Uyuşturucunun pençesinden kurtulan genç kadın değişimiyle ağızları açık bıraktı - Son Dakika

Uyuşturucunun pençesinden kurtulan genç kadın değişimiyle ağızları açık bıraktı

15.11.2020 15:00

27 yaşındaki Demi Nicole Dunlop, iki yıldır uyuşturucu bağımlısı olduğunu ancak gördüğü uzun bir tedavi sonrası bu bağımlılıktan tamamen kurtulduğunu söyledi. Dunlop, değişimini Facebook hesabından paylaşarak kutlarken, genç kadına destek mesajları yağdı.

1
İskoçya'da yaşayan Demi Nicole Dunlop, uyuşturucu bağımlılığıyla savaştıktan sonra inanılmaz iyileşme sürecini takipçileriyle paylaştı.

2
Paylaştığı fotoğrafların altına, "İki yıllık bağımlılıktan sonra tamamen temizim" şeklinde not düşen genç kadın, yakınlarından destek mesajları aldı.
3
"Kendimi değerli hissetmem çok uzun zamanımı aldı" diyen 27 yaşındaki Dunlop, sözlerine, "İyi iş çıkardım ve ne kadar ilerlediğimle gurur duyuyorum. Ama bunun tek sebebi hepinizin inanılmaz desteği."
4
"Bunun için sonsuza kadar minnettar kalacağım. Bağımlılık öncesinde ve sonrasında yaşadığım değişim umarım benim gibi mücadele etmek isteyenlere ulaşır."
5
"Bunu okuyorsanız ve bağımlılığın ortasındaysanız ve o karanlık, korkutucu, siyah, korkunç günlük bağımlılık döngüsünden, o kara delikten asla kurtulamayacağınızı hissediyorsanız, o zaman yapabilirsiniz."
6
"Bu karanlık günleri bitirmede kararlı olun" şeklinde devam etti.
7
Nicole, bundan sonraki adımının 7 aylık kızı ve 7 yaşındaki oğlunun velayetini almak olduğunu söyledi.

8
9
10
11
12
13
14
15
16

Son Dakika Uyuşturucunun pençesinden kurtulan genç kadın değişimiyle ağızları açık bıraktı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR
500
Advertisement