Vedat Milor'dan, evliliğini yorumlayan takipçisine bomba cevap: Parası için evlendim! - Son Dakika

Vedat Milor'dan, evliliğini yorumlayan takipçisine bomba cevap: Parası için evlendim!

07.12.2019 09:42

Türkiye'nin gurme ismi Vedat Milor, Instagram'da eşiyle yan yana paylaştığı fotoğrafına gelen bir yoruma verdiği yanıtla sosyal medyanın gündemine oturdu.

1
Türkiye'nin değerli gurmesi Vedat Milor, geçtiğimiz gün "Sevgili eşim Linda Milor ile son New York ziyaretimizden" notuyla bir fotoğraf paylaştı.
2
Eşiyle fotoğrafına birçok güzel mesajın arasında öyle değişik bir yorum vardı ki Milor, tepkisiz kalamadı.
3
Bir takipçisi, eşi Linda Milor ile fotoğrafını paylaşan ünlü gurme Vedat Milor'a "Sanki mantık evliliği gibi duruyor" yorumunu yaptı.
4
Milor da bu yoruma esprili bir şekilde, "Parası için evlendim" yanıtını verdi.
5
Vedat Milor'un bu cevabına yüzlerce yorum yapıldı. Vedat Milor, daha önce de Instagram hesabından eşiyle bir fotoğrafını paylaşmış, fotoğrafın altına gelen çirkin yoruma ''Neden bu kadar kötüsünüz?'' diyerek cevap vermişti.
6
Milor, bir takipçisinin ''En sevdiğiniz tatlı nedir?'' sorusuna da, ''Daha önce söylemiştim. Eşimin dudakları'' yanıtını vermişti.

7
8
9

Son Dakika Vedat Milor'dan, evliliğini yorumlayan takipçisine bomba cevap: Parası için evlendim! - Son Dakika


YORUMLAR (3)

Diğer Galeriler

Dev timsah 8 yaşındaki çocuğu yuttu! Cansız bedeni, hayvanın içinden feryatlarla çıkarıldı 19 yaşındaki genç kız, hamile olduğunu tuvalette doğum suyu gelince anladı Bu kareleri görmediniz! İşte Yeşilçam efsanelerinin ölmeden önceki son görüntüleri Duygulanmamak elde değil! Atatürk'ün daha önce hiç görülmemiş fotoğrafı tam 91 yıl sonra ortaya çıktı Bu manzara hem acının hem şehadetin habercisi! 11 yiğidimizin evleri al bayraklarla donatıldı