Son Dakika Haberleri: Vajinasız Doğan Kadın İçin Kampanya Başlatıldı!

Vajinasız Doğan Kadın İçin Kampanya Başlatıldı!

3 yıl önce

Vajinasız doğan 22 yaşındaki Kaylee Moats, internet bağışlarıyla ameliyat olacak...

1
Mayer Rokitansky Küster Hauser sendromu yüzünden dünyaya vajinasız gelen 22 yaşındaki Kaylee Moats, için kampanya başlatıldı.

2
Arizonalı olan Kaylee Moats, Mayer Rokitansky Küster Hauser (MRKH) sendromu ile dünyaya geldi. Yani rahmi, dölyatağı boynu ve vajinası bulunmuyor ve ameliyatı için 15 bin dolar gerekli.

3
Ablası Amanda, Kaylee için internet üzerinden başlattığı bağış kampanyasında iki ayda 5 bin dolardan fazla topladı.

4
Moats'ın dört aydır birlikte olduğu erkek arkadaşı Robbie Limmer, ilişkilerinde cinsel birliktelik olmamasına önem vermediğini, ancak kampanyaya ayda 50 dolar destek verdiğini kaydediyor.

5
Limmer ile üniversitede tanıştığını belirten Kaylee Moats, “Ona MRKH sendromu yaşadığımı söylemem bir ayımı aldı. Önce şaşırdı, ancak bana yönelik yaklaşımda herhangi bir değişiklik olmadı” diyor.

6
Erkek arkadaşının ilişkinin cinsel boyutuna takılmadığını söyleyen genç kız, ameliyat olması halinde cinsel ilişki için evlenene kadar bekleyip beklemeyeceği konusunda emin olmadığını kaydediyor.

7
Operasyon için gerekli para toplanmaması halinde bunun kendisini olumsuz etkileyeceğini belirten Moats, kız kardeşinin kendisi için taşıyıcı annelik yapmayı önerdiğini de söyledi.

8
9
10
11
12
13
14
15Haber Yayın Tarihi: 17.08.2017 10:07 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ukraynalı Kainat Güzeli Anastasiya Subbota, iki ülke arasında krize neden oldu! Şarkılarıyla gönülleri fetheden Zakkum'un solisti, estetik operasyonla bambaşka biri oldu! 14 yaşındaki genç, cinsel organına soktuğu manyetik toplar yüzünden canından oluyordu! Rus Barbie olarak ünlenmişti! Siz ona bir de şimdi bakın Game of Thrones'un Khaleesi'si Emilia Clarke'dan olay sevişme sahnesi itirafı: Babama izletmedim!