Uzun bir aradan sonra sahneye çıkan Berkay'ın konserini polis bastı! Hayranlarına ceza yağdı - Son Dakika

Uzun bir aradan sonra sahneye çıkan Berkay'ın konserini polis bastı! Hayranlarına ceza yağdı

06.07.2020 08:39

Çeşme'de sahneye çıkan ünlü şarkıcı Berkay'ın konserini sosyal mesafeyi ihlal edildiği gerekçesiyle polis bastı. Polis, maske takmayan konuklara ceza kesti. Ünlü şarkıcı olayın olduğu sırada sahneden inmek zorunda kaldı.

1
Milliyet'in haberine göre koronavirüs salgınından sonra Çeşme'de hayranlarıyla buluşan Berkay Şahin'in sahnesinde, sosyal mesafe ve maske kurallarına uyulmayınca, mekanı polisler bastı.
2
Çok sayıda polis mekana girince, şarkıcı sahneden inmek zorunda kaldı. Polis, sosyal mesafeye uymayan ve maske takmayan vatandaşlara, cezai işlem uyguladı.
3
Sahne öncesi bütün tedbirlerin alındığını gören Berkay Şahin, performansına başladı.

4
Ancak eğlenceye kendini kaptıran kalabalık, bir süre sonra mesafeye dikkat etmeyip maskeleri çıkarınca ceza yemekten kurtulamadı.

5
Kanal D'nin müzik-eğlence programı "Çok Akustik" programında sanatçı Ercan Saatçi'nin konuğu olan Berkay çok özel açıklamalarda bulundu.
6
Ünlü şarkıcı, kızları Arya ve Zeynep'ten de bahsetti. Kızlarının onun için çok kıymetli olduğuna değinen ünlü şarkıcı "Hayat kızlarımdan öncesi ve sonrası diye ikiye ayrılıyor" dedi.
7

Son Dakika Uzun bir aradan sonra sahneye çıkan Berkay'ın konserini polis bastı! Hayranlarına ceza yağdı - Son Dakika


YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

65 yaşında ikiz bebek doğuran kadının çocuklarını elinden aldılar Komşularının taciz mesajı ekmeğine yağ sürdü! Çıplak fotoğraf krizi sonrası milyoner oldu Sahada başka Instagram'da başka! Ateşli hakem son yaptığıyla hayranlarının aklını başından aldı Kolombiya'nın Kim Kardashian'ı, takıntılı hayranları yüzünden yedi kez ev değiştirdi Su içmek için nehir kenarına geldi! Muhtemel sonu bekleyen fotoğrafçı olanlar karşısında dondu kaldı