Verdiği parayı geri istedi! Kendini tatmin edemeyen hayat kadınını balkondan attı - Son Dakika

Verdiği parayı geri istedi! Kendini tatmin edemeyen hayat kadınını balkondan attı

25.04.2021 09:23

Rusya'da akıllara zarar bir olay yaşandı. 28 yaşındaki adam, para karşılığında ilişkiye girdiği hayat kadınından kendisini yeterince tatmin etmediği gerekçesiyle parasının yarısını vermesini istedi. Kadının parayı üstüne fırlatması üzerine cani adam sinirlenip kadını balkondan attı.

1
Rusya'da yaşayan 28 yaşındaki ismi Alexsandr olan adam, 24 yaşındaki bir hayat kadını ile para karşılığında ilişkiye girmek için anlaştı.
2
Alexsandr, hayat kadını ile ilişkiye girdikten sonra hayat kadınına beklentilerini karşılamadığını ve verdiği paranın hakkını vermediğini söyleyerek kadından ödediği paranın yarısını kendine geri vermesini istedi.
3
Bunun üzerine hayat kadını tüm parayı cebinden çıkarıp adamın üzerine fırlattı.
4
Sinirlenen Alexsandr, kadını saçlarından çekerek balkona götürüp sekiz metre yüksekliğindeki balkondan attı.
5
Komşular, kadının çığlıklarının duyması üzerine ambulansa haber verdi. Hastaneye kaldırılan kadının yaka ve kollarında kırık meydana geldi.

6
Alexsandr, kadını iteklediğini, hayat kadınının kazara düştüğünü söyledi.
7
Tutuklanan Alexsandr suçlu bulunması halinde 15 yıl hapis cezası alacak.

Son Dakika Verdiği parayı geri istedi! Kendini tatmin edemeyen hayat kadınını balkondan attı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Dünya sustu o susmadı! Çocukların öldüğü savaşa Rihanna'dan tepki İsrail'in hain saldırılarına direnen Mescid-i Aksa'da tekbirler göğü inletti! 100 binler bayram sabahı kıyama durdu 16 karısı, 151 çocuğu var! Ailesini genişletmek isteyen yaşlı adam her gece dört eşiyle ilişkiye giriyor Kleopatra'nın arılarla fantezisinden, Nil Nehri'ne karşı toplu cinsel tatmine! İşte Antik Mısır'ın sapkınlıkları Tek kelimeyle iğrenç! Hastane görevlisi tarafından tecavüze uğrayan yaşlı kadın kan kaybından öldü
Advertisement