Vahşi doğada görülmedik olay! Sıçan, büyük kuşu canlı canlı yedi - Son Dakika

Vahşi doğada görülmedik olay! Sıçan, büyük kuşu canlı canlı yedi

30.04.2021 10:13

Güney Atlantik'in uzak bir adası olan Gough Adası'nda sıçan bir albatrosu canlı canlı yedi. Yetkililer sıçanların adada bulunan yedi milyon kuşun geleceğini tehlikeye attıklarını söyledi.

1
Her yıl albatros türü kuşların yaklaşık üçte biri sıçanlar tarafından yeniliyor.
2
Bir albatrosun ölmesi bile yıkıcı bir etkiye sahip olabilir. Çünkü bir albatros on yaşına geldiğinde üreyebiliyor ve bu üreme her iki yılda bir oluyor.
3
Sıçanların adaya ilk olarak 19. yılda denizciler tarafından getirildikleri tahmin ediliyor.
4
Adada kuş türleri uzmanı olan Kim Stevens, sıçanların adaya geldikten sonra kuşların hayatını tehlikeye attıklarını, özellikle yaşları çok ilerlemiş kuşların sıçanlar tarafından yenildiğini, bu nedenle birçok yaşlı denecek kuşu kaybettiklerini söyledi.
5
6
7
8

Son Dakika Vahşi doğada görülmedik olay! Sıçan, büyük kuşu canlı canlı yedi - Son Dakika


YORUMLAR (14)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Model Kanika Batra, erkek arkadaşlarını aldattığını ve pişman olmadığını itiraf etti Dekoltesi ayrı beline taktığı kemeri ayrı olay! Tiktoker kırmızı halıda pek cesurdu Hem güzel hem de yetenekli! 2021 Kainat Güzeli Meksikalı yazılım mühendisi Andrea Meza oldu David Beckham'dan Ümit Davala'ya! Çılgın saç stilleriyle futbol dünyasında fırtına gibi esen futbolcular Yardım fonundan 100 bin dolar çalan uyanık fenomeni lüks paylaşımları yakalattı
Advertisement