Uzaylıların Kaçırdığını Söyleyen 10 Kişi Yaşadıklarını Anlattı - Son Dakika

Uzaylıların Kaçırdığını Söyleyen 10 Kişi Yaşadıklarını Anlattı

05.03.2017 16:43

1

İddilara göre yıllardır, bir ya da birden fazla insan dünya dışı varlıklar tarafından geçici bir süre alıkonulmakta ve farklı yerlerde yaşayan, birbirleriyle iletişim kurmaları hiçbir şekilde mümkün olmayan kişiler tarafından verilen detaylı kaçırılma raporları şaşırtıcı bir biçimde birbirleriyle tutarlılık göstermekte. İşte İngiliz UFO uzmanı Jenny Randles'ın kitabında yer alan birbirinden ilginç kaçırılma vakaları...

2
VANCOUVER, KANADA, 1985
VANCOUVER, KANADA, 1985

Alvina Scott uzaylılar tarafından kaçırıldığını, çalışmalarında kullanılmak için yumurtalıklarından birinin alındığını ve böbreklerinde bulunan hastalığı iyileştirmek için kendi vucuduna bir tıbbi müdahale yapıldığını iddia etmekteydi. Gerçekten de, ultrasonik testlerde hastalıklı böbreklerinin tamamen iyileştiği görülmüştür.

3

Kendisini Hoova olarak tanıtan ve insan görünümünde olan varlığın yuvarlak kafalı bir gri olduğunu ve hipnotik projeksiyon sayesinde kendini bize bu formda gösterdiğini öğrenmiştir. Ayrıca kendisine insan ve uzaylı DNA'larının karıştırılması ile uğraştıklarını söylemişlerdir.

4
TEATH, İNGİLTERE, 1645
TEATH, İNGİLTERE, 1645

Pitt ailesinin yanıda hizmetçi olarak çalışan 15 yaşlarındaki Anne Jeffries evin bahçesinde tamamen şuurunu yitirmiş ve yerde acılar içinde kıvranırken bulundu. Genç kız kendine geldiğinde patronlarına yanına bir kaç küçük insana benzer yaratığın geldiğini, vucuduna dokunarak onu öpmeye başladıklarını anlattı. Daha sonra kızın başı dönmüş ve her şey kararmıştı.

5

Hizmetçi kız uyandığında kendini oldukça aydınlık bir yerde etrafında kendi tabiri ile “küçük perilerle çevrili” bulmuş. Daha sonra yaratıklar genç kızı incelemeye başlamışlar ve özellikle de dikkatlerini üreme organlarına vermişler. Karanlık ortadan kalktığında hizmetçi kendini bahçede bulmuş.

6
SONG-Zİ XİAN, ÇİN, 1880
SONG-Zİ XİAN, ÇİN, 1880

Çiftçi Yut Ten ağaçlar arasanda parlak cismi gördüğünde evine gidiyordu. Birden felce uğradı ve havalandığını hissetti. Etrafta büyük bir vınlama sesi vardı ve çiftçi kendinden geçerek bayıldı. Kendine geldiğinde ise bir dağdaydı. Aradan yaklaşık iki haftalık bir zaman geçmiş ve evinden 450 KM uzakta Guizhou Eyaletindeydi!

7
PAARL, GÜNEY AFRİKA, 1951
PAARL, GÜNEY AFRİKA, 1951

Tanınmamış bir İngiliz mühendis ıssız bir dağ yolunda aracını sürmekte iken küçük insan benzeri bir yaratık tarafından durdurularak kendisine “suya ihtiyacımız var” denilmiş.

8

Yaratığa yardım etmek için dağda bulunan bir su kaynağından su temin eden mühendis onu içinde yaralı vaziyette yüz üstü yatan bir başka varlığın bulunduğu tepsi biçimli aracın pilotuna götürdü. Ziyaretçi gökyüzünü göstererek yer çekimini kaldıran teknolojileri ile oradan geldiklerini söyledi.

9
VIENNA, AVUSTURYA, 1955
VIENNA, AVUSTURYA, 1955

İkinci Dünya Savaşı sırasında Nazilerin elinde bir çok işkenceler görmüş bir insan olan Josef Wanderka, ormanda yürürken ağaçsız bir bölgede büyük, gri renkli ve yumurta biçiminde bir araçla karşılaştı. Gemidekiler onu güveteye aldılar.

10

Bunlar uzun boylu, sarışın çift cinsiyetli güzel suratlı varlıklardı. Ziyaret sırasında Wanderka ağlayarak yaratıklara Nazilerin zulümlerinden bahsetti ve eğer ileri bilgileri ve güçleri varsa dünyayı düzeltmeleri için yalvardı. Onlar da dünya tarihinin gidişatına karışamayacaklarını söylediler.

