Son Dakika Haberleri: Vekilden Muavine Ahlaksız Teklif

Vekilden Muavine Ahlaksız Teklif

10 yıl önce

1
Gaziantep'te bir lisede müdür yardımcısı olan A.U. (37), kendisini 18 Mayıs'ta odasına çağırarak "Eşinden yeni boşandın. Genç ve güzel bir bayansın. Maddi, manevi ve cinsel ihtiyaçların vardır" dediğini iddia ettiği müdür vekili Fatih Ç.'den, cinsel taciz gerekçesiyle şikayetçi oldu.
2
A.U.'nun iddiasına göre Fatih Ç., tacizini, "Bir erkek karısıyla mutlu değilse, karşısına istediği gibi bir kadın çıktıysa, ona imam nikahı teklif ederse, o kadın ne der?" sözleriyle sürdürdü. Daha sonra A.U.'yu telefonla da rahatsız ettiği iddia edilen Fatih Ç., kadın öğretmenin soğuk tavrı üzerine de veliler ve öğrencilerin karşısında azarlamaya başladı.
3
A.U., müdür vekili Fatih Ç.'nin, tacize tanık olan okuldaki rehber öğretmen Birkan K. hakkında da haksız soruşturma açtığını, kendisi hakkında, "Rehber öğretmenle yediği haltları biliyorum' diyerek iftira attığını da iddia etti.
4
Savcılık soruşturma başlatırken, Milli Eğitim Müdürü Ekrem Serin de, A.U.'nun cinsel taciz, Fatih Ç.'nin de hakaret suçlamasıyla birbirlerinden şikayetçi olduğunu, soruşturma açıldığını söyledi.
5
6Haber Yayın Tarihi: 23.08.2010 04:13 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ünlü model Kendal Jenner'ın sere serpe kitap keyfi! Resmen içine düştü Dişi bufaloya sinsice saldırmak istemişti! Sonu felaket oldu Böyle meslek görülmedi! Sadece vücudunu paylaşarak yılda 300 bin dolar kazanıyor İnsanlığımızdan utandıran kare! Hamile karısına kimse yer vermeyince bakın ne yaptı Vedat Milor'dan, evliliğini yorumlayan takipçisine bomba cevap: Parası için evlendim!