Son Dakika Haberleri: Uzmanlardan olay iddia: Yakın zamanda cinsel ilişki robotları aramızda yürüyecek

Uzmanlardan olay iddia: Yakın zamanda cinsel ilişki robotları aramızda yürüyecek

29 gün önce

Cinsel ilişki robotları uzmanı Dollbanger, yakın gelecekte cinsel ilişki robotlarının insanlardan ayırt edilemeyeceğini ve aramızda yürüyebileceğini öne sürdü.

1
Cinsel ilişki robotları uzmanı Brick Dollbanger, cinsel ilişki robotlarının yakın gelecekte, düşünme süreçleri de dahil olmak üzere, sosyal ve fiziksel anlamda insanlardan bir farkı kalmayacağını söyledi.
2
Dollbanger, "Birkaç yıl içinde sokakta aramızda yürüyeceklerini bilecek kadar robotlar hakkında bilgi sahibiyim" dedi.
3
Robotların her şekilde sosyal hayatta yer alabileceğini söyleyen Dollbanger, "Yüz yıl içinde onları insanlardan ayıramayacağız" şeklinde konuştu.
4
Dollbanger'in tahminleri, yapay zeka tabanlı cinsel ilişki robotu Harmony üzerinde yaptığı testlerden kaynaklanıyor. Harmony, ilişki sırasında gözlerini kırpıyor ve kafasını hareket ettirebiliyor.
5
6
7
8
9
10


Haber Yayın Tarihi: 21.07.2019 10:08 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

İçişleri Bakanlığı açıkladı! Diyarbakır, Van ve Mardin Belediye Başkanları bu yüzden görevden alındı +18 film yönetmenliğine soyunan ünlü oyuncudan üstsüz pozlar! Kimi soyundu, kimi kendinden geçti! Kıbrıs'ta eğlencenin dozu fena kaçtı Eminönü esnafı yaralarını sarmaya devam ediyor! Selden zarar gören binlerce ayakkabı Yenikapı'da kurumaya bırakıldı Yer: İstanbul! İngiliz askerlerinin nöbet tuttuğu bu kapının önünde, şimdilerde upuzun kuyruklar oluşuyor!