"Vatoz Kraliçesi" Fotoğraflarıyla Ağızları Açık Bıraktı - Son Dakika

"Vatoz Kraliçesi" Fotoğraflarıyla Ağızları Açık Bıraktı

16.10.2016 10:21

1
Tahitili model Rava Ray, çarpıcı fotoğraflara imza atabilmek için tehlikeli deniz canlılarıyla birlikte dalışını gerçekleştirdi.

2
Stingray Queen (Vatoz Kraliçesi) diye de bilinen modelin, Güney Pasifik Adası Mo'orea'da büyümesi ona suyu köpekbalıkları, balinalar, kaplumbağalar ve yunuslar ile paylaşmayı öğretti.

3
Daha çok küçükken ailesi ile Hawaii'ye taşınmak zorunda olan güzel model kaplumbağalar, köpekbalıkları ve yunuslarla yüzmeye başladı.

4
İnstagramda yaptığı paylaşımlarla, çevresindekilerin güvenliği için endişeye düşmesine neden oluyor ve bu konuda sık sık olumsuz yorumlar da alıyor.

5
Olumsuz yorumlara karşı ise hiçbir hayvan için tehdit edici bir unsur olmadığını, bundan dolayı herhangi bir saldırı için ortada bir neden göremediğini söyleyerek kendini savunuyor.

6
Vatoz Kraliçesi, çıplak olarak denize dalışını ve deniz canlılarına olan büyülü dokunuşunu fotoğraflayabilmesi için ise sadece 3 tane fotoğrafçıya güvenebiliyor.

7
Daha önce su altında ne kadar kalabildiğine dair bir fikri olmayan Ray, 2 dakika nefesini tutabileceğine, bunun da o güzel anları fotoğraflayabilmeleri için yeterli olacağına inanıyor.

8
Çıplak pozları için bikiniyle dalışını gerçekleştiriyor ve sonra bir anda bikinisinden kurtuluyor.

9
Bikinisiz verdiği pozları içinse herhangi bir markanın reklamını yapmamış olduğunu söylüyor.

10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

YORUMLAR
500

Son Dakika 'Vatoz Kraliçesi' Fotoğraflarıyla Ağızları Açık Bıraktı - Son Dakika


Advertisement