Vali Ailesiyle Birlikte Sahil Kapattı, Sosyal Medya Ayağa Kalktı! - Son Dakika

Vali Ailesiyle Birlikte Sahil Kapattı, Sosyal Medya Ayağa Kalktı!

04.07.2017 08:10

ABD'de kepenk kapatan iki eyaletten biri olan New Jersey'de vali tüm sahili, hizmet veremedikleri için kapattı. Bomboş plajın keyfini ailesiyle çıkarınca sosyal medya ayağa kalktı...

1
ABD'nin Maine ve New Jersey eyaletleri bütçelerini meclisten geçirememeleri nedeniyle acil hizmetler dışındaki birçok hizmeti geçici olarak durdurdu. New Jersey Valisi Chris Christie, imzaladığı kararnameyle acil olanlar dışındaki hizmetlerin geçici olarak durdurulması talimatını verdi. Bu kararla eyaletteki kamusal birçok hizmetin yanı sıra parklar, tarihi alanlar, plajlar ve benzeri turistik tesisler de geçici olarak kapatıldı.

2
"Sen de vali ol!"
Sen de vali ol!
Kararname çerçevesinde New Jersey plajı da geçici olarak kapatıldı. Ancak Vali Christie, ailesi ve yakın dostları ile birlikte kapalı olan sahildeki valilik rezidansında plajın keyfini sürdü. Valinin plaj keyfi havadan görüntülenince eyalet ayağa kalktı. Gazetecilere parktaki hiçbir hizmeti kullanmadığını öne süren vali, “Bu adaletli mi peki?” diye soranlara “Sen de vali ol senin de burada rezidansın olsun” diye karşılık verdi.

3
4
5
6
7
8
9
10
11

YORUMLAR
500

Son Dakika Vali Ailesiyle Birlikte Sahil Kapattı, Sosyal Medya Ayağa Kalktı! - Son Dakika


Advertisement