Vahşet Gemisi Böyle Görüntülendi! - Son Dakika

Vahşet Gemisi Böyle Görüntülendi!

06.01.2014 22:43

Helikopterden çekilen kanlı gemi güvertesinde bulunan balina leşlerinin görüntüleri yeni bir skandalın ortaya çıkmasına neden oldu.

1
Japonya'nın ünlü balina koruma sivil kuruluşlarından İCR'ye ait gemide bulunan ölü balina leşleri yeni bir skandalın patlak vermesine neden oldu.
2
Deniz güvenlik helikopteri tarafından çekilen görüntülerde balina savunucuları olarak bilinen kuruma ait geminin güvertesinde kanlar içerisinde 3 balina ölüsünün görüntülendiği ve balinaların vahşice katledildiği görülüyor.
3
Anti-balina grubu Sea Shepherd tarafından yıllık balina sezonunda Güney Okyanusu'nun korunan suları sınırı içerisinde çekilen bu fotoğraflar tüm ülkeyi ayağa kaldırdı.
4
Hayvan hakları savunucuları ve balina koruma örgütleri tarafından dava edilen kuruluş gemilerine düzenlenen balina saldırılarını engellemek için gemilere baskın düzenledi. Gemi güvertesinde balinaya rastlanmadığı sadece güvertede kan lekelerinin bulunduğu bununda şirketi suçlamak için yeterli kanıt olduğu belirtildi.
5
Geminin iddialar üzerine temizlenmeye ve delilleri yok etme çabasına girdiği fakat okyanus güvenliği helikopteri tarafından temizlik operasyonunda görüntülere alınması üzerine sözde koruma örgütü hakkında suçlama yapılacak delillere sahip oldunduğu belirtildi.
6
7
8
9

Son Dakika Vahşet Gemisi Böyle Görüntülendi! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

"Çıplaklar Festivali" ölümcül virüse rağmen bu yıl da yapılacak Ronaldo'nun sevgilisi sınırları zorladı! Verdiği çıplak pozlar Avrupa'da gündem oldu Dünyanın en pahalı şehirleri belli oldu! Türkiye'den de bir kent listeye girdi Zor nefes alıp veriyordu! 102 kilo veren gencin son hali inanılmaz Woody Allen'ın evlatlık kızına cinsel istismar iddiaları yeni belgeselle hortladı! İğrenç olay tavan arasında yaşanmış