Uyuşturucudan ölmek üzereydi, İngiltere güzeli seçildi! - Son Dakika

Uyuşturucudan ölmek üzereydi, İngiltere güzeli seçildi!

Uyuşturucu bağımlılığından sokaklarda yatan ve çok kilo kaybeden 25 yaşındaki Atlanta Wilsher, İngiltere'deki Miss England Güzellik Yarışması'nın 56 finalistinden biri oldu.

1
Yaşadığı ağır depresyon sonrasında henüz 18 yaşındayken uyuşturucu bağımlısı olan, Atlanta Wilsher, şimdi 25 yaşında ve Miss England Güzellik Yarışması finalistlerinden biri.
2
Atlanta'nın, bale öğretmeni de olan annesi Jane Penfold, yedi yıldır uyuşturucu bağımlısı olan kızını bu bataklıktan kurtarmak için elinden gelen her şeyi yaptı.
3
Atlanta, bir ay rehabilitasyon merkezinde yattı ve sonrasında çiftlikte çalışmaya başlayarak kötü alışkanlıklarından uzaklaşmaya başladı.
4
Jane, kızını eroin alışkanlığıyla yüzleşmeye zorladıktan sonra 2017 yılında Jeremy Kyle Show'a çıkardı ve yardım istedi.
5
Kızını sokaklardan alıp eve getiren anne, uyguladığı iyileşme programının ardından, hayata motive olan kızını güzellik yarışmasına katılmaya ikna etti.
6
Tek isteği ise diğer uyuşturucu bağımlısı gençler için örnek olup farkındalık yaratmak..
7
Annesinin elinden tuttuğu o ilk zamanlarda hayatının artık hiç bir şekilde değişeceğine inanmadığını söyleyen Atlanta, 2017 yılında hayatını kaybeden erkek arkadaşının ardından daha fazla uyuşturucu kullanmaya başladığını, artık yemek yemediğini ve günden güne eridiğini söyledi.
8
Atlanta, şimdi Miss England Güzellik Yarışması finalistlerinden biri.
9
Atlanta, uyuşturucudan kurtulmak için kendisine uygulanan hiçbir programın annesinin gösterdiği sevgi kadar işe yaramadığını söyledi.
10
Atlanta, annesinin defalarca kendisini kurtarmaya çalıştığını ama başarılı olamadığını, geçen sene kendisini caddelerden alıp eve getirdiğinde bu kez kendisinde bazı şeyleri değiştirme gücü bulduğunu, annesinin teşviki ile güzellik yarışmasına katıldığını finalist olduğunu duyunca sevinçten havalara uçtuğunu söyledi.
11
12
13

YORUMLAR (3)

Diğer Galeriler

Beyrut'u kana bulayan patlama 300 bin insanı evsiz bıraktı Kıvrak danslarıyla hayran bırakan fenomen gelin adayı Solmaz'ın son hali, takipçilerini hayal kırıklığına uğrattı Depp gözünü kararttı! Eşiyle yasak aşk yaşayan Musk'ı cinsel organını kesmekle tehdit etti Güzel tenisçi Eden Silva, ateşli paylaşımlarıyla modellik ajanslarını peşine taktı Ünlü oyuncu Demi Moore'dan bomba etkisi yaratacak proje! Cinsel ilişki dersleri verecek