Varil İçinde Ceset - Son Dakika

Varil İçinde Ceset

1
Siirt'te yıkılmak istenen bir binada varil içerisinde üzerine beton dökülmüş bir ceset bulundu.

Olay, Bahçelievler Mahallesi Gazeteci Ali Çelik Sokağı'nda meydana geldi. Eski evi yıkmak için gelen işçiler, avluda içi betonla doldurulmuş bir varildeki demiri çıkarmaya çalıştı. Kesme işlemi sırasında insan cesedi gören işçiler, olayı polise bildirdi.

2
Emniyet Müdürü Recep Güven, olay yerinde incelemelerde bulundu. Güven, olayın eski olabileceğini, incelemelerin tamamlanmasının ardından olayın aydınlanacağını söyledi.
3
Cumhuriyet Savcısı Kadir Tekin Uluöz de olay yerinde inceleme yaptı. Birkaç yıldan beri terk edilmiş olduğu belirtilen evde inceleme yapan görevliler, pis koku nedeniyle maske takmak zorunda kaldı. Cesedin cinsiyeti ve yaşı belirlenmeye çalışılıyor.

4
5
6
7
8

Haber Yayın Tarihi: 31.10.2010 17:47

Son Dakika Varil İçinde Ceset - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yeni bulgularla en güncel karşılaştırma! İşte koronavirüs, grip ve soğuk algınlığının belirtileri arasındaki farklar Ne umdu ne buldu! Çıplak fotoğraf paylaşan hakimin başı fena dertte İkinci kez yaşadığı annelik heyecanı yarım kaldı! Petek Dinçöz bebeğini kaybetti Necati Şaşmaz'ın günde 80 bardak çay içtiğini biliyor muydunuz? İşte ünlülerin bilinmeyen alışkanlıkları Kumaş maske ile ilgili korkutan gerçek: Virüsü parçalara ayırıp daha uzağa yayıyor