Vefanın en masum hali! Virüsten ölen sahibini 3 aydır hastanede böyle bekliyor - Son Dakika

Vefanın en masum hali! Virüsten ölen sahibini 3 aydır hastanede böyle bekliyor

27.05.2020 16:12

Koronavirüsün ilk ortaya çıktığı Wuhan'da yaşlı bir adam üç ay önce tedavi için hastaneye kaldırıldıktan beş gün sonra hayatını kaybetti. Adamın köpeği üç aydır Wuhan Taikang hastanesinde sahibinin hastaneden çıkacağı umudu ile bekliyor.

1
Son derece sadık olan köpek , şubat ayında sahibi hastaneye kaldırıldığında sahibi ile beraber hastaneye geldi.
2
Sahibinin öldüğünden haberi olmayan köpek, üç aydır hastanenin lobisinde sahibinin geri gelmesini bekliyor.
3
Hastanede bulunanların kalbini kazanan köpeğe hastane çalışanları bakıyor.
4
Hastanede bulunan süper marketi işleten Wu Cuifen, ilk önceleri köpeği hastanden uzaklaştırmak istediğini ama köpeğin ısrarla hastanede kaldığını, köpeğe bakmaya başladığını ve Xiaobao ismini verdiğini söyledi.

5
Her sabah işe geldiğinde köpeğin marketin önünde kendisini beklediğini ve sabah ilk olarak köpeğe yiyecek verdiğini söyleyen Wu Cuifen, köpeğin sahibinin öldüğünü bilmediği için hastane içinde üç aydır sahibini aradığını ve kendisini gören herkesi duygulandırdığını söyledi.
6
Bazı hasta ve yakınlarının köpeğin hastane içinde gezmesinden rahatsız olduğunu söyleyen Wu, bu kişilerin kendisini patronuna şikayet ettiklerini söyledi. Wu, bunun üzerine hemşirelerin hayvan koruma merkezi ile iletişime geçtiklerini merkezin köpek için yeni sahip bulma çalışmalarına başladığını ifade etti.

Son Dakika Vefanın en masum hali! Virüsten ölen sahibini 3 aydır hastanede böyle bekliyor - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (8)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement