Vefanın en masum hali! Virüsten ölen sahibini 3 aydır hastanede böyle bekliyor - Son Dakika

Vefanın en masum hali! Virüsten ölen sahibini 3 aydır hastanede böyle bekliyor

Koronavirüsün ilk ortaya çıktığı Wuhan'da yaşlı bir adam üç ay önce tedavi için hastaneye kaldırıldıktan beş gün sonra hayatını kaybetti. Adamın köpeği üç aydır Wuhan Taikang hastanesinde sahibinin hastaneden çıkacağı umudu ile bekliyor.

1
Son derece sadık olan köpek , şubat ayında sahibi hastaneye kaldırıldığında sahibi ile beraber hastaneye geldi.
2
Sahibinin öldüğünden haberi olmayan köpek, üç aydır hastanenin lobisinde sahibinin geri gelmesini bekliyor.
3
Hastanede bulunanların kalbini kazanan köpeğe hastane çalışanları bakıyor.
4
Hastanede bulunan süper marketi işleten Wu Cuifen, ilk önceleri köpeği hastanden uzaklaştırmak istediğini ama köpeğin ısrarla hastanede kaldığını, köpeğe bakmaya başladığını ve Xiaobao ismini verdiğini söyledi.

5
Her sabah işe geldiğinde köpeğin marketin önünde kendisini beklediğini ve sabah ilk olarak köpeğe yiyecek verdiğini söyleyen Wu Cuifen, köpeğin sahibinin öldüğünü bilmediği için hastane içinde üç aydır sahibini aradığını ve kendisini gören herkesi duygulandırdığını söyledi.
6
Bazı hasta ve yakınlarının köpeğin hastane içinde gezmesinden rahatsız olduğunu söyleyen Wu, bu kişilerin kendisini patronuna şikayet ettiklerini söyledi. Wu, bunun üzerine hemşirelerin hayvan koruma merkezi ile iletişime geçtiklerini merkezin köpek için yeni sahip bulma çalışmalarına başladığını ifade etti.

YORUMLAR (8)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Yetişkin film yıldızı Kendra Lust, James Rodriguez'in doğum gününü sosyal medyadan kutladı: Umarım beğenmişsindir Üzerine sinek konan yemeği çöpe atın! Önce kusup sonra yiyorlar Bikinili dansıyla olay olan Merve, şimdi de sütyensiz paylaşımıyla yürek hoplattı İkinci ele o kadar para vermeyin! İşte 2020'nin en ucuz sıfır araçları İnsanların ismini söylemeye korktuğu lanetli kasaba! Bebekler iki kalpli, üç akciğerli dünyaya geliyor