Vekilden Muavine Ahlaksız Teklif - Son Dakika

Vekilden Muavine Ahlaksız Teklif

23.08.2010 16:13

1
Gaziantep'te bir lisede müdür yardımcısı olan A.U. (37), kendisini 18 Mayıs'ta odasına çağırarak "Eşinden yeni boşandın. Genç ve güzel bir bayansın. Maddi, manevi ve cinsel ihtiyaçların vardır" dediğini iddia ettiği müdür vekili Fatih Ç.'den, cinsel taciz gerekçesiyle şikayetçi oldu.
2
A.U.'nun iddiasına göre Fatih Ç., tacizini, "Bir erkek karısıyla mutlu değilse, karşısına istediği gibi bir kadın çıktıysa, ona imam nikahı teklif ederse, o kadın ne der?" sözleriyle sürdürdü. Daha sonra A.U.'yu telefonla da rahatsız ettiği iddia edilen Fatih Ç., kadın öğretmenin soğuk tavrı üzerine de veliler ve öğrencilerin karşısında azarlamaya başladı.
3
A.U., müdür vekili Fatih Ç.'nin, tacize tanık olan okuldaki rehber öğretmen Birkan K. hakkında da haksız soruşturma açtığını, kendisi hakkında, "Rehber öğretmenle yediği haltları biliyorum' diyerek iftira attığını da iddia etti.
4
Savcılık soruşturma başlatırken, Milli Eğitim Müdürü Ekrem Serin de, A.U.'nun cinsel taciz, Fatih Ç.'nin de hakaret suçlamasıyla birbirlerinden şikayetçi olduğunu, soruşturma açıldığını söyledi.
5
6

Son Dakika Vekilden Muavine Ahlaksız Teklif - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Polisliği bırakan genç kadın, çıplak fotoğraflarını satarak 13 milyon TL kazandı Günden güne eriyor! Sosyetik güzel Süreyya Yalçın'ın son hali korkuttu Rapunzel'e meydan okuyor! 15 yıldır saçlarına makas değdirmedi Su üstünde yürüyen sihirbaz kendini ifşa etti! Yaptığı hile şeytanın bile aklına gelmez 16 yaşındaki çocuk, hamile bıraktığı sevgilisini parçalara bölüp çöpe attı