Son Dakika Haberleri: Varolduklarına İnanamayacağınız Dünyanın En Garip 10 İnsanı

Varolduklarına İnanamayacağınız Dünyanın En Garip 10 İnsanı

2 yıl önce

Çoğumuz normal bir hayat yaşasak da dünyada türlü türlü insanlar da var. Bu tuhaf insanlardan bazısının sebebi hastalık, bazısının sebebi de huy olabiliyor. İşte dünyanın en sıra dışı insanlarından bazıları...

1
İnsanı insanlıktan soğutan arabalara ilgi duyan adam
İnsanı insanlıktan soğutan arabalara ilgi duyan adam
Bu adamın yaptığını anlatabilecek bir kelime yok! Zira genç adam, insanlardan değil arabalardan hoşlanıyor. Üstelik Vanilla isimli, 1967 Volkswagen Beetle marka bir kız arkadaşı bile var (!) 1000 otomobille cinsel ilişkiye girdiğini söyleyen adam hiçbir tedavi altına alınmadı.
2
İncecik belli genç kız
İncecik belli genç kız
Michele Kobke isimli bu genç Alman kadın üç yıl boyunca her gün uyurken bile korse takarak, 63.5 cm olan belini 40.5 cm'ye indirmeyi başarmış.
3
17 santim büyüklüğünde ağza sahip adam
17 santim büyüklüğünde ağza sahip adam
Kola kutusunu ağzına sokan Francisco Domingo Joaquim isimli bu Angolalı adamın 17 cm büyüklüğünde bir ağzı var ve bu onu dünyanın en büyük ağızlı adamı yapıyor.

Ağzına soda şişesinden, cüzdana çeşit çeşit şey sokuyormuş...
4
Terminal filmine ilham veren adam
Terminal filmine ilham veren adam
İranlı mülteci Mehran Karimi Nasseri 26 Ağustos 1988 itibaren Fransa'da Charles de Gaulle Havaalanı 1 Nolu Terminali'nde Temmuz 2006 yılına kadar yaşadı.

Hikayesi Tom Hanks'in başrolünü oynadığı " Terminal" filminin ana ilham kaynağı ve temeli oldu.
5
Öz hakiki Hulk
Öz hakiki Hulk
"Canavar" ve "hayvan" gibi lakapları olan Brezilyalı vücut geliştirici Romario Dos Santos Alves aralarında petrol ve alkol gibi tehlikeli maddelerin de bulunduğu kimyasal bir karışımı vücuduna enjekte ederek kendini Hulk'a dönüştürdü.
6
Eli 42 yıldır cennete dönük olan dede
Eli 42 yıldır cennete dönük olan dede
Sadhu Amar Bharati isimli Hintli dede Tanrı Shiva onuruna 1973 yılında kolunu kaldırdı, ve o zamandan beri de bir daha bir yere koymadı...
7
17 karakterli kadın
17 karakterli kadın
Karen Overhill aşırı derecede çoklu kişilik bozukluğu taşıyan bir kadındı. 1999 yılında kendini hiç hatırlamadığı biçimde tuhaf yerlerde bulmaya başladı.

Doktor kontrolüne alınan kadının 17 farklı kimlik taşıdığı tespit edildi. Tedavisi büyük ölçüde olumlu sonuçlandı.
8
Kafasını çekiç olarak kullanan adam
Kafasını çekiç olarak kullanan adam
Gino Martino, kafasını çekiç gibi kullanan ve insanüstü bir güçle her türlü metali kırıp parçalayan, eğip büken, çivi çakan profesyonel bir güreşçi ve şovmen.
9
Her şeyi yiyen adam
Her şeyi yiyen adam
Fransız Michel Lotito sahip olduğu bir mental bir rahatsızlık olan "Pika" nedeniyle 40 yıl boyunca tahminen 9 ton metal yemiş. Önceleri çamur ve plastik yiyen abimiz, sonraları metal ve cam gibi tehlikeli maddeleri mideye indirmeye başlamış. Zamanla midesi tüm bu maddeleri öğütecek inanılmaz bir yapıya kavuşmuş.

Lotito abi de bunu bir kariyer fırsatına dönüştürmüş ve her şeyi yiyen adam olarak tarihe geçmiş.

2007 yılında ölen abimiz beslenme alışkanlıkları ilgili olarak değil, tamamen doğal nedenlerle hayatını kaybetmiş.
10
X-Ray gözlü kadın
X-Ray gözlü kadın
Rus Natasha Demkina henüz 10 yaşındayken insanların vücutlarının içini görebildiğini iddia ederek, X-Ray Gözlü kız olarak ünlendi.

Natasha kendi anlattığına göre 10 yaşındayken evde birden bire annesinin iç organlarını farklı renklerle görmeye başlamış. Zamanla bu yeteneğini geliştiren kız bunların anlamlarını öğrenmiş ve insanlara sağlıkları ile ilgili bilgiler vermeye başlamış.

Bilim adamlarının kızı incelemesi sonucu yeteneğine dair bir bulguya rastlanmamış. Ancak şu anda 30 yaşında ve gözleriyle insanların röntgenini çektiği (!) bir sağlık merkezi işletiyor.

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Netflix'in İlk Orjinal Türk Dizisi Muhafız'ın Başrolünde Bakın Kimler Oynuyor Dünyanın En İri Kalçasına Sahip Olmak İçin Ameliyat Olmaya Doymuyor! Milyarder Ailelerin Çocukları 5 gün 5 Gece Süren Düğünle Evlendi! Bedeli: 100 Milyon Dolar Akrabalıklarıyla Şaşırtan Ünlüler İki Ülkenin Sınır Çizgisi Bu Otelin Ortasından Geçiyor! İşte En İlginç Sınır Noktaları!