Vedat Milor'dan, evliliğini yorumlayan takipçisine bomba cevap: Parası için evlendim! - Son Dakika

Vedat Milor'dan, evliliğini yorumlayan takipçisine bomba cevap: Parası için evlendim!

2 ay önce

Türkiye'nin gurme ismi Vedat Milor, Instagram'da eşiyle yan yana paylaştığı fotoğrafına gelen bir yoruma verdiği yanıtla sosyal medyanın gündemine oturdu.

1
Türkiye'nin değerli gurmesi Vedat Milor, geçtiğimiz gün "Sevgili eşim Linda Milor ile son New York ziyaretimizden" notuyla bir fotoğraf paylaştı.
2
Eşiyle fotoğrafına birçok güzel mesajın arasında öyle değişik bir yorum vardı ki Milor, tepkisiz kalamadı.
3
Bir takipçisi, eşi Linda Milor ile fotoğrafını paylaşan ünlü gurme Vedat Milor'a "Sanki mantık evliliği gibi duruyor" yorumunu yaptı.
4
Milor da bu yoruma esprili bir şekilde, "Parası için evlendim" yanıtını verdi.
5
Vedat Milor'un bu cevabına yüzlerce yorum yapıldı. Vedat Milor, daha önce de Instagram hesabından eşiyle bir fotoğrafını paylaşmış, fotoğrafın altına gelen çirkin yoruma ''Neden bu kadar kötüsünüz?'' diyerek cevap vermişti.
6
Milor, bir takipçisinin ''En sevdiğiniz tatlı nedir?'' sorusuna da, ''Daha önce söylemiştim. Eşimin dudakları'' yanıtını vermişti.


7
8
9

Haber Yayın Tarihi: 07.12.2019 09:42 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Isırdığını 10 dakikada öldürüyor! Yangın ve selin vurduğu Avustralya'da katil örümcek alarmı Ramo'nun yosun gözlü güzeli Fatoş, Instagram pozlarıyla büyülüyor! 25 saniye sallandı, 601 can aldı! İşte Türkiye'nin yaşadığı en büyük depremler İmdat çağrısına cevap veren bikini modeli polis memuru vurularak öldürüldü Futbolcu Javier Hernandez'in eşi Sarah Kohan hem güzelliği hem yeteneğiyle büyülüyor

Son Dakika Haberleri