Vefakar köpeğin inadı yürek sızlatıyor! 18 aydır sahibinin öldüğü yeri terk etmiyor! - Son Dakika

Vefakar köpeğin inadı yürek sızlatıyor! 18 aydır sahibinin öldüğü yeri terk etmiyor!

16.07.2019 16:43

Yunanistan'ın Nafpaktos şehrinde 18 ay önce araba kazasında hayatını kaybeden adamın köpeği, 18 aydır sahibinin öldüğü noktayı terk etmiyor.

1
Zorlu şartlar, açlık, rahat bir yuva özlemi hiçbiri umrunda değildi. Mevsimler geçti ama bu vefalı köpek sahibinin hayatını kaybettiği kaldırım kenarını terk etmedi.
2
Yunanistan'ın Nafpaktos şehrindeki köpek 18 aydır sahibinin trafik kazası sonucu hayatını kaybettiği bu noktada yaşıyor.
3
Köpeğin yol kenarında yaşadığını gören bazı vatandaşlar köpeği evlerine götürüp sahiplenmek istedi ama köpek tüm uğraşlara rağmen sahibinin öldüğü yeri terk etmek istemedi. Çevredeki vatandaşlar köpeğin rahat etmesi için küçük bir kulübe inşa edip köpeğe her gün yemek veriyor.

4
Köpeğin, kaza mahallindeki evinden yedi buçuk mil uzakta olan noktaya nasıl ulaştığı ise belli değil. Köpeklerin yıllarca sahibinin mezarlarında kaldıkları biliniyor.

Son Dakika Vefakar köpeğin inadı yürek sızlatıyor! 18 aydır sahibinin öldüğü yeri terk etmiyor! - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (2)

Diğer Galeriler

Maskeli Sihirbaz hilesini ifşa etti! Yöntemi şeytanın bile aklına gelmez Duyanlar şaşkın! Bu festivalde evli kadınlar ikinci eşlerini seçiyor Arkeologlar kazmayı toprağa her vuruşlarında hayran kalıyor! 2.500 yıldır İstanbul'un göbeğinde saklanıyormuş Fizik kuralına meydan okuyorlar! Araçlar suyun altına girip kayboluyor "Harry Potter'ım" diye bağırarak hızla yargıcın arabasına çarptı! Sonrası facia