başlayınca hastane çalışanları tarafından dışarı atıldı.

1
18 yaşındaki Khaliyha McKellar aşırı dozda uyuşturucu madde kullanınca hastanelik oldu. Ancak genç kadın, acil serviste tedavisi devam ederken kusmaya başlayınca hastane çalışanları tarafından dışarı atıldı.
2
McKellar, üç saat boyunca hastanenin kapısının önünde kalrıdımda etrafına kir bulaşmış ve baygın bir şekilde kaldı. McKellar'in baygın bir şekilde kaldrım üzerinde yattığını gören bir hastanın yakını içeriden getirdiği battaniyeyi ailesi gelene kadar McKellar'in üzerine örttü.
3
Kearns isimli bir kadın McKLellar'ı baygın bir şekilde görünce hastane çalışanlarına McKella'in sürekli kustuğunu ve boğulma tehlikesi yaşadığını, kendisini içeri almaları için yalvardıklarını ama hastane çalışanlarının bunun kendilerinin problemi olmadığını söylediklerini belirtti.
4
Olay yerinde bulunan başka bir kişinin kızın görüntülerini çektiğini gören hastane çalışanları kızı içeri alıp tedavisine devam ettiler. Görüntülerin internet üzerinden yayınlanması üzerine hastane yönetimi yaptığı açıklamada özür diledi.

5
6
7

YORUMLAR (14)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

'En güzeli benim' demişti! Yeşilçam'ın sarışın bombası Hale Soygazi fena çark etti Oğlunu teknede bıraktı! Ünlü oyuncu Naya Rivera gölde yüzerken sırra kadem bastı Kıvrımlı hatlarıyla dikkat çeken şarkıcı Lizzo, kalça danslarından dolayı evden kovuldu 90'lı yıllarda podyumların en popüler mankeniydi! Yıllar sonra ortaya çıktı Dünyanın gündemindeki fotoğraf! İnsan boyundaki yarasa, sosyal medyayı ikiye böldü