Van Gölü'nde Büyük Korku - Son Dakika

Van Gölü'nde Büyük Korku

23.10.2011 19:50

1
CNN International, meydana gelen depremden dolayı Van Gölü'nün taşma ihtimali olduğunu vurguladı.
2
Van'da meydana gelen güçlü deprem, tüm dünyada yankı buldu.
3
CNN International, "Türkiye'yi son 10 yılın en güçlü depremin vurduğu"nu belirtirken, Van Gölü'nden su taşması olasılığının kaygı yarattığını da bildirdi.
4
CNN International'ın meteoroloji uzmanı Reynolds Wolf, Van için "bölge, bu tür sismik hareketlere yabancı değil" derken, yine pazar günü meydana gelen depremin büyük olarak değerlendirildiğini söyledi.
5
CNN, Türkiye'de bundan önceki büyük depremlerin 1999 yılında meydana geldiğini ve toplam 17 bin 984 insanın ölümüne yol açtığını kaydetti.
6
Reynold Wolf'un "Bir kaygı da, başta Batı tarafı olmak üzere, yakın bölgelere su taşmasına neden olabilecek, Van Gölü boyunca suyun yer değişmesidir" değerlendirmesini aktardı.
7
8
9
10
11
12

Son Dakika Van Gölü'nde Büyük Korku - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Canlı yayında bilerek göğüslerini gösteren jüri üyesi kızlarıyla birbirine girdi! Sebep yine aynı Çıplak fotoğraflarını satan modeli şaşırtan talep! En çok o pozu istiyorlar "Her seferinde yıkıyorum" demişti! Cardi B, taharet temizliği için asistan tutmuş Sorumsuzca davrananların eseri! İstanbul'un bir ilçesinde kediler 'Şirinler'e döndü Boyları 12 metre kiloları 50 ton! 2 bin yıldır öylece duruyorlar