Vakit ve Cumhuriyet Yazarları Birbirine Girdi! - Son Dakika

Vakit ve Cumhuriyet Yazarları Birbirine Girdi!

22.05.2009 10:40

1
Mehmet Ali Birand ve Rıdvan Akar'ın hazırladıkları 32.Gün, çok büyük bir tartışmaya sahne oldu.

2
Yaşamını kaybeden Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Başkanı Prof. Dr.Türkan Saylan'ın vefatının öncesinde ve sonrasında yaşanan tartışmaları gündeme getirmek için Cumhuriyet ve Vakit gazeteleri yazarlarının stüdyoya davet edildiği programda tansiyon bir anda yükseldi.

3
Cumhuriyet'ten Mehmet Faraç ile Vakit'ten Serdar Arseven fena kapıştı. İki gazeteci arasındaki tartışmada, hakaretler havada uçuştu. Tartışmayı sonlandırmak için Rıdvan Akar son çare olarak reklam arası verdi. Ancak kavga reklam arasında da sürdü.İşte o kavgadan şok eden diyaloglar:

4
Arseven: Erbakan meselesine gelirsek ben sana başka bir şey sorarım. Sen uyuşturu kaçakçısı kayınbiraderini kendi torpilinle Diyarbakır burosuna aldın mı almadın mı?

PKK ile bağlantılı bir uyuşturucu kaçaklığı mıydı değil miydi?

hapiste mi değil mi şu anda?

5
Bunun üzerine küplere binen Mehmet Faraç ' PKK olayını yarın ıspat etmessen seni müfteri ve şerefsiz ilan ederim' dedi.
6
Bunun üzerine karşılıklı parmak sallamalar ve küfürleşmeler başladı. Bir ara Mehmet Ferec Rıdvan Akara'a 'İnsan gibi, adam gibi adamlar çağırın gelip konuşalım' şeklinde çıkıştı.
7
Mehmet Faraç Serdar Arseven'e 'Seni susturum' Deyince; Arseven, 'Ne yapacaksın öldürecekmisin?' şeklinde cevap verdi.
8
İkilinin arasında yaşanan sert taştışmaya Cumhuriyet gazetesinin diğer yazarı, Arseven'e 'Bu ne ahlaksızlık bu ne şerefsizlik' şeklinde başlayan ağır hakaret dolu cümlelerle çıkışması stüdyoyu tam anlamıyla mahalle kavgasına çevirdi.
9
Bundan sonra porgram karşılıklı sadece 'Sensin şerefsiz, Sen Terbiyesizssin, ahlaksıssın' gibi hakaretlere dönüşünce program yoneticisi Rıdvan Akar reklam arası vermek sorunda kaldı ancak ortalık arada da yatışmadı
10
11

Son Dakika Vakit ve Cumhuriyet Yazarları Birbirine Girdi! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Görev başındaki polis bahçede üstsüz güneşlenen modeli helikopterden kayda aldı 93 kilo veren Pelin Öztekin isyan etti: 100 kilo olan biri aşık olmaz mı? Maradona'nın son günlerini geçirdiği evdeki kimsenin bilmediği detay ortaya çıktı Seren Serengil'in "Bekaretimi anneme inat olsun diye verdim" itirafı sosyal medyada yeniden gündem oldu 32 yaşındaki kadın "Su vereceğim" diye kandırdığı 14 yaşındaki çocuğu evine götürüp istismar etti