Son Dakika Haberleri: Uyuyakalan Erkek Arkadaşından İntikamını Acı Şekilde Aldı

Uyuyakalan Erkek Arkadaşından İntikamını Acı Şekilde Aldı

10 ay önce

İngiltere'de akşam üstünü erkek arkadaşıyla romantik bir akşam geçirme planı yapan Natalie Weaver'in hayalleri, erkek arkadaşının uyuyakalmasıyla suya düştü. Ancak genç kadının intikamı farklı oldu.

1
İngiltere'de erkek arkadaşıyla romantik zaman geçirme planı yapan Natalie Weaver'in hayalleri, erkek arkadaşının uyuyakalmasıyla suya düştü.


2
Ancak genç kadının intikamı farklı oldu...


3
Makyaj malzemelerini eline geçiren Weaver, derin bir uykuya dalan Stephen Hall isimli erkek arkadaşının yüzünü boyamaya başladı. Weaver, daha sonra erkek arkadaşının fotoğraflarını Snapchat hesabından paylaştı.


4
Uyandığında yüzündeki makyajı gören Hall çok şaşırdı. Sevgilisi Weaver ise uyku sersemliğini üzerinden atamayan Hall'ı 'aslında dün gece eve böyle geldiği konusunda' ikna etmeye çalıştı.
5
Weaver, sevgilisinin bir süre sonra gülme krizine girdiğini söyledi.


6
7
8Diğer Galeriler

Yedi Metrelik Kar! Dünya Bu Fotoğrafı Konuşuyor Bu Kabilede Erkekler Hayvan Sürüleriyle Uğraşırken, Kadınlar Mali İşleri Yönetiyor! Eski İstanbul'dan Daha Önce Hiç Görmediğiniz Nostaljik Kareler Meşhur Cinsel İlişki Sokağı ile Turizme Can Veren 'Red Light' Hakkında Çok Özel Bilgiler