11
GRODNER PASS, İTALYA, 1968
GRODNER PASS, İTALYA, 1968
Walter Rizzi, disk biçmindeki cismi gördüğünde sıkı bir fren yaparak motosikletini durdurdu. Bir süre sonra gri tenli, kel kafalı ve kedi gözlü küçük yaratıklar açığa çıktı. Bu yakın temas sırasında yaratıklar “manyetik araçlar” sayesinde yolculuk yapabildiklerini ve gezegenimizde hızlı yaşlandıkları için çok kısa bir zaman dilimi içinde dünyada kalabildiklerini anlatmıştır.

12

Yaratıklar, Rizzi'yi dünyanın manyetik kutuplarının değişeceği ve böylece dünya üzerindeki bir çok yaşam biçiminin ortadan kalkabileceği iklim değişiklikleri olabileceği konusunda uyarmışlar.

13
IMJARVİ, FİNLANDİYA, 1970
IMJARVİ, FİNLANDİYA, 1970
Çiftçi Esko Viljo ve ormancı Aarno Heinonen kayak yaparlarken garip kırmızı bir sisle karşılaştılar. İki adam sisler içinde bir uçan dairenin belirdiğini fark ettiler; şuurlarını kaybetmeden önce kör edici bir ışık hüzmesi açığa çıktı ve dağ eteğinde kendilerine geldiler. “Trol benzeri varlıklar” gördüklerini sonradan hatırlayacaklardı. Her ikisi de güneş yanığı tedavisi gördü. Doktorlar bunların aslında radyasyon yanığı olduğuna inanıyor.

14
Heinonen yaratıklarla çevrili garip bir odaya alındıklarını hatırlamakta. E.T.'lerin kendilerine ileride tekrar kontak kurabilmek için kafalarının içine bir alet koyduklarını söyleyen Finli ormancı, bu takılan aletin yan etkisi olarak bazı psişik güçler edindiğini söylüyor.

15
GISBORNE, YENİ ZELANDA, 1978
GISBORNE, YENİ ZELANDA, 1978
Bölgede açığa çıkan UFO dalgasından sonra üç genç kadın UFO avına çıktı. Evlerine geri döndüklerinde hafızalarındaki anlaşılamayan bir saatlik kayıp dışında başlarından geçen garipliklerle ilgili hatırladıkları hiç birşey yoktu. Kadınlardan biri hipnozla geriye döndürüldüğünde yaratıklar tarafından bir arkadaşı ile birlikte kaçırıldığını hatıladığını söyledi.

16
Kurban varlıklardan birinin çıkardığı ışık hüzmesi ile yakalanmış ve daha sonra kendini yaratıklar tarafından bir levha üzerine yatırılmış vaziyette incelenirken bulmuştur. Yaratıkları uzun zayıf yüzlü ve büyük gözlü olarak tanımlıyor. Hipnoz sırasında olayı yeniden yaşayan kadın travma geçirerek “Beni yalnız bırakın. İğrenç.. bunu benden uzak tutun… bunu yapamazsınız!” diye bağırmıştır.

17
YROGOVKOYE GÖLÜ, RUSYA, 1978
YROGOVKOYE GÖLÜ, RUSYA, 1978

‘Anatoly' takma adını kullanan bir subay gölün kıyısında devriye gezerken iki insan-benzeri yaratıkla karşılaşarak telepatik bağlantı kurar. Ona içecek vererek uyuturlar ve daha sonra gölün kıyısında kendine gelir. Anatoly esirlerini komünist yapmak için zayıf bir girişimde de bulunduğunu hatırlamaktadır.

18

Ordudan ayrılmak için yalandan delilik yaptığı suçlaması ile itham edilmesine rağmen, psikolojik testler, hipnoz seansları ve bağlandığı yalan makinasından elde edilen sonuçlara göre uzmanlarca yalan söylemediği anlaşılacaktır.

19
NEW YORK, N.Y., 1989
NEW YORK, N.Y., 1989

Manhattan'da oturan Linda Napolitano çok yüksek bir katta bulunan apartman dairesinden kaçırıldığını, yaratıklar tarafından kullanılan yer çekimini ortadan kaldıran bir ışın ile penceresinden uzay araçlarına götürüldüğünü ve burada çok ciddi bir tıbbi tahlilden geçtiğini iddia etmektedir.

20

Asıl şaşırtıcı olan anlattıklarının iki görgü tanığı tarafından da teyit edilmiş olmasıdır. Binanın dışında bulunan ve yüksek mevkideki birine koruyuculuk yapan tanıklardan biri tepesinde uçan bir kadın gördüğünü ve yanında iki Gri Adamının bulunduğunu söylemiştir!

Son Dakika Uzaylıların Kaçırdığını Söyleyen 10 Kişi Yaşadıklarını Anlattı - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